ЗАЩО??? Жена ми......

  • 11 173
  • 86
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 917
Това ми прилича на 'пързалка' , а думите и обясненията са типично женски изрази. Мъжете не говорят така.  Wink
smile3521

# 31
  • София
  • Мнения: 6 182
Да не е почнала да пие някакви противозачатъчни хапчета? Понякога влияят неузнаваемо на либидото и умората.

# 32
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Този господин нещо изчезна  newsm78 ?Уплаши ли се нещо или това,което прочете не му хареса? Thinking

             И аз така си помислих още от самото начало Mr. Green

# 33
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
Това ми прилича на 'пързалка' , а думите и обясненията са типично женски изрази. Мъжете не говорят така.  Wink


      По точно това

# 34
  • Мнения: 100
В началото мислех, че има друг, но проверих и това не се потвърди.

Ей, светни ме как го направи?
Имаше една друга тема в която жените казваха че са неуловими.

# 35
  • Мнения: 2 821
ама още ли се занимавате с тоя hahaha

# 36
  • Мнения: 2 818
Ми може да в такъв период.... А и казваш, че детето е при баба си, може да й е мъчно...

# 37
  • Мнения: 302
Това ми прилича на 'пързалка' , а думите и обясненията са типично женски изрази. Мъжете не говорят така.  Wink
Peace

# 38
  • Мнения: 2 978
В случая мисля, че проблема е в неял Тя е тази която се противопоставя на всяка моя инициатима за развлечение или за разнообразяване на ежедневиетол Дори на мен вече ми омръзна да си стоим в къщи като мишкил А и у нас вече не останаха свещи. Дори не ги забелязва а и смея да твърдя че съм страхотен готвач и готвя често. Не съм я оставил сама да върти къщата. А бе луда работа. А не беше такава. До скоро инициативата за секс беше колкото моя толкова и нейна. Даже ме е будила посред нощ което предполага, че и е харесвал секса с мен. Пък ако е това проблема да ми каже а не да ме игнорира.

Айде да се сменим с жена ти...в нас е обратното Mr. Green

Те ще си скучаят в апартамента, пък ние ще разнообразяваме baby_neutral Whistling Joy

# 39
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
Ако и след един спокоен и откровен разговор нещата непотръгнат,вземи и върни детето у дома,остави я по-често тя да готви - не и отнемай нейните задължения-да е майка и домакиня-така няма да има време да и доскучава newsm78може пък тогава да се промени Hug

# 40
  • Мнения: 1 214
хм,явно не и "предлагаш" нищо интересно  Mr. Green ако всеки път е еднотипно,нормално да не ти обръща внимание  Rolling Eyes

Мдаааа , по-далече от леглото .Най-добре я сгащи докато простира например Wink Хем ще има и малко емоция от това , че може да ви видят  Laughing

# 41
  • Мнения: 5 468
Кажи ника на жена си, за да почнем да я навиваме.

# 42
  • Мнения: 7 430
Кажи ника на жена си, за да почнем да я навиваме.

Ох Ню - накефи ме Hug
....според мен трябва да си поговорите - искренно и лично Wink

# 43
  • София
  • Мнения: 2 958
Има моменти в които въобще не ни е до секс. Според мен иска близост НЕ СЕКС! Спри да я гониш и да си искаш своето и помисли за нея. Изгледайте някой романтичен филм. Прегръщай я повече и я целувай нежно. Трябва малко търпение.

# 44
Трябва да се говори, говорииииииииииииии   и то много. Явно има нещо, което да я мъчи тази жена. Взех да си мисля, че коя жена може да издържи 3 месеца без секс.....................
И стигнах до извода: Само задоволената. Не вярвам при вас да е така, но малко по вече инициатива от твоя страна няма да е зле. Ти знаеш най добре какво обича  и харесва тя, като прибавиш и малко въображение и ти е паднала. Просто трябва да я предлазположиш да говори и да си каже какво я мъчи. Хайде успех и приятно навксване на 3 те , пропуснати месеца.

Общи условия

Активация на акаунт