Стара Загора - 77 тема

  • 107 094
  • 824
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 265
Здравейте! Имам две питания, различни по същността си.
Имам доста стари сребърни бижута, някои от тях скъсани, има ли някъде, където ги изкупуват и горе- долу как върви цената на грама?
Второто ми питане- синът ми е с лека форма на аутизъм, иска ми се да сменим психоложката. Вече е тийнейджър, от много години баща му не се интересува от него, разведени сме...липсва му " бащината" фигура и си мисля, че няма да е лошо, ако психологът е мъж. Препоръчайте ми някой, от когото имате положителни наблюдения Blush Благодаря!

# 466
  • Мнения: X
За среброто пробвай да питаш онези продавачи, които имат стативи до универсалния. Макар че...де да знам...по-скоро вярвам, че ще ти ремонтират самите бижута ( защото редовно съм им носила за ремонт мои и са се справяли), отколкото да ти изкупят самото сребро.
За психолог не мога да помогна, но не вярвам психолог да може да замести бащата.

# 467
  • Мнения: 2 262
Мисля, че отстрани на Универсалия изкупуват среброто по 1лв/грама. Във магазин Селина също съм давала сребро, но не помня цената.
За психолога - ако имаш фейс, попитай в групата Старозагорски мами, намира се всичко там. Simple Smile

# 468
  • Мнения: 304
Здравейте! Да знаете някой, който поставя стъклени, плъзгащи се врати към кухнята? Става въпрос да отделя кухнята от хола, но пак да има видимост между двете помещения.



# 469
  • Мнения: 1 214
Добър вечер!
Темата не е много посещавана, но все пак ще попитам.
Да ми предложите доктор УНГ за консултация и лечение на ушен проблем? Предпочитам частен кабинет извън болнично заведение с предварително запазване на час.
Благодаря!

# 470
  • Мнения: 237
Аз съм много доволна от Др. Милослав Славов. Може да си запазите час чрез Супердок.

# 471
  • Мнения: 1 214
Благодаря за бързия отговор, много сте мила!
Не съм от Стара Загора и не познавам града, нещо повече да ми кажете за този лекар може и на лични.

# 472
  • Мнения: 237
Благодаря за бързия отговор, много сте мила!
Не съм от Стара Загора и не познавам града, нещо повече да ми кажете за този лекар може и на лични.
Бях с платен прием, оказа се, че имам алергия, изписа ми подходящи лекарства, обясни ми как да се справям занапред с алергията, с оглед на това да не ходя пак и да плащам отново. Обяснява подробно, внимателен много. Вече  две години следвам съветите му и нямам проблем. Отидох при него след дълго сондиране на мнения за доктори УНГ в Ст. Загора. Водят при него и много малки деца. Работи и със здравна каса.

# 473
  • Мнения: 1 214
Още веднъж - много благодаря!.
Намерих информацията за лекаря  в  superdoc,   има часове и за утре, и за вторник, но предпочитам да изчакам още 1-2 дни да видим дали проблема може да отшуми от самосебе си.  Има и онлайн консултация,   за в случаите, които може да се помогне без лично присъствие.  Изглежда много добре организирано, дано и в действителност да е така.
Благодаря ви и бъдете здрави!

аlisa77,  би ли ми писала дали в коридора, където е кабинета на доктор Славов на бул. Руски 56 (не съм сигурна за номера, но ще го видя в супердок) няма струпване на хора?
Искам, ако може да отида, когато ми е часа и да нямам контакти с никой, а веднага да вляза. Възможно ли е?

Последна редакция: вт, 10 ное 2020, 17:28 от AnMary

# 474
  • Стара Загора
  • Мнения: 839
А, защо да не ви изтрият поста, каква толкова важна информация съдържа? Малко на чат заприлича, и каква е гаранцията, че ако е нямало струпване на хора когато потребителката е ходила на преглед и сега ще е същото.
Ще изчакате навън, ако има хора, просто е.

# 475
  • Мнения: 2 262
Позволявам си да пиша два поста един след друг, моля не ме изтрият.

аlisa77,  би ли ми писала дали в коридора, където е кабинета на доктор Славов на бул. Руски 56 (не съм сигурна за номера, но ще го видя в супердок) няма струпване на хора?
Искам, ако може да отида, когато ми е часа и да нямам контакти с никой, а веднага да вляза. Възможно ли е?
Коридора е тесен, където е кабинета на доктор Славов. Има и други кабинети там. И най-вероятно е да има доста хора. Това, което искате е почти невъзможно. Всички искаме така да ни приемат, но уви не може. Simple Smile

# 476
  • Мнения: 4 144
Здравейте, може ли препоръка за ортопед за бебе на 4м. Всякаква информация би ми била от полза. 👐

# 477
  • Мнения: 27
Здравейте! Искам да попитам дали някоя от вас знае къде в града бих могла да открия Фраксипарин инжекции 0.4 мл.

# 478
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Дърмонов ортопед в Св.Лука.
Хепарин по аптеките май няма, само по бониците. Пробвайте от аптека Промахон или някой ако ходи на шопинг в Турция.

# 479
  • Мнения: 304
А добър педиатър в Стара Загора някой да знае?

Общи условия

Активация на акаунт