КГБ = Клуб на Готините Баби - 190.

  • 58 546
  • 761
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 8 412
АЙША, разбира се, че ще сме там. Знаеш какви сме сладкодумни.  lalalala
Хайде, лека нощ и сладки сънища sleepuu

# 211
  • Мнения: 1 065
Ха добър вечер по късна доба.
Пак няма да се  класирам за срещата, много съжалявам.
Имам  гости  когато ги каних предвидливо казах,     че могат да останат до петък,  с мисълта, че повечето срещи са уикендни, но греда - четвъртък  никак не ме устройва, не и тази седмица. Явно, не ми е писано...

Лека нощ и спокойни  сънища.

# 212
  • Мнения: 1 082

  Приятен ден изживейте днес и приятна среща Ви желая-пустото му разстояние...
Кари-сънувах те тази сутрин.
Много поводи за усмивки да имате!

# 213
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утро. И аз няма да се класирам за срещата, за съжаление./на работа съм/

# 214
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
ОТ мен : Приятен и усмихнат ден!

# 215
  • Мнения: 5 358
Здравейте!  Тук съм. Нищо ново. Гледаме се с внучетата.  Ремонтът и реставрирането са   по средата.
Отивам  да взема душ и си лягам. Ще чета, а после ще гледам корейския сериал.
До скоро! Бъдете здрави, щастливи и успех на начинанията ви!

# 216
  • Мнения: 1 082
Е-голямо затишие.И при мен нищо ново-тази вечер като при Кари-кръвното ме изненада-много високо-да не чува дявола не го чувствам много-пих хапче-дано се стабилизира-все изненадки. На ММ-нормално а го боли глава-той все е с по-високо-нали отиваме към хубавата възраст. Бях силна утре да ходя на плаж след работа-ама друг път ще е.
 Да пожелая приятна и безпроблемна вечер!!!

# 217
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 048
ОТ мен : Приятен и усмихнат ден!


Много ми е любима тази песен. Мерси Фурийка.

# 218
  • София
  • Мнения: 5 074
Само не сещам с това кръвно какъв плаж ???
Или с плоския си мозък нещо не съм разбрала...

# 219
  • София
  • Мнения: 16 097
Хули, писала е - плажа ще е друг път, отлага се.
Аз съм изморена, снощи нещо не спах - някакъв помияр лая цяла нощ под блока.
Та ви казвам - лека нощ докато е тихо.

# 220
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 306

             

# 221
  • Мнения: 814
Замириса ми на кафе и ето ме.
Янче, благодаря за кафето, ще се притуря към  теб и  всички вас, момичета.
На срещащите се след обяд - пълна емоция и изживяване на макс! И както писа дидимити - разстоянието, разстоянието, а не нежеланието е причина и аз да съжалявам, че я пропускам.
Приятен, хубав и усмихнат ден!



 

# 222
  • София
  • Мнения: 8 412
Добро утро, красавици! Hug
В една песен се пееше: И замириса на море. А аз ще кажа като АРИТА: И замириса на кафе...
Ей ме на и мен. Прицънцурвам се към компанията Joy
Тенкю, ЯНЕ. Слуша ли домашният любимец? От вчера и ние се сдобихме - с рибка. Ще я гледаме временно, докато се върнат чаветата от Варна.
АРИТКА, аз пък тайничко се надявах да ни изненадаш. Няма ли да идваш към столицата? Я кажи как е мама. Дано пак да е онази бойна баба, за която ни разказа, че лесно не се дава. thumbsup
ХУЛИ, ей, излъга се да драснеш няколко реда. Как я карате там, на северозапад? Ще има ли добра реколта? Помня, че се канехме да дойдем и да помагаме. Ама май само с кането ще си останем. Mr. Green
ПИПИЛОТА, дали ще можеш да дойдеш след обяд на срещата newsm78
ДИДИМИТИ, ти оправи кръвното, а морето няма да избяга.
Момичета, чета в Одноклассники, много рекламират някакво ново изобретение - Ре кардио. Прочиства кръвоносната с-ма от плаки и естествено сваля кръвното. На билкова основа е. В руския сайт е на цена 70 рубли ( 1 евро ), а у нас е 69 лв. newsm78
ГРЕТИ, полека лека ще свърши ремонтната работа. А за реставрацията ти трябва вдъхновение Simple Smile
ФУРИЙКЕ, потанцувахме с внучките на "твоята" песничка. Харесвам я - зареждаща е newsm68
РИМАРЧЕ, ДЖИЛИ и всички останали мацки, които няма да можете да дойдете днес на срещата - съжалявам. Sad
Тръгвам по задачи, на вас желая спорен ден и карайте по-полека, както пее Стефан Вълдобрев Wink

# 223
  • Мнения: 1 334
Здравейте мили дружки ,
Чета ви , но нещо не мога да отцепя и да пиша  .Но ви чета редовно. Намерила съм си разни занимания /съвсем лични/ на компютъра и май съм се пристрастила към тях и за други работи не остава време . Но нищо не е вечно.
През делниците съм на тръстиката , със съответните задачи , а в почивниците – на вилата , най-вече с Консервпрома. Миналата събота направихме лютеницата , сега се чудя кое да захвана. Настройвам се и за гости , но кога ще е –не се знае. До сега никъде не сме ходили тази година. За да не сме капо, ни предстои едно кратко пътешествие понататък.
Желая ви хубав ден и много радости


 СЕЗОНИ НА ЖИВОТА
В живота ни годините изтичат
и своите сезони те чертаят.
На тези в календара ми приличат,
но по веднъж са и не се повтарят...
На младост как ухае пролетта,
на палави копнежи и мечти,
на чудна дързост и на две крила,
с които си готов да полетиш...
А лятото защо ли тъй ухае
на знойна страст, на влюбена жена...
на лунни трепети, на звездни тайни
или на чудна слънчева дъга...
А есента е пълна с дъх на зрялост,
на сочна сладост, на любовно вричане
до безнадеждност, цяла закопняла
и жадна за последното обичане...
Не се боя от зимата последна -
тъй мъдра, достолепна, бяла...
В годините, ако назад погледна,
аз зная, че съм истински живяла...
ВАНЯ СТАТЕВA

Последна редакция: чт, 23 авг 2018, 11:01 от Iha

# 224
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Привет-че, банда.
Следобедно съм на работа и използвам да свърша малко клубна работа- да си попиша с Вас.
Пипи, Фло много добре ми действа тази песен. Когато ми е мързеливо, направо ми изтръгва мързела.
Лепнала съм вирус и съм с ужасна хрема, запушен нос и дразнещо гърло.Добре е, че не лепнах другия, който държи във ВЦ-то, то не се знае де.Атакувам с разни илачи и чакам седем дни да минат. Днес е ден ТРЕТИ.
За срещите - НАПРАВО МИ КЪСАТЕ СЪРЦЕТО, но пък много се радвам на сбирките. Да се наприказвате предоволно.
Лек, приятен и усмихнат ден!!!

Общи условия

Активация на акаунт