Стара Загора - 77 тема

  • 106 339
  • 824
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 2
Здравейте търся да закупя билети за Грамофонът на Виктор Калев в Стара Загора на 17.03.

Спешно е.

Моля ви ако имате билети и няма да може да посетите да ми пишете .
Благодаря предварително!

# 136
  • Мнения: 648
Здравейте ! Търся фризьор за бебе . Може ли да ми препоръчате човек, който  наистина да работи добре с деца?

# 137
  • Мнения: 116
Препоръчайте ми добър очен лекар за възрастен?

# 138
  • Мнения: 97
Препоръчайте ми добър очен лекар за възрастен?
Аз лично съм много доволна от доц. Джелебов в МЦ Верея

# 139
  • Мнения: 499
Д-р Славчева в бившата детска поликлиника.

# 140
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 436
Здравейте ! Търся фризьор за бебе . Може ли да ми препоръчате човек, който  наистина да работи добре с деца?

Мога да ви дам телефон на моята фризьорка - работи изключително внимателно, разбира си от работата и я върши с желание. Нямам дете, но знам че работи и с деца. Ако желаете звъннете и попитайте - сигурна съм, че ако не би могла да се справи ще ви каже. 0885 942 114 Виолета

# 141
  • Мнения: 237
Препоръчайте ми добър очен лекар за възрастен?
Кроснева или Христозов

# 142
  • Мнения: 648
Кроснева

# 143
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Здравейте, дали знаете добър лекар УНГ в града. Имаме съмнение за трета сливица на дъщеря ни. Нямам идея при кого да я заведа. Моля ако някой има добри впечатления от някой да сподели.

# 144
  • Мнения: 190
Др Маринов  работи и в Тракия и има кабинет до жп гарата аз съм много доволна от него

# 145
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Др Маринов  работи и в Тракия и има кабинет до жп гарата аз съм много доволна от него
А къде е по-добре за преглед на трета сливица в болницата или в кабинета?

# 146
  • Мнения: 190
Еми за това незнам аз съм ходила и на двете места, мисля че няма значение но в болницата мисля че за да ви прегледа там трябва да го хванете на дежурство по добре на кабинета до жп гарата. Ако искате обадете му се по телефона и те ще ви кажат къде да отидете

# 147
  • Мнения: 237
Преди години съм ходила при Бачовска.Бях доволна.

# 148
  • Мнения: 499
Може ли да ми предложите ресторант подходящ за кръщене на малко дете? Прилични цени и детски кът са предимство. Септември ще е, така че предпочитам да сме навън.

# 149
  • Мнения: 2 232
Зеления хълм

Общи условия

Активация на акаунт