Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 авг. 2018, 18:04 ч.

Испански сериали - Тема 7

• 26 568
  • 174
  •   2
Отговори
# 165
  • София
Здравейте! Много отдавна не съм чела темата, и сигурно е обсъждано, но виждам 11 епизода на El tiempo entre costuras (Нишките на съдбата), а в IMDB пише, че са 17, колко са всъщност?

# 166
  • Ямбол
Здравейте! Много отдавна не съм чела темата, и сигурно е обсъждано, но виждам 11 епизода на El tiempo entre costuras (Нишките на съдбата), а в IMDB пише, че са 17, колко са всъщност?
Колкото са качени в замунда - 11. Няма да има други сезони, сериалът е завършен.

# 167
  • София, родом- Силистра
Откъде може да се свали?

В арена го има, също и в Hbo go
И в зелка го има Peace

Ще помоля за линк към зелката, защото не го намирам.

# 168
# 169
Здравейте, бихте ли ми препоръчали не преведен сериал за да слушам езика?

# 170
  • София
Защо изчезнаха испанските сериали от сайтовете за онлайн гледане? Нишките на съдбата го изтриха, докато гледах 5 серия. Сега видях, че и Гранд хотел го няма.

# 171
  • Ямбол
Защо изчезнаха испанските сериали от сайтовете за онлайн гледане? Нишките на съдбата го изтриха, докато гледах 5 серия. Сега видях, че и Гранд хотел го няма.
Най-вероятно заради авторски права. И двата са излъчени от бг телевизии. Най-добре си ги свалете от торент тракерите Peace

# 172
  • Mediterraneo
Здравейте, бихте ли ми препоръчали не преведен сериал за да слушам езика?

Повечето сериали по торентите идват недублирани. Просто не пускаш субтитрите.

# 173
Благодаря, не бях се сетила.

# 174
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
Скоро 4-ти сезон на Министерство на времето. Толкова се радвам, че са решили да го продължат! Един от най-любимите ми сериали.

Общи условия

Активация на акаунт