Влизаме в последния триместър - за СЕПТЕМВРИ викайте оркестър

  • 25 100
  • 281
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 858
Аз лично съм за тази "Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава " /ирини/,защото наистина имаше такава вече за юнаците и девойките при ноемвриските мами.
 sweating навън е страшно и ви черпя по едно сладоледчее  Laughing

# 271
  • Мнения: 1 303
Здравейте!
Как сте с гърдите на този етап?Аз забелязах,че моите нещо не са вече напрегнати и по-слабо ме болят вече при натиск..Важното е че бебето рита,за да съм сигурна че всичко е наред,но все пак..Май е нормално да не са напрегнати на този етап вече..как е при вас.?
Поздрави  bouquet

# 272
  • Мнения: 678
Здравейте!
Оказа се че бебока няма шарка,а е получил пъпчиците от претопляне.Ама и аз съм една паника. ooooh! Много е сладък и ако не го бях помачкала нямаше да мирясам.
И аз като Денис съм съгласна за  "Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава " /ирини/,като заглавие.
Аз също ползвам интимен гел,но не е спецялно за бременни.Май ще го сменя със друг.
А за багажа не ми се мисли още,не че има много време,но...
Ирини купила си много сладко гащеризонче на Мечо Пух,аз съм му голяма почитателка.
Много ,много усмивки и се наслаждаваите на коремките си Hug

# 273
  • Мнения: 318
Izvinqvam se purvo za latinicata, no mujo pak e pipal ne6to po kompa i mi q nqma kirilicata #2gunfire #2gunfire #2gunfire, Iskah samo da se vklu4a s predlojenie za zaglavie na novata ni temi4ka:
 "Septemvriisko beb4e sum prekrasno, "Mamo ,zapo4va da mi stava  tqsno!!!" Mr. Green"

# 274
Мами, гледах снимките с дрешките, които сте взели, страхотни са, откъде пазарите?
И аз искам да сложа моите там, но Irinii може би на там да ги пратя!



Поздрави

П.с.подуват ли ви се краката/ тази жега зле се отрзавя, имате ли лек за това?

 
 

# 275
  • Мнения: 2 123
Станимира,
ако от мен зависеше досега да съм изкупила магазините, ама нали уж "е рано..." Всичките дреболии съм ги купувала от най-случайни места - от магазина на Макси Кози в Павлово, дънките и блузката - от 1 магазин н аВитошка, шапката - от Сандански /като бяхме на почивка.../
А втората част на въпроса ти
И аз искам да сложа моите там, но Irinii може би на там да ги пратя!
 
нещо не го разбирам???! newsm78
Все още нямам проблем с издутите крака. /Мисля, че Банди се оплакваше от подобни неудобства. Къде ли се загуби?/

# 276
  • Мнения: 1 091
Хайде и аз да се отчета днес. Един мързел ме е налегнал... smile3524Цял ден се крия на хладно вкъщи, че вчера и онзи ден след разходки в жегата ми бяха подути краката. замислям се дали да не си пусна една урина за албумин, но ще изчакам още малко. Аз още не съм купувала нищо за бебка, освен една шапчица. Имам дрешки от баткото /не са само сини, имам зелени, жълти, шарени, белички/, а и една приятелка ще ми даде от нейната бебка страшни красоти и смятам да купувам след месец-два, когато ще приготвя всичко, което имам и ще преценя какво още трябва. Легло+матраче имам от баткото, количка ми даде една приятелка, че нашата се счупи, лятна количка си имам, кошара си имам. За съжаление няма да изпитам щастливата тръпка от пазаруването този път. Е, ще си купувам туй-онуй, но не е като да се подготвяш за бебе за първи път.
Vessselka, и аз съм така с гърдите. Вече не са чувствителни и болезнени, а само огромни и тежки. Мисля, че това е нормално.
Момичета, ще подготвяте ли зърната си за кърмене? В аптеките има крем "Гармастан" за тази цел. Някой ползва ли го вече? Аз мисля да започна от 8-мия месец.

# 277
Извинявай, не съм написала както трябва : мислих си дали да не пратя снимките на теб на майл, ако можеш да ги сложиш в сайта или да ми обясниш как да го напрвя, че не можах да се ориентирам!


Поздрави

# 278
  • Мнения: 140
Влизам много набързо само да споделя,че ме прегледаха за разкритие и да ви кажа че не е болезнено,явно лекарката е добра и внимателна.Е нямаше как вече да не ме прегледат след като вчера не можах да спя от болезнени контракции една след друга даже се отказах да ги броя.Е нямам разкритие и шийката на матката ми е добре.Вече съм по спокойна.Отново ми увеличаха магнезия и включиха папаверин,абе до края ще я карам на задържащи само да вляза в 9 месец.
 На мен все още не ми се подуват краката,но аз и гледам в жегите да съм си вкъщи.
 Гърдите ми също са леко болезнени само при допир.
 Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава и аз съм за това заглавие.
Чао

# 279
  • Мнения: 678
Качих вече снимчици на нещата,които съм купила.
На мен крачетата ми се подуват но аз съм по цял ден навън и мисля че е нормално.Изследваха ме за албумин нямам нищо
 Hug Hug Hug

# 280
  • Мнения: 2 123
Извинявай, не съм написала както трябва : мислих си дали да не пратя снимките на теб на майл, ако можеш да ги сложиш в сайта или да ми обясниш как да го напрвя, че не можах да се ориентирам!


Поздрави
Значи влизаш в сайта /с потребителското име и парола/. Кликваш върху албума. Отстрани ти излиза опция "добави снимка". Кликваш и следваш инстрекциите /броузваш снимка от компютъра си и натискаш добави/
Успех! Ако не се справиш съм насреща!
За гърдите - моите дори не са особено подути. По-големи от преди са, но в никакъв случай не са огромни /каквито съм си ги виждала в периода с повече килца през пубертета Wink/ Аз от около 1 месец ги мажа с гермастан - 3-4 пъти седмично. Смятам скоро да започна всеки ден мазането. А към тялото си също не се отнасям много сериозно. Мажа се общо взето по 1 път на ден. Но и това ще се промени Naughty Simple Smile
Ей Спарки, добре че си ок!!! Hug Кажи имаш ли подобрение след папаверина? Ех, сам ода влезем в деветия месец!!! Praynig

# 281
  • Мнения: 827
Здравейте на всички!
Влизам само да кажа, че и аз съм за това заглавие: Септемврийчето в килца наддава, във корема малко място му остава
hot chocolate, аз от известно време се мажа също с гармастан, но като irinii - не съм много редовна Tired, понякога забравям да си намажа и тялото вечер... дано не се нацепя ooooh!
sta_nimira, моите крака са много подути и постоянно ooooh! изследванията ми не са показали нещо притеснително, та си мисля, че е от жегите... На 7.07 съм на преглед и тогава ще си пусна нови кръв и урина, ако разбира се положението не стане по-тежко.
Иначе на 29.06 ще хода при д-р Марков за последната фетална ( newsm78), аз ходя при него в АГ център Димитров и предполагам, че ако има нещо притеснително, той ще ме насочи какво да предприема.
Засега това от мен!
До скоро!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт