Червила, глосове и моливи за устни

  • 63 030
  • 644
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 1
MAC Creme cup е студен подтон, розово, кремообразно.
Също MAC Love U Back матово.

# 436
  • Мнения: 61
Здравейте! Някой ползвал ли е моливите на Flormar? Пише,че са водоустойчиви и издръжливи до 12 часа. Стана ми интересно и мисля да закупя.

# 437
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Исках да ви питам дали има някакъв трик за счупено червило - последния месец се счупиха от основа 2 мои любими на Лиза Елдридж и на Мак. И ми се свиди да ги изхвърля, мислех дали да не ги сложа в кутийки от балсам и да ги превърна в пресовани? Но ако има трик за поправянето им бих се възползвала.

# 438
# 439
  • Бостън
  • Мнения: 13 617
Мерси, дарлинг, ще опитам и ще пиша дали съм се справила!

# 440
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
MAC Please me е страхотно червило, много красив цвят на реал и много го нося.

# 441
  • Sofia
  • Мнения: 7 020
Аз имам друг трик, става и за многократно ползване на красива гилза.
Червилото се изважда и разтапя в малък съд на водна баня . Гилзата се прибира до долу, разтопеното червило се налива вътре и стяга в хладилника.  Недостатък- отгоре остава равно , както са балсамите за устни.

# 442
  • Мнения: 1 167
Трябва леко да се охлади разтопената течност, така реших сама да си правя балсами с кокосово/какаово масло + прополис и вит Е, но го налях горещо в празна гилза от балсам на Нивея и спуках гилзата.

# 443
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 3 405
Мацки,от дрогерийните и бюджетни глосове ми се напукват ужасно устните Frowning1

Единствено от на Dior глосовете не съм имала оплаквания ,с уникално качество са,с нещо като балсам , но към момента не мога да си позволя ..Бихте ли препоръчали някой да не прави такива проблеми,много е неприятно..последно се набутах с един на НиЛо и излезе кръгла 0

# 444
  • Мнения: 507
Мацки,от дрогерийните и бюджетни глосове ми се напукват ужасно устните Frowning1

Единствено от на Dior глосовете не съм имала оплаквания ,с уникално качество са,с нещо като балсам , но към момента не мога да си позволя ..Бихте ли препоръчали някой да не прави такива проблеми,много е неприятно..последно се набутах с един на НиЛо и излезе кръгла 0

Предлагам Lumene

# 445
  • Мнения: 1 797
Lifter Gloss на Maybelline.

# 446
  • Мнения: 1 907
Вземи си глосове на Maybelline  и на the body shop

# 447
  • Мнения: 445
Melted Matte на Too Faced с добра база за устни  са много трайни и не напукват устните. На Худа също са хубави, но трябва да се изчака между двата пласта, за да изсъхне, най-много ми харесват течните червила на Анастасия, за съжаление в България са много ограничени откъм цветове.

# 448
  • Мнения: 1 135
Rare Beauty  имат глос с ефект балсам за устни - stay vulnerable glossy lip balm. Мекичък е и не ми изсушава устните, ама май не е много бюджетен.

# 449
  • Мнения: 445
Rare Beauty  имат глос с ефект балсам за устни - stay vulnerable glossy lip balm. Мекичък е и не ми изсушава устните, ама май не е много бюджетен.
Аз исках да ги пробвам, но и там цветовете са максимум 3-4 (важи за София, Румъния и Истанбул).

Общи условия

Активация на акаунт