Стара Загора - 77 тема

  • 106 751
  • 824
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 11
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър фризьор в града за подстригване. Става въпрос за гъста и къдрава коса, която не е по силите на всеки както се оказва. Трябва ми наистина добър и опитен фризьор. Благодаря предварително!

# 481
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 439
Здравейте! Може ли да ми препоръчате добър фризьор в града за подстригване. Става въпрос за гъста и къдрава коса, която не е по силите на всеки както се оказва. Трябва ми наистина добър и опитен фризьор. Благодаря предварително!
Виолета Нейкова, студио Fusion
https://grabo.bg/places/studio-fusion/addresses/address:12071

# 482
  • Мнения: 304
Моля препоръчайте ми някой коректен човек, който слага дограма.

# 483
  • Мнения: 190
Здравейте, търся спешно гинеколог който работи в събота. Ако някой може да помогне ще бъда благодарна

# 484
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Здравейте, търся спешно гинеколог който работи в събота. Ако някой може да помогне ще бъда благодарна
Ниамед

# 485
  • Мнения: 3 743
Някой може ли да препоръча зъболекар за лекуване на умъртвен зъб?

Последна редакция: сб, 28 ное 2020, 00:10 от Дидичка

# 486
  • Мнения: 4 144
Някой с препоръка за добра месарница в района на Математическата гимназия? Свщам се само за една на М.Кусев, но не знам дали ги бива нещата там.

# 487
  • Мнения: 5 085
Имате Риц в района.

# 488
  • Хасково
  • Мнения: 224
Здравейте, дали работи Джъмбо в това положение в момента? Не съм от Стара Загора, а никъде в интернет няма информация. Благодаря предварително!

# 489
  • Мнения: 5 085
Здравейте, дали работи Джъмбо в това положение в момента? Не съм от Стара Загора, а никъде в интернет няма информация. Благодаря предварително!
Не, не работи за разлика от пловдивското.

# 490
  • Мнения: 4 144
Днес попаднах на това

# 491
  • Мнения: 265
Здравейте, трябва да си направя изследване на костната плътност, заради съмнение на лекаря ми, че имам остеопороза. Препоръчайте ми къде, как върви цената на изследването, веднага ли става? Благодаря!

# 492
  • Мнения: 5 085
И на мен ми предстои да правя. В българо-германския център знам, че правят и мисля, че е някъде към 50-60лв. Докторът е същият, който прави и мамографиите.

# 493
  • Мнения: 4 144
Д-р Трифонов в Българо-Германинския.център. Звъннете на телефона на центъра и питайте. А ако сте наясно, много бързо става записването на superdoc.bg. Там са показани свободните дати и часове, избирате дали сте с направление или не и т.н. Платформата напомня за прегледа 1-2 дни преди това. Доста е удобно.

# 494
  • Мнения: 813
Знаете ли дали направиха отделен вход на джъмбо и дали е отворено?

Общи условия

Активация на акаунт