ЗАЩО??? Жена ми......

  • 11 175
  • 86
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 431
Проблема според мен е не толкова, че не иска секс, а това, че не дава никакви обяснения и не говори с теб за това. Или съвсем не й пука за теб, или въобще не очаква да можеш да я разбереш. Rolling Eyes

# 46
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
въобще не очаква да можеш да я разбереш. Rolling Eyes

или задоволиш  Mr. Green

# 47
  • Мнения: 431
въобще не очаква да можеш да я разбереш. Rolling Eyes

или задоволиш  Mr. Green

Това също Crazy

# 48
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Атакувай! Без предразполагане. Може пък това да чака Wink

# 49
  • Мнения: 5 877
Може и да е хормонално, просто спад в либидото. Остави я малко на мира жената. След раждане се случва, понякога доста след раждане.

Между другото, насърчи я да похарчи малко пари за рокли, козметика, прически, обувки... човек като се сдобие с нов съблазнителен външен вид, му се приисква да го изпробва... съблазнявайки.

# 50
  • Мнения: 5 877
Кажи ника на жена си, за да почнем да я навиваме.

Ню, кефиш ма!

# 51
  • Мнения: 5 622
               Бе три месеца си е бая време. Ние и три дни не изтрайваме.

Aй стига ве! Сириъс? Тц, тц...

Аз пък не виждам какво толкова се чудите и маете, че жена му не искала секс и човека се оплаква. Ми при някои хора еднообразието (ако щете липсата на тръпка след дълга връзка и съжителството с един партньор) действа по този начин.

Това не значи, че тя иска друг, или не го обича, напротив, но цялото това еднообразие и до болка познато ежедневие, рефлектира точно по този начин.

# 52


.

Това не значи, че тя иска друг, или не го обича, напротив, но цялото това еднообразие и до болка познато ежедневие, рефлектира точно по този начин.
Съгласна съм.
Затова измисли нещо да я раэведриш : ресторант, подаръци , уикенд эа двама и т.н.
Успех.
После ще разказваш

# 53
  • София
  • Мнения: 35 950
Кажи ника на жена си, за да почнем да я навиваме.
Peace

# 54
  • Мнения: 3 268
3 месеца уморена не върви.Мисля,че има нещо друго.не съм подстрекателка ама да не си е хванала гадже тая твоя жена LaughingЩото и на мен се е случвало да съм скапана и е ужасно точто тогава на моето момче да му хрумне да палуваме....ама 3 месеца са наистина много влеме за млади хора...та провери нещата да не си станал рогоносец!!!

# 55
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Здравейте. Предпочитам да остана нерегистриран, защто жена ми е редовен член на клуба ви.

Интересно ми е, жена му дали се  евключила вече с някой съвет newsm78 Без тя самата да подозира за кой иде реч? Mr. Green

# 56
  • Мнения: 1 128
Здравейте. Предпочитам да остана нерегистриран, защто жена ми е редовен член на клуба ви. Проблема е следния:повече от три месеца не сме правили секс. По нейно нежелание. Не мога да я разбера - не пуша не пия обръщам и внимание глезя я обезпечена е, даже и детето от почти месец е при баба си за цялото лято. И какво става- прибира ме се вечеряме и тя си взима книжката, ляга и не комуникира с мен въпреки всичките ми опити за контакт. Дори не иска да излизаме. В началото мислех, че има друг, но проверих и това не се потвърди. Питам я "обичаш ли ме?" тя казва - да. Била изморена! Казвам ви, идва ми да и тегля един бой. Вие като жени ми обяснете защо се държи така!
     От това изказване за боя ми е ясна цялата история.Не се у4двай ако в скоро време те напусне.Дори само да си го помислил обяснява много за теб.После се 4уди защо и как.

# 57
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Кой каквото е заслужил    Wink

# 58
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Вместо да и теглиш един бой и тегли една романтична изнанада, направи нещо различно и не говори, а действай, но не по старият, скучен начин, има много и различни неща, които трябва да и покажеш пръв, преди някой да те е изпреварил Simple Smile

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Автора на темата не иска да каже има ли развитие по неговия проблем след множеството съвети, Laughing или  жена му го е гепила, че пише за това.

Общи условия

Активация на акаунт