Стара Загора - 77 тема

  • 106 154
  • 824
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 1 496
Здравейте, от коя детска кухня сте доволни?Гледам че са 3 в Стара Загора.Коя бихте ми препоръчали?

# 526
  • Мнения: 3 293
Като цяло никоя, пробвала съм държавната и туити. За Туити-то такива кошмарни истории има относно хигиената там, и храната не е особено качествена, пише спагети с нещо, вътре е фиде с нещо... В държавната хигиената е ок, но качеството на храната не особено. Ако трябва пак да взимам, бих предпочела държавната.

# 527
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Точно от агенцията по храните аз знам, че в Туити всичко е изрядно. И предпочитам да вярвам на близки хора, които удостоеряват това с документи, отколкото на слухове.
Да не говорим, че в местната група на мамите е пълно със снимки на неизмити буркани, черни капачки, найлончета и кокали в  манджите от държавната кухня.
В туити всички е лесно, нямат алергени в храните, но смятам, че не са вкусни манджи. Два пъти се връщах към държавната кухня и двата пъти се стигаше до памперс дерматит. В крайна сметка се върнах на Туити, защото дъщеря ми ги предпочиташе.
Съветвам ви да пробвате и двете кухни и сами да си прецените. В Туити не мъкнеш една торба с буркани, не миеш, не чакаш по опашки, носят ти на крака, уикенда също и е два пъти по скъпо. Ако детето ви яде само от държавната, то всичко друго губи смисъл.

# 528
  • Мнения: 1 517
Включвам се и аз към въпроса...
Пробвали ли сте happy baby? Там как е положението?

# 529
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
Преди няколко години ползвахме предимно държавната и понякога Туити. От държавната храната беше по-вкусна. Забележки да сме имали няколко пъти най-много.

# 530
  • Мнения: 1 260
Здравейте,някой да знае къде е кабинета на др Никодимова дерматолог ? Преди беше в Здраве М ,но сега не работела там.

# 531
  • Мнения: 534
Моля препоръчайте добър невролог.

# 532
  • Мнения: 2 579
Моля да ми препоръчате добър педиатър в района на Математическата гимназия.

# 533
  • Мнения: 299
Здравейте, може ли да ми препоръчате АГ за проследяване на бременност?

# 534
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейте, може ли да ми препоръчате АГ за проследяване на бременност?

Д-р Иван Иванов
Д-р Салджийска

# 535
  • Мнения: 5 365
Здравейте, може ли да ми препоръчате АГ за проследяване на бременност?

Др. Иван Иванов

# 536
  • Мнения: 299
Работи ли със здравната каса или само частно?

# 537
  • Мнения: 2 579
Д-р Иванов работи със здравната каса. При записване на час ще Ви попитат имате ли направление.

# 538
  • Мнения: 5 365
Работи ли със здравната каса или само частно?

Работи със ЗК.

# 539
  • Мнения: 299
Благодаря ви!

Общи условия

Активация на акаунт