Списания с подаръци - 9

  • 39 337
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
какво ще пусне Грация през януари
Дали може да снимаш?

# 151
  • Мнения: 1 775
Имам една палитра с нюд червила от тях, не я ползвам много. Пак нищо интересно. Изчерпаха се вече. Да почнат да пускат книги, ще ми е по-интересно.

# 152
  • Мнения: 2 333
Ето какво чакаме през януари 2019 г. от Грация:
Скрит текст:

# 153
  • Мнения: 46
Някой купи ли си вече червилата?

# 154
  • Мнения: X
Аз им се чудя.
Между другото, в петък още не беше излязъл новият брой. Доста се забавиха.

# 155
  • Мнения: 1 775
Аз им се чудя.
Между другото, в петък още не беше излязъл новият брой. Доста се забавиха.

Не ти трябват. Няма да изпуснеш много. И аз проверявам за новия брой, но няма. Някой знае ли какъв ще е подаръка?

# 156
  • Мнения: 4 872
Имам бежовата гама от предишният път, когато беше в списанието. Ползвам 3 нюанса и като цяло не съм особено доволна от палитрата.

# 157
  • Мнения: 1 775
И аз така.

# 158
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Аз го пропускам тоя брой.

# 159
  • На изток от Рая
  • Мнения: 1 363
Аз също.
Омръзнаха ми червилата им...

Знае ли се какво ще има в следващия брой?

# 160
  • Мнения: 4
Питах днес за списанието на една будка.. ще излезе в петък на 25, вече ще излиза на 25-то число на месеца.

# 161
  • Мнения: 1 775
И аз разбрах, че ще излезе в петък. Значи ще излиза горе-долу по едно време с EVA и DIVA. A може и това да е индикация за края на списанието...

# 162
  • Мнения: 31 168
Ева излиза след 1 число.

# 163
  • Мнения: 1 775
Сега - да, преди е излизала към края на месеца. И DIVA понякога излиза в началото на месеца. И Cosmopolitan и Glamour към 25-ти, май само ELLE е към 20-ти от тези, които си купувам.

# 164
  • Мнения: X
Грация е излязл едва днес, взех нюд палитрата. Червилата са полупрозрачни, не знам дали има смисъл да ги снимам на ръката ми. Оставят едва забележим цвят. Не са идеално лоши, но очаквах повече.
През март ще има това, пише, че са реален размер (извинявам се, ако снимката излезе огромна, качвам от телефон, нямам бутон за скрит текст и не знам с какви тагове да я скрия ) :

Общи условия

Активация на акаунт