Списания с подаръци - 9

  • 39 308
  • 257
  •   1
Отговори
# 195
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 675
При нас е 8 лв списанието. Видях едно със спрей, някой купил ли го е да даде мнение?

# 196
  • Мнения: 1 327
Някой да е виждал маслото за коса във Варна или Русе? Мерси и весел празник утре на всички прекрасници

# 197
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Някой да е виждал маслото за коса във Варна или Русе? Мерси и весел празник утре на всички прекрасници
Аз обиколих почти цяла Варна в понеделник и не го намерих. Почти навсякъде списанието беше с около очния крем и на едно място видях със спрея.

# 198
  • Варна
  • Мнения: 68
И аз търся грация с сухото масло за коса, но не го намирам:disappointed:

# 199
  • Мнения: 515
И аз търся грация с сухото масло за коса, но не го намирам:disappointed:
   Помоли някой от по-малките населени места да ти го купи и да ти го прати до еконтомат,за да е евтина доставката....примерно:)

# 200
  • София
  • Мнения: 1 914
Тези моливи за вежди по колко вървят в DM, че не помня?
Дали има смисъл да се купи през Грация?

# 201
  • Мнения: 1 327
Момичета, взех и пробвах маслото на Грация , много благодаря , ако не ви следях, нямаше да знам за него, пробвах и розовата маска , сякаш затопля малко, нищо особено , стана мека кожата и малко по- свежа, но аз не очаквам чудеса от маски никога не съм била очарована. Ще тествам и другите, но те сякаш имат еднакъв състав и надали ще са по различни

# 202
  • Мнения: 2 189
Тези моливи за вежди по колко вървят в DM, че не помня?
Дали има смисъл да се купи през Грация?
Проверих и са 3,99

# 203
  • Мнения: X
Аз съм пас, не ползвам такива неща.
Бях си взела преди година и нещо молив за вежди с четка на Есенс, колкото да съм в играта и с такъв продукт. Ползвах го точно веднъж, миналата седмица успешно го хвърлих.

# 204
  • София
  • Мнения: 1 914
Тези моливи за вежди по колко вървят в DM, че не помня?
Дали има смисъл да се купи през Грация?
Проверих и са 3,99

На кантар са значи нещата. Simple Smile

# 205
  • Мнения: 14 770
ММ ме изненада с майската Грация.
Има спирала Есенс,даже я пробвах и ми хареса,пък и моите са на привършване,та имах нужда.
Има още три мострички на крем Дева Detox. Дневен,нощен и измивен гел.
И последно е някаква допълнителна книжка My mix.
В следващия брой ще има май някакви несесери или чанти.

# 206
  • Мнения: X
Пак старите неща.

Несесера горе вдясно и този, дето го държи мадамата по бански, са май един модел и ги имам и двата. Събират списание А4 (колкото самата Грация) и съм ги натъпкала до пръсване с бельо, бански и чорапи.
Оранжевия и бордо с дръжка някой тук беше купувал, та да питам - оцеляха ли, здрави ли са?

# 207
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Розовият несесер горе в ляво и синия в дясно ги имам и са супер, ползвам ги постоянно, бих взела още от тях, а другите несесери и чанти дали цената ще е същата, за несесерите миналата година бяха по 10 лв ( списанието де).

# 208
  • Мнения: 1 775
Пак нищо не ми харесва. Предпочитам избор между 3-4 заглавия на книги или плажна чанта, шапка. А бе, да ме изненадат с нещо. 😁

# 209
  • Мнения: 4 770
Аз имам розовия горе вдясно. Освен, че е много здрав и издръжлив е и непромокаем и неведнъж ми е спасявал телефона в дъжд - нещо, което кожена дамска чанта не можа да направи и вече един телефон замина по тази причина.

Общи условия

Активация на акаунт