Червила, глосове и моливи за устни

  • 64 649
  • 664
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 942
За този бюджет мога да препоръчам матовите на Nyx lip lingerie, NL Beauty, Sephora lip stain.
Цветовете може да си видите в интернет, има различни розови нюанси.
[/quot
Благодаря 🙂🌹

# 421
  • Мнения: 5 461
Здравейте,
Много трудно си намирам подходящ цвят червило и преди време попаднах на Bourjois Rouge Edition 33.
Цветът е страхотен, но самото червило изобщо не го усещам комфортно, защото е матово и ужасно изсушава устните ми.
Може ли да ми препоръчате подобен цвят на друга марка. Предпочитам да е матово, но ако може да не се усеща толкова сухо. Simple Smile
За ценовия клас, склонна съм да дам и повечко (30-40-50лв), стига да ми допадне.

# 422
# 423
  • Мнения: 1 145
Момичета, някоя знае ли дали моливите на Shiseido издържат дълго време на устните или се изтриват лесно?
Харесала съм си един цвят, но не съм го тествала...

# 424
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
Деви, имала съм само един молив за устни на Шисейдо. Беше ОК, но нищо чутовно и невероятно. Най-най-най устойчивите моливи за устни, на които аз съм попадала бяха от една стара серия на MAC, но според мен е спряна и може да се намери само по Ибей.

# 425
  • Toronto
  • Мнения: 683
Здравейте,
Много трудно си намирам подходящ цвят червило и преди време попаднах на Bourjois Rouge Edition 33.
Цветът е страхотен, но самото червило изобщо не го усещам комфортно, защото е матово и ужасно изсушава устните ми.
Може ли да ми препоръчате подобен цвят на друга марка. Предпочитам да е матово, но ако може да не се усеща толкова сухо. Simple Smile
За ценовия клас, склонна съм да дам и повечко (30-40-50лв), стига да ми допадне.

Rocket, ти ме подкокороса и аз си взех едно от тези, които ти препоръчах:

Много приятно за носене, въпреки, че е мат, не изсушава. Такова е първото ми впечатление. Цветът е мек, както изглежда на снимката, много ми харесва.

# 426
  • Мнения: 514
Здравейте, да споделя моите “Истории с червила”🙂.
Първо сдобих се с Charlotte Tilbury Pillow Talk - молив и червило. Ами моливът наистина е перфектният нюд, бързо свършва обаче, но червилото ми е много кафяво. Определено MAC Cosmo, който е спряган за dupe е много по- приятен цвят и лично на мен ми освежава лицето/ аз съм мургава с жълт подтон/. Така че, pillow talk е разочарование.
Второ, поръчах си две червила на Tom Ford- едното от Делириум, другото от Скарлет.
Започнах да ги ползвам, ами не, не си заслужават парите, опаковката е супер, но формулата не е уау за мен, но тъй като слагам това от Скарлет/много е оранжево/ върху Cosmo, след десет дни ползване червилото мирише на старо. Явно е старо. Но то струваше 30 лв, срещу 100 лв в Делириум. Тамън се чудех какъв им е случая и с тези червила го разгадах. Макар че имам едно червило на Боби Браун, пак от Скарлет, то е супер, не мирише лошо и пак беше по - евтино. Ами това е, дойдох и споделих, дано е полезно на някой.

# 427
  • Мнения: 1 035
Тони беше направила видео за поръчки от Скарлет,повечето са със изтекъл срок на годност или граничен такъв,може да е станало така и с вашето червило

# 428
  • Балчик
  • Мнения: 763
Здравейте, търся в България това бижу - Almost Lipstick in Black Honey на CLINIQUE. Споделете ако сте го виждали тук.
https://www.clinique.com/product/1605/4772/makeup/lipsticks/almo … ck-in-black-honey

# 429
  • Бостън
  • Мнения: 13 724
^^^ Имам го и е малко попрехвалено! Не казвам, че е лошо, ама чак до феноменално не го докарва Simple Smile

# 430
  • Мнения: 514
Отново споделям. По намаленията от Дъглас си купих червило на YSL Rouge Volupte Shine цвят Rose Nu 88. Впечатлена съм от опаковката, стабилна и красива, създава усещане за лукс. Може би е най- готината опаковка на червило, която съм ползвала, макар че е леко тежка. Червилото е хубаво, гланцово, нетрайно. Засега MAC за мен си остават най- доброто откъм цена- качество. Не съм пробвала продуктите за устни на Chanel и Dior, надявам се там да има някоя изненада.

# 431
  • Мнения: 23 447
YSL абсолютно нетрайни.

# 432
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 543
YSL Rouge Volupte Shine Lipstick за мен са балсам с цвят. Нищо повече.
Имам няколко червила от серията Rouge Pur Couture Satin Lipstick. Тях много ги харесвам.

# 433
  • Мнения: 16
Здравейте, моля за препоръки за розово червило със студен подтон. Със светла кожа и тъмнокестенява коса съм, почти като Снежанка. Ако е бюджетно би било супер, склонна съм да дам до 30-35 лв. MAC Creme Cup ми идва 1 идея по-светло отколкото ми се иска, търся малко по-наситено розово.

# 434
  • Мнения: 514
Здравейте, моля за препоръки за розово червило със студен подтон. Със светла кожа и тъмнокестенява коса съм, почти като Снежанка. Ако е бюджетно би било супер, склонна съм да дам до 30-35 лв. MAC Creme Cup ми идва 1 идея по-светло отколкото ми се иска, търся малко по-наситено розово.

Пробвайте MAC Please me, ако харесвате матови червила

Общи условия

Активация на акаунт