Испански сериали - Тема 7

  • 77 700
  • 547
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 14 472
Извинете, че съм ви подвела. Аз имам регистрация в зелка, но не знам защо си мислех, че сайтът е един и същ - зелка и замунда, само имената са различни.

# 451
  • Мнения: 4 272
Извинете, че съм ви подвела. Аз имам регистрация в зелка, но не знам защо си мислех, че сайтът е един и същ - зелка и замунда, само имената са различни.
Няма проблем, наистина визията им е идентична. Вече си имам и зелка Satisfied

# 452
  • София
  • Мнения: 7 802
В Нетфликс пуснаха нов сериал Who Killed Sara? (¿Quién mató a Sara?) - криминален, не е нещо особено, но става за убиване на време и упражняване на езика. Малко на сапунка прилича, но от по-качествените Simple Smile
Първият сезон не беше зле - ставаше за гледане, но във втория създателите на сериала яко са се отплеснали в посока "комедия". Оставям настрана баналните, объркани и нелогични сюжетни обрати, ще спомена само докъде може да доведе желанието да си изряден в политкоректността, като въведеш в историята дежурната влюбена гей-двойка.
Скрит текст:
Той и Той се обичат, искат да са задно и да имат дете. Наемат сурогатна майка - приятелка от детството на единия, но тя пък се оказва аферистка, която се възползва от конфликтите в гей-връзката и решава да съблазни приятеля си - облича сако и вратовръзка, нарисува си мустаци и буквално напада нещастния, изоставен от любимия си, евентуален баща на детето, което носи  - щото там в тоя триъгълник въобще не е ясно кой баща, кой майка... Естествено, точно в този момент другият партньор решава да търси помирение, появява се на момента и ги сварва в леглото. Smirk
Продължавам да гледам, само защото искам да разбера - кой все пак уби Сара? Нещо много се проточи, та ако се стигне до трети сезон - вече ще съм пас, който ще да е! Yum

# 453
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз в момента гледам La victima numero 8. Сериалът е от 2018, някак си съм го пропуснала, а си заслужава гледането. Има две актриси, които адски ме дразнят, но слава богу, не са от най- главните персонажи и не ги показват често. Сюжетът е интригуващ, има много съспенс, дано докрая не ме разочарова!

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Hands Clap
Извинете, че съм ви подвела. Аз имам регистрация в зелка, но не знам защо си мислех, че сайтът е един и същ - зелка и замунда, само имената са различни.

Благодаря, че сподели къде може да се намери El Inocente . Kissing Smiling Eyes Изгледах го с огромен интерес - преплетен сюжет, отлична актьорска игра. Препоръчвам с две ръце. Режисьорът, заснел го, не изневери на стила си и този път - обичам неговите филми. Hands Clap От последните проекти на Марио Касас, за мен лично, е най-добрият. Наскоро гледах с него и Instinto , но като цяло не беше нищо особено, а и финалът не ми допадна.

Книгата, върху  която е базиран El Inocente я има в читанка, ако някой иска да я прочете. Hands Muscle

# 455
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Да, режисьорът има страхотни филми, гледала съм почти всичко. Книгата я изтеглих веднага като изгледах сериала. Чакам да мине мъничко време още и я почвам.

# 456
  • Мнения: 6 346
И аз започнах El inocente. А след него мисля да си припомня всичките сезони на La casa de papel - нали август се очаква да излезе следващият, а много неща вече съм забравила.

# 457
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Аз догледах La víctima numero 8, страхотен е! Препоръчвам. Докрая остана заплетен и държи в напрежение.

Последна редакция: чт, 27 май 2021, 08:45 от Тарталета

# 458
  • Мнения: 6 346
И него го дръпнах. Simple Smile

# 459
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Редактирах, че беше излязло nuevo вместо número.
Откъде теглиш испански сериали? Има някои, които съм набелязала, а са от НВО, а аз имам само Нетфликс и Амазон.

# 460
  • Мнения: 14 472
Кои на НВО?

# 461
  • Мнения: 6 346
Тарталета, ще дам линкове в скрит текст:

Скрит текст:
https://www.divxtotal.ch - тук съм намирала много неща, тази сутрин пробвах да отворя и се отваряше, макар че в момента има някакъв проблем
https://dontorrents.one/
https://www.elitetorrent.one/ - тази също не се отваря в момента, но предполагам, че е нещо временно
https://www.mejortorrento.com/ - и този сайт ми харесва и го ползвам често

# 462
  • Мнения: 55
Здравейте!
Превод на БГ???-   El inocente.

# 463
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051

На първо четене Patria и 30 monedas

# 464
  • Пловдив
  • Мнения: 140
Здравейте!
Превод на БГ???-   El inocente.

Аз не намерих български субтитри, та предполагам, че още не е преведен. Гледах си го с английски. Hands Pray

Anyway, не знам дали тук е мястото за подобни препоръки, но се пукнах от смях на филма Hasta que la boda nos separe. Ако някой иска да го гледа, наличен е по онлайн сайтовете за филми. Hands V

Общи условия

Активация на акаунт