Знаете ли кого видях?! - тема 34

  • 131 644
  • 816
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 26 408
Люси Дяковска ,разхождаше две кучета по бул.Хр.Ботев.

# 61
  • Мнения: X
Витомир Саръиванов, раздаващ въздушни целувки на Нико Тупарев.  

# 62
  • Мнения: 579
Цветана Пиронкова на главната в Пловдив. Беше с бебето и сестра си, ако не се лъжа (изключително много си приличаха двете). Цветана беше облечена неглиже: с къси панталони, тениска и джапанки от онези косматите /единственото нещо, което не ми допадна от аутфита й/. Косата й беше на плитки и прибрана назад..Приятно впечатление създава.

# 63
  • До морето
  • Мнения: 7 083
Звездната Джулияна Гани. Това момиче изглежда абсурдно - беше с нещо, което повече приличаше на горнище на бански,  отколкото на потник, сламена шапки с китки по нея и къси панталонки, ама наистина къси панталонки. Като цирков артист беше. Абсолютно нелепа!

# 64
  • Мнения: 6 671
Майката на футболиста Славчо Тошев. Изключително невъзпитана и шумна. Беше с детето му на басейн,не спря да вика и вряка-само тя се чуваше. Беше седнала отстрани на детския басейн и ядеше баница.😝

# 65
  • Мнения: 1 804
Ованес Торосян във Варна. Трудно разпознаваем с брадичка тип "катинар" и слънчеви очила, освен от заклети фенове като мен Heart EyesHeart

# 66
  • Мнения: 1 668
Звездната Джулияна Гани. Това момиче изглежда абсурдно - беше с нещо, което повече приличаше на горнище на бански,  отколкото на потник, сламена шапки с китки по нея и къси панталонки, ама наистина къси панталонки. Като цирков артист беше. Абсолютно нелепа!

Това нещо днес май и аз го видях. Ако беше тя - краката й бяха далеч от стегнати и/или спортни, а косата......трагична гледка!

# 67
  • Мнения: 3 510
Ами то разликата между Памела и Джулиана не е голяма, даже то тази мода огромни бомби, перхидрол и т.н., тръгна точно от Памела.
Коклкото до това луда ли е Гани, не знам не я познавам, но за единия секс не е задължително да е нормална. Да, тя прилича на жива секс кукла и мъжете виждат в нея просто една перверзия. Това, че биха спали с нея, не значи, че биха се оженили за нея. Пак казвам, че един хетеро мъж, едва ли би и отказал при определини обстоятелства. Да, мацката е прекалила със силикона в устата и гърдите, но не може да и се отрече хубавата фигура , дългите крака и готиното дупе. Аз лично като жена тези неща и ги признавам.

# 68
  • Мнения: 6 671
Много време отделихме на тази звИздЪ. Да си гледа "предните гърди" и да е жива и здрава.

# 69
  • Мнения: 1 334
Видях Иван (на Андрей Grinning ) пред кулите на Sopharma, май обядваше в La pastaria. Simple Smile

# 70
  • Варна
  • Мнения: 4 444
Любо Киров, Калин Вельов, Живко Петров във Варна на уникалния концерт, който направиха! Изключителни!

# 71
  • София
  • Мнения: 6 158
Стоянка Мутафова, във Варна. Ходеше трудно, помагаха ѝ.

# 72
  • софия
  • Мнения: 25 482
Любо Киров, Калин Вельов, Живко Петров във Варна на уникалния концерт, който направиха! Изключителни!
С нетърпение очаквам Търново. На Любо му се получават уникални коцертите.

# 73
  • Мнения: 35 124
Стоянка Мутафова, във Варна. Ходеше трудно, помагаха ѝ.

Чак съм изненадана , че вече се продават билети за юбиеен нейн спектакъл през Февруари.

# 74
  • Мнения: 1 334
Евгения от Откраднат живот, сладкарница "Веселино", метростанция "Бели Дунав".

Общи условия

Активация на акаунт