ЗАЩО??? Жена ми......

  • 11 172
  • 86
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
ами сигурно си доста надарен и я боли...затова веднъж на 3 месеца

# 16
В случая мисля, че проблема е в неял Тя е тази която се противопоставя на всяка моя инициатима за развлечение или за разнообразяване на ежедневиетол Дори на мен вече ми омръзна да си стоим в къщи като мишкил А и у нас вече не останаха свещи. Дори не ги забелязва а и смея да твърдя че съм страхотен готвач и готвя често. Не съм я оставил сама да върти къщата. А бе луда работа. А не беше такава. До скоро инициативата за секс беше колкото моя толкова и нейна. Даже ме е будила посред нощ което предполага, че и е харесвал секса с мен. Пък ако е това проблема да ми каже а не да ме игнорира.

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
В случая мисля, че проблема е в неял Тя е тази която се противопоставя на всяка моя инициатима за развлечение или за разнообразяване на ежедневиетол Дори на мен вече ми омръзна да си стоим в къщи като мишкил А и у нас вече не останаха свещи. Дори не ги забелязва а и смея да твърдя че съм страхотен готвач и готвя често. Не съм я оставил сама да върти къщата. А бе луда работа. А не беше такава. До скоро инициативата за секс беше колкото моя толкова и нейна. Даже ме е будила посред нощ което предполага, че и е харесвал секса с мен. Пък ако е това проблема да ми каже а не да ме игнорира.
ми така де...я един бой да и дойде акъла в главата. Какво си трае?
Ти си мъж мечат, а тя книги чете

# 18
бе я й тегли един бой, не искала секс... newsm78:lol:

моят съвет е да я оставиш на мира, ей така - не я закачай, прави се, че и на теб не ти дреме. като си легне с книжката и ти си легни с книжка, обърни й гръб и така. ще видиш как една хубава вечер/сутрин сама ще дойде при теб Peace


Confused Първо това с боя беше фигуративно по повод онзи лаф за "бой и е..не" Второ мислех точно като теб и ще направя точно така, само че си мисля че на инат нещата ще бъдат временни. А може и да сте прави, че вече не сме на една вълна и трябва синхрон. Все пак не мога да си обясня рязката промяна в поведението и.

# 19
  • Мнения: 742
Виж сега, няма жена дето да не се разчувства при вида на луксозно бижу. Или пък на нещо много романтично. Ако нямаш пари за пръстен с огромен камък, КакСийка подарява морски свинчета- вземи й едно, може пък да се зарадва и от радост да ти пусне.

# 20
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
ми може би има нещо, което я тормози newsm78
опитай да разбереш, щом казваш, че изведнъж се е променила може да има нещо, което не иска да сподели или чака сам да се досетиш. аз понякога така правя, чакам на мъжа ми да му дойде на акъла и после се ядосвам като не се сети Blush
във всеки случай се оттегли, това ти го казвам като жена. ще започне да изпитва съмнения и тогава ще реши сама да провери чувствата ти Flutter
успех ви желая Peace

Виж сега, няма жена дето да не се разчувства при вида на луксозно бижу. Или пък на нещо много романтично. 
това с бижуто или подаръка е временен ефект и не при всички действа - при мен например не действа.
трябва да се открие причината, мисля.

# 21
  • София
  • Мнения: 1 638
Единственото, което смятам за правилно в тази ситуация е да говориш човешки с нея и да разбереш каква е причината. След което, заедно да решите проблема.

# 22
  • Мнения: 819
Добре де,ама като спреш да и обръщаш внимание проблемът няма да се реши!Казвам го от опит,само че аз бях в твоята ситуация.Какво ли не опитвах-ефект никакъв-мъжът ми просто си лягаше и заспиваше.С много усилия успях да изкопча от него причината-беше много притеснен как ще се оправим,че парите не стигат и т.н.Като си каза всичко и му олекна.Аз разбира се се опитах да го успокоя,че нещата ще се оправят,няма вечно да е така /това е съвсем накратко -имахме много разговори,не стана от веднъж/.И действително нещата потръгнаха,аз започнах работа и общо взето сега сме добре.
Мисълта ми беше да откриеш проблема,при нея сигурно е съвсем друго...ако работи-може да е нещо в службата,абе много неща могат да я тормозят,важното е да разбереш какво и да я подкрепиш!Тя трябва да знае,че те интересува и че може да разчита на теб!Това трябва да и го кажеш-няма да навреди със сигурност!

# 23
  • Мнения: 819
ами сигурно си доста надарен и я боли...затова веднъж на 3 месеца

Това пък откъде ти хрумна,не е нужно да се подиграваме с човека , доста глупаво ми звучи!

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152

абсолютно  Joy

# 25
  • Мнения: 7 914
Ти твърдиш, че всико и е осигурено.. ти нея питал ли си я? newsm78

# 26
  • Мнения: 7 474


Ако е истина, май имаш проблем newsm78 ,нещо в идеалния ти образ куца!

# 27
  • Мнения: 819
Този господин нещо изчезна  newsm78 ?Уплаши ли се нещо или това,което прочете не му хареса? Thinking

# 28
  • София
  • Мнения: 35 950
Това ми прилича на 'пързалка' , а думите и обясненията са типично женски изрази. Мъжете не говорят така.  Wink

# 29
  • Мнения: 7 391
Дори не ги забелязва а и смея да твърдя че съм страхотен готвач и готвя често.
       hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy А,бе то и аз като сложа на уморения си мъж да похапне и то солидно за какъв секс става дума.Книжка и доволно мъркане.Я, го остави гладен и да видиш : Първо бучи един час,а после гладно заспива ли се? И секси бельото  вижда и още какво ли не.Пробвай без свещи и вечери може да се получи. Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт