Какво им става на тез мъже???

  • 4 839
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 107
Аз пък от форума съм останала с впечатление, че повечето мъже готвят, чистят, перат, гладят, носят закуска в леглото, грижат се за детето повече от майката, никога не биха изневерили при никакви обстоятелства и т.н. и т.н.  Crazy
Явно не влизам достатъчно често тук  Thinking

# 31
  • Мнения: 1 327
Според мене всичко опира до възпитанието... като са го свикнали вкъщи само да мързелува после трудно ще започне да помага. но пък и това да може да "върти къщата" и той не е показател, че е добър съпруг  Wink

# 32
  • Мнения: 282
Е,да не забравяме,че все пак са мъже.Това е достатъчно за да разберем държанието им. bash

# 33
  • Мнения: 1 289
Ох,поне засега не мога да кажа,че мъжът ми ме бие,кръшка или нешо от сорта.Верно -само от 1 год,живеем заедно,но се надявам да не се променя и да си е такъв.Има си кусури,но не за застрашителни за брака ни.И семейството,в което е отрасъл му е пример-няма побоища,груби думи и т.н.Аз също съм израстнала в спокойно семейство и не мога да приема побоищата-Дано Господ ни пази от подобни изпълнения.За мен боя на една жена е признак на слабост от страна на мъжа.Пожелавам ви спокойни и уравновесени мъже,който да ни уважават и да ни ценят като жени,майки и съпруги.  bouquet

# 34
  • Мнения: 2 495
И на моя му става нещо...само ме ядосва последно време,даже съм мислила да пускам тема за да разкажа за проблемите си, но все нещо се отказвам с надеждата че и това ще мине Rolling Eyes

# 35
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Тази тема ми напомня за наша преподавателка в университета.Бяхме се събрали група млади жени след изпит ,половината от които бяха /надявам се,са още/семейни.И след мода,клюкички ,се стигна до темата за мъжете.Първи се заоплакваха семейните.
Тя слуша,слуша и попита:
Момичета,мъжете ви носят ли си парите в къщи?-Да.
Прибират ли се след работа?-Да
Бият ли ви?-Не.
Скандали имате ли ?-Не.
Е,тогава какви проблеми имате?! Thinking
Та на фона на това,което споделят някои жени във форума,си мисля,че има от лошо по-лошо.Моят мъж помага умерено.Но той е по цял ден на работа,въпреки това никога не ми е отказал помощ.За мен е по-важно,че чудесно се разбираме и ми е комфортно на душата.Тогава на човек нищо не му тежи.А от тези злободневни несъвършенства на мъжете най-неприятно ми е било като отида при приятели на гости,мъж да се обърне към жена си с изречението-Донеси ми бира или сол ,или не знам си какво.  #Cussing outНа поредно такова изречение моя приятелка попитала-А случайно да ти се пикае?-Не,защо?-Ами и да отида да се изпикая вместо теб.
Имало резултат Joy

# 36
  • Мнения: 1 289
Тази тема ми напомня за наша преподавателка в университета.Бяхме се събрали група млади жени след изпит ,половината от които бяха /надявам се,са още/семейни.И след мода,клюкички ,се стигна до темата за мъжете.Първи се заоплакваха семейните.
Тя слуша,слуша и попита:
Момичета,мъжете ви носят ли си парите в къщи?-Да.
Прибират ли се след работа?-Да
Бият ли ви?-Не.
Скандали имате ли ?-Не.
Е,тогава какви проблеми имате?! Thinking
Та на фона на това,което споделят някои жени във форума,си мисля,че има от лошо по-лошо.Моят мъж помага умерено.Но той е по цял ден на работа,въпреки това никога не ми е отказал помощ.За мен е по-важно,че чудесно се разбираме и ми е комфортно на душата.Тогава на човек нищо не му тежи.А от тези злободневни несъвършенства на мъжете най-неприятно ми е било като отида при приятели на гости,мъж да се обърне към жена си с изречението-Донеси ми бира или сол ,или не знам си какво.  #Cussing outНа поредно такова изречение моя приятелка попитала-А случайно да ти се пикае?-Не,защо?-Ами и да отида да се изпикая вместо теб.
Имало резултат Joy






Grinning Hug GrinningБравоооо на умната жена,подкрепям те и аз.

# 37
  • Мнения: 3 457
Чета, чета из форума и просто недоумявам  newsm78 какво им става на мъжете този месец, едни пребиват #2gunfire, други изневеряват #2gunfire, трети те изоставят #2gunfire и не знам си кви още тем подобни мераци им се въртят в главите Thinking. Мислих си, че само на моят му има нещо, но като чета и като се срещам с приятелки, ми няма една, която да е казала, че мъжът и е примерен Naughty  ooooh!.
Мъже какво ви става, на къде сте тръгнали smile3512. Защо проваляте това, което сте градили толкова години, защо разбивате мечти и съсипвате живота на любимите си???
нещо явно има някаква радиация и моя я проявява от време на време или както му казвам аз-"лунната фаза пак те е хванала" Mr. Green

# 38
  • Мнения: 5 577
Мъжете ли?
А ние?  Laughing

# 39
  • Мнения: 7 415

Това удар под кръста ли е?
Да, познавам една дама, кочто на 36 години стана баба. Аз лично не бих се гордял с това. Освен да ги създадеш (а това май доста го могат), е необходимо да можеш да се грижиш за тях, а и да ги възпитаваш. Не че и на 18г. не можеш, но на мен родителите ми не могат да ми помагат финансово.
  Клисуров,не зная дали ще прочетеш отговора ми защото темичката е малко старичка,но все пак..Не става дума изобщо за "удар под кръста",а за една реалност.Я си отговори ама искренно всичко ли си постигнал в живота?Значи къща,кола,пари ,и т.н. и хайде хоп сега правим бебето и го възпитаваме.А кога се научихте да го възпитавате /толкова работа сте свършили преди това,че имаше ли време да овладеете и тази наука/?Исках да кажа,че да си мама и татко е отговорност,но не когато станеш на 50 години ,тогава логичното е да си баба и дядо.Пък и времето на една жена да ражда първото си дете не е след 40 г,говоря за хората,които нямат проблеми със здравето.
                 По МОИ ЛИЧНИ впечатления не винаги децата на постигналите ПЪЛНО БЛАГОПОЛУЧИЕ /според тях/ са най-възпитаните и най-добре гледаните.За някои явно финансовата страна е най-важна,НО НЕ Е  за съжаление.Парите ти трябват да живееш ,но не определят отношението на децата ти към теб ,а и на твоето към тях.Ако мислиш,че любовта и възпитанието им се купуват с пари просто не е така.
                 Освен това правенето на бебета както ти се изразяваш "всеки може" и това за огромно съжаление не е така след определена възраст.Ако малко си чел по въпроса трябва да знаеш,че най-добрата възраст за жените е 20-25 години,не казвам,че след това е задължително да има проблеми,но след 30-35 дори в БГ се водят рискови бременности..а в света обикновенно са под специално наблюдение.
                 И още едно редче:Децата на по-младите родители и не чак толкова богатите са в пъти по-самостоятелни,по-организирани от тези,които имат всичко и над които се "трепери" от страна на родителите им.Е,като нямахме апартаменти и си родихме децата по-млади нито са стояли гладни,нито жадни,нито без нещата,които са имали и другите деца.Просто ни бяха стимул и сега мога да ти кажа,че са възпитани доста по-добре от тези,които получаваха всичко на готово.Пък и в детската градина не ги питаха :"Баба ти ли те взима?" Mr. Green Mr. Green Mr. Green
                Да са ти живи и здрави дечицата независимо кога сте си ги родили,но ТОВА Е ЕДНО МНЕНИЕ ЛИЧНО МОЕ  и няма защо да отчайваш младите родители,че без пари и къщи няма да си отгледат децата   Twisted Evil  bouquet

# 40
  • Мнения: 1 289
Didiaподкрепям те изцяло.То тогава като нямаме пари да не раждаме деца.И накрая кво-сами,изнервени,стари и нещастни.Голяма работа,че имаш пари-децата са безценни  1crib

# 41
  • Мнения: 100
Аз отдавна се питам: Какво им става на тез жени?
Все мъжете виновни. Като чета из форума рядко срещам някоя да казва че мъжа й е мързелив и неработи, напротив повечето се скъсват от работа и когато се приберат уморени какво срещат: "Ама ти хич не ми помагаш! Защо не ми обръщаш достатъчно внимание?" и разни такива. Е, бъдете малко по-толерантни, след 12 часов работен ден всеки е уморен. За отплата (не всички)Вие пък отивате да се изчукате с някой друг та хем да си набавите необходимата (фалшива) нежност и внимание, хем да му е за урок та друг път да внимава колко е уморен.
А това че мъжете са такива защото така са възпитани не е вярно. Зависи на каква жена ще попадне. Мъжете са много зависими от жените си. Ако една жена незнае как да се държи с мъжа си, това е неин проблем от който произтичат всички последствия.
 

# 42
  • Мнения: 7 415
Аз отдавна се питам: Какво им става на тез жени?
Все мъжете виновни. Като чета из форума рядко срещам някоя да казва че мъжа й е мързелив и неработи, напротив повечето се скъсват от работа и когато се приберат уморени какво срещат: "Ама ти хич не ми помагаш! Защо не ми обръщаш достатъчно внимание?" и разни такива. Е, бъдете малко по-толерантни, след 12 часов работен ден всеки е уморен. За отплата (не всички)Вие пък отивате да се изчукате с някой друг та хем да си набавите необходимата (фалшива) нежност и внимание, хем да му е за урок та друг път да внимава колко е уморен.
А това че мъжете са такива защото така са възпитани не е вярно. Зависи на каква жена ще попадне. Мъжете са много зависими от жените си. Ако една жена незнае как да се държи с мъжа си, това е неин проблем от който произтичат всички последствия.
 
            Това което си писал ,  меко казано , звучи цинично или поне в последната си част.Ако си проследил някои теми ще разбереш,че АНОНИМНА имаше проблеми със "съпружеското си тяло" и точно за това повдигаше подобни теми.Хайде,стига с това " Какво им става на тез жени" защото ние жените също работим по 12 часа и сме не по-малко уморени,а освен това цялата работа в къщи е на нас /чистене,готвене,деца и т.н./ и въпреки всичко намираме време и да сме жени ,майки ,съпруги.Какво лошо има в това,че някой споделя,че съпруга не помага.Не искам да ровя и да цитирам теми ,но ако потърсиш ще видиш,че има доста "съпрузи" ,  които са оставили всичко на жените си включително и финансовото осигуряване.Не оставам с впечатление , че всички мъже домакинстват.Да не говоря колко грозно звучат разговорите за пари,кой какво носи ,колко харчи и подобни.Не твърдя,че всички  мъже са такива,както забелязвате тези,които са наистина мъже ,бащи и съпрузи са си оценени от половинките.
                   А пък как звучи само: "А това ,че мъжете са такива защото така са възпитани не е вярно. Зависи на каква жена ще попадне. Мъжете са много зависими от жените си. Ако една жена незнае как да се държи с мъжа си, това е неин проблем от който произтичат всички последствия." Ей,голям възпитател се извъди. Mr. GreenТе , мъжете , според теб сиво вещество в главите си нямат ли ,ако е така с право са си заслужили мърморенето на жените си.Пък и ми се ще да те чуя каква песен ще запееш , ако имаш син и той е "много зависим от жена си". Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Последна редакция: пн, 31 юли 2006, 10:47 от Didia

# 43
Didia, all е мъж, неговата гледна точка е по-друга Wink

# 44
  • Мнения: 7 415
Didia, all е мъж, неговата гледна точка е по-друга Wink
 
Пропуснала съм тази подробност,но ми звучи като клюкарка и бях меко казано възмутена.То и за мнение на мъж пак звучи цинично.Не искам човека до мен да е "толкова уморен",че да няма време да ни обърне внимание.Мисля,че когато ни помагат остава време за повече съвместни неща.
         Пък и такива "философи" по точно с този циничен израз изобщо не са ми по вкуса.Разбира се това е мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт