Стара Загора - 77 тема

  • 106 176
  • 824
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 230
Искам да разбера какво е работното време на детска ясла номер 1.
Или поне тези от вас, които водят децата си на ясла, а работят, в колко най-рано си оставят детето в яслата?
Работното време на всички трябва да е еднакво. Аз преди 2 години, но в друга ясла съм го оставяла най-рано в 7.00 часа.

# 706
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 330
В същата ясла преди няколко години сме оставяли към 7,20-7,30 и сме вземали около 17ч

# 707
  • Мнения: 181
И двамата посочени ортопеди са много добри!
Препоръчвам д-р Валери Радичев, работи в ДКЦ 1. Координати има в интернет. Успех!

Опитайте при д-р Красимир Крумов. Координати има в Интернет.
Благодаря ви. Свързахме се с Д-р Радичев.

# 708
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Да питам за детски ендокринолог за дете на 8 г., общо взето намирам 3 имена, но някой да е ходил наскоро?

# 709
  • Мнения: 3 413
Препоръчайте ми добър детски невролог ( голяме ни е фонтанелката) 🤗

# 710
  • Мнения: 190
Др Сарайлиева е невролог детски и др. Радиева също.
Но лични впечатления от тях като невролози нямам. Водила съм детето при Радиева, заради настинка, а при Сарайлиева попаднах е спешно в болница Тракия.
Така че като невролози детски не зная дали са ок.
Дано някой друг се включи.
Ако не, пишете в групата старозагорски.мами

# 711
  • Мнения: 265
Здравейте! Днес бяхме на зъболекар с 6-годишният ми син. Та има доста зъби за правене и тя ни даде една ампула с упойка да идем  на алерголог да му направят тест за поносимост. Каза и да вземем направление от личният, че иначе било много скъпо. Влязох в Супердог да видя д-р Вълчанова кога има часове, но няма никакви, д-р Колева има чак март( макар, че не ми е опция, имам с нея предистория). Моля, споделете, задължително ли при алерголог се прави този тест, може ли в лаборатория, къде другаде в града може да се направи или да търся в Пловдив например.

# 712
  • Мнения: 3 719
Вълчанова приема в МЦ Сано. Обадете се на рецепцията да проверите дали случайно няма свободен час.
На мен ми дадоха час за след ден. Самият тест се прави от персонала на центъра, алергологът само разчита резултата и дава становище подходяща ли е упойката.

# 713
  • Мнения: 265
Вълчанова приема в МЦ Сано. Обадете се на рецепцията да проверите дали случайно няма свободен час.
На мен ми дадоха час за след ден. Самият тест се прави от персонала на центъра, алергологът само разчита резултата и дава становище подходяща ли е упойката.
[/quote
Така и направих. Без направление, приеха ме веднага.

# 714
  • Мнения: 855
Здравейте, някой има ли съществуващ номер на МЦ св. Лука.. Искам да запазя час за офтамолог.. Към др. Христозов се насочи.. И евентуално, ако може да препоръчате и някой друг, който е към здравна каса, в случай че няма в скоро време свободен час. Благодаря

# 715
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Д-р Христозов МЦ Св. Лука - 042 68 10 11

# 716
  • Мнения: 190
Здравейте, търся салон в който пробиват уши на бебета

# 717
  • Мнения: 4 144
Здравейте, търся салон в който пробиват уши на бебета
Студио Релакс

# 718
  • Мнения: 368
Здравейте на всички, обмислям преместване за живеене в Стара Загора и ще помоля за мнение. В момента живея в Пловдив,  но тук цените на жилища са за жалост непосилни за мен. От сайтовете за имоти виждам, че в Стара Загора цените на двустайни и тристайни апартаменти е доста по добра от тук. Мога ли да разчитам на това? Също ме интересува и как е околната среда? Искам чист въздух и много зеленина ( тук в Пловдив зеленината изчезва заради много строежи, а въздуха да не говорим..) как стои положението с Марица Изток и влияе ли на качеството на въздух, вода? Също кои квартали препоръчвате за живеене като важното е да има основни неща- големи хранителни магазини, аптеки, болници и разбира се да са облагородени със зеленина, дървета..може би звучи много претенциозно но това е приоритет..и тишина разбира се..да няма малцинствени групи поне в квартала. Как е здравеопазването - има ли недостиг на медицински заведения, частни болници, добри ли са специалистите? И последно - има ли места за разходка ( както например има Гребна база в Пловдив, или големи паркове ?)
Станаха доста въпросите, но ще се радвам на мнения. Благодаря!

# 719
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Здравейте, аз не виждам съществена разлика между Стара Загора и Пловдив, с цени на имоти не съм запозната. Тук почти целият град може да се нарече център + най-крайните квартали Железник, Зора, Кольо Ганчев. Въздухът навремето беше най-лошият след София, сега май е малко по-добре. Има доста обновени паркове и Аязмото в северната част. Магазини и аптеки има навсякъде, болниците са няколко основни, но по-добре да не ви се налага. Малцинствата са съсредоточени основно в един квартал, но от година на година стават все повече като навсякъде както знаете.

Общи условия

Активация на акаунт