Знаете ли кого видях?! - тема 34

  • 131 633
  • 816
  •   1
Отговори
# 645
# 646
  • Мнения: 5 903
Янчо Таков му е името, не че е много важно. По принцип съм твърдо „за” съхранение на имената в семейството, но в случая на Такови ми идва в повече...
Peace редактирах.
И аз приветствам предаването на български имена в рода, но само ако са благозвучни.  Crazy (каквото в случая Янчо не е. Но за мъжко име,производно на Янчо не се сещам, всъщност  newsm78...може би Яни/е)
От просто Янчо до Янчо Таков има разлика. Хората династии градят, пък вие Янчо, та Янчо... Благодарете се, че не подновяват името на Пеко Таков.

# 647
  • Мнения: X
Александра Сърчаджиева е слаба, даже и в лице ми се видя изпита. На екрана определено изглежда с повече килограми, особено в лице е доста по-окръглена от това, което видях. Тя и Мира Добрева на екран ми изглежда по-грубовата и едра, но съм я засичала много пъти и е дребна и по-скоро слаба. Скоро видях Калин Терзийски, добре изглеждаше, спретнат ми се стори и нямаше онова пиянско и нечистоплътно излъчване от времето, когато беше с Елен Колева. Йоана Буковска пък беше цялата в черно, с пластмасова диадема на косата, хич не ми допадна като визия, освен че е слабичка. Да си облече нещо цветно и по-вталено и ще свали няколко години.

# 648
  • Мнения: 24 366
Бърнев видях и той много слаб. Не се хранят артистите ни

# 649
  • Мнения: X
Скоро и него видях, дребен и слабичък. Ама аз не го помня друг. Хранят се, ама не всички Simple Smile

# 650
  • София
  • Мнения: 1 762
Алекс Сърчаджиева си е направо кльощава. И дребна. Разговаряхме няколко минути с нея служебно. Но е много усмихната и харизматична.

# 651
  • Мнения: 3 632
Бърнев видях и той много слаб. Не се хранят артистите ни
Много пият кафе и алкохол + цигари!

# 652
  • София
  • Мнения: 4 052
Имам същото наблюдение за Лиляна Павлова. На екран/снимки изглежда като бидонче, в действителност е... не е едра в никакъв случай.

# 653
  • Мнения: 17 617
Имам същото наблюдение за Лиляна Павлова. На екран/снимки изглежда като бидонче, в действителност е... не е едра в никакъв случай.

плащат ли ви или сте за очила ? по-бива на екран е бидон а в действителност е бидонче

# 654
  • Мнения: 8 526
Имам същото наблюдение за Лиляна Павлова. На екран/снимки изглежда като бидонче, в действителност е... не е едра в никакъв случай.
Защото има голям бюст, крака са и слаби

# 655
  • До морето
  • Мнения: 7 081
Точно. Павлова има тъй наречената "пилешка структура" - слаби крака и едро тяло. Отделно има горям бюст и общото първо впечатление е, че е дебела, а тя всъщност не е. Отделно, че не умее да се облича и често, често си подчертава недостатъците, вместо да ги прикрива.

# 656
  • София
  • Мнения: 22 968
Определено по телевизията изглежда по-пълна.

# 657
  • Мнения: 5 903
Точно. Павлова има тъй наречената "пилешка структура" - слаби крака и едро тяло. Отделно има горям бюст и общото първо впечатление е, че е дебела, а тя всъщност не е. Отделно, че не умее да се облича и често, често си подчертава недостатъците, вместо да ги прикрива.
Но има много нежно и интересно лице.

# 658
  • Мнения: 39 396
Ако си оправи веждите ще е още една идея по- добре.

# 659
  • Viena
  • Мнения: 3 583
Чак нежно и интересно.... Едра жена си е доста... от малка си е такава.

Общи условия

Активация на акаунт