Списания с подаръци - 9

  • 39 358
  • 257
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 1 914
И аз имам оранжевия и си го ползвам. Simple Smile

Някой има ли снимки на тези с дръжката?
И на клъчовете?

# 211
  • Мнения: 1 819
Днес видях Грация с подарък очна линия Catrice. Някой ако я е ползвал, да каже как е и струва ли си?

# 212
  • Мнения: 31 198
Нищо особено, но аз съм свикнала на супер висококачествени.

# 213
  • Мнения: 2 191
Днес видях Грация с подарък очна линия Catrice. Някой ако я е ползвал, да каже как е и струва ли си?
то май самата линия е по евтина от Грация

# 214
  • Мнения: 36 492
Супер висококачествените козметики не ги слагат като приложения към списанията. Не са лоши нещата на Катрис, но наистина не са скъпи.

# 215
  • Мнения: 2 191
Супер висококачествените козметики не ги слагат като приложения към списанията. Не са лоши нещата на Катрис, но наистина не са скъпи.
Аз бих предпочела травъл размери , кати спиралите на EL ,Ланком, диор или череилото на Шисейдо Simple Smile Също онова олио за коса с мастикс ми хареса

# 216
  • Пловдив
  • Мнения: 13 485
Някой да подскаже какво има в януарссия брой на списанието?

# 217
  • Мнения: 35 968
Също онова олио за коса с мастикс ми хареса

това олио има ли от къде другаде да се купи?
съжалявам, че не се запасих с няколко броя
любимо е на малката ми дъщеря, а другото й любимо е к-пак на джойко, което при нейната грива никак не ме радва Angry

# 218
  • При децата ми
  • Мнения: 6 067
И мен ме е яд, че не си купих още едно поне от "Мастикс". Много съм доволна. Отразява се много добре на моята суха и твърда коса.

# 219
  • Мнения: 2 191
Aз видях Грация с два броя от онова матово червило от миналата година
На мен то не ми хареса, беше като от Алиекспрес, ако някой е експериментирал
Или именно: Мирише на ягода докато съхне, а после на пластмаса и ужасно суши.

# 220
  • Мнения: 1 328
За февруари някой има ли инфо за Грация?🙃

# 221
  • Мнения: 937
В понеделник се прибрах от Гърция и влизам само за да ви кажа как се чувствах като им видях павилионите със списания с подаръци. Все едно като дете пред коледна елха. В едното имаше мини парфюм 5 мл на Номад, а в предходен брой мини на Мошино. В друго списание имаше миниатюра червило на Ив Сен Лоран, спирала на Хелена Рубинщайн, по два броя лак за нокти. Имаше и Митик олиото за коса на Лореал и въобще толкова много списания и с прекрасни подаръци като цената варираше около 5,90 и 6,90 евро. Защо при нас няма нищо общо с тях?! Ох, олекна ми.

# 222
  • Мнения: 2 191
a Grazia май няма нищо този месец... да не са решили вече да няма подаръци?
Ще им умре списанието :p

# 223
  • Мнения: 992
Мернах днес списание Грация с розови червила, на Катрис мисля. Хубави ли са ?

# 224
  • Мнения: 804
На мен ми хареса,но е годно да 11.2020г.Има три мостри на крем Дева-дневен , нощен и гел-маска както и мостра на парфюм от AVON.
Бихте ли ми припомнили,къде пише какво ще има следващия брой?

Общи условия

Активация на акаунт