ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 19

  • 17 960
  • 732
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 12 406
Аз се надявам Марио поне веднъж да измрънка на Тони в негов стил за хапчетата/супата/якето. Все пак не очакваме да е загубил старите навици за ден, нали Grinning

# 16
  • Мнения: 2 282
Аз пък се надявам като измрънка всички да го порежат вкупом Тони, Албена, Зорница. Да погледне с жален поглед и да ходи да мрънка на жена си и да и носи якето. Grinning

# 17
  • Мнения: 2 653
Два-три дни не бях чела нищо за черната коса на Диана Joy Засрамете се, омеквате Joy

Благодаря и за тематаь гласувах Simple Smile

И аз се нареждам на опашката на недоволстващите от новия цвят на косата на Диана. Така ми липсва гарваново-черния цвят 🖤

# 18
  • Мнения: 12 406
Аз пък се надявам като измрънка всички да го порежат вкупом Тони, Албена, Зорница. Да погледне с жален поглед и да ходи да мрънка на жена си и да и носи якето. Grinning
Е така де, то и на мен затова са ми надеждите, защото ще бъде комично Joy
Също така да отиде при Банков и да каже „Зорница има само мен” Joy Изобщо, тая реплика ако не я чуя поне веднъж по отношение на някого, ще съм много разочарована Grinning

# 19
  • Мнения: 9 621
Зайко, по-скоро на Банков ще ходи да се жалва, тъкмо и той ще е оклюмал ще са дружки пo тъга Grinning

# 20
  • Мнения: 12 406
Ауу, ако Марио и Банков станат дружки, Марио ще развали дисциплината на жена си. Тя цял сезон отказваше Банков от цигарите, сега Марио направо ще му ги пали Grinning

Представям си следната сцена: Банков и Марио са на покрива, Банков е кахърен след поредния скандал с директора, Марио Романова отново го е насолила за нещо. Посягат да запалят по цигара и Зорница изниква отнякъде, слага ръце на кръста, поглежда ги, изсумтява, връчва една близалка на Банков, вади цигарата на Марио от устата, хвърля я на земята, лепва му една целувка, врътва се и си заминава. Двамата остават и се споглеждат глуповато Joy

Последна редакция: сб, 11 авг 2018, 10:44 от Mosquita

# 21
  • Мнения: X
Ауу, ако Марио и Банков станат дружки, Марио ще развали дисциплината на жена си. Тя цял сезон отказваше Банков от цигарите, сега Марио направо ще му ги пали Grinning

Представям си следната сцена: Банков и Марио са на покрива, Банков е кахърен след поредния скандал с директора, Марио Романова отново го е насолила за нещо. Посягат да запалят по цигара и Зорница изниква отнякъде, слага ръце на кръста, поглежда ги, изсумтява, връчва една близалка на Банков, вади цигарата на Марио от устата, хвърля я на земята, лепва му една целувка, врътва се и си заминава. Двамата остават и се споглеждат глуповато Joy
Ауууу, изключвам телевизора от раз.

Надявам се да не ходят всички да го галят по главицата, а да си оправя кашите. Голям мъж в все пак. Освен това Марио е взел под опеката си Борис и Ина (освен З и Т, че и А покрай него), така че е зает лекинко Joy
Аз пък се надявам като измрънка всички да го порежат вкупом Тони, Албена, Зорница. Да погледне с жален поглед и да ходи да мрънка на жена си и да и носи якето. Grinning
.
Правилно! Един за всички, всички за един Wink
В крайна сметка ще гласувам за Марио, Кръстева и Стаменова. За сцените на двамата братя съм ви надувала главите достатъчно; Кръстева по детска линия, а Стаменова, защото им се получаваше.
Бих добавила Романова, мисля, че биха имали интересни сцени, но тя сякаш е разпределена към големия брат Joy И също - Албената ( жива да не бях)  - да я видим как ще се справи. Не гласувам за нея, защото не мога да си представя как анестезиолог може да разреши някакъв запленен случай. По-скоро я виждам с Марио и Банков в операционната.

Освен това - не стига, че ще е до нашето момче в любовните сцени, ами и в професионалните - ааааа!

# 22
  • Мнения: 4 059
Моски, не съм се отказала, просто тази седмица бях много заета да пиша и не съм мрънкала за черната коса на Диана. Искаме си я чернаааааа

# 23
  • Мнения: 2 282
Доне това е Супер Марио! Той може да вземе под крилото си всички. Не ми разваляй кефа да го гледам как пафка с Банков на покрива. Ди, звучиш ми като Искаме си Банков! Joy

# 24
  • Мнения: 12 406
А така, Ди, дръжте фронта, не ме разочаровайте Joy

Доне, ти мина първата фаза - на отрицанието, сега си на втората - на пазарлъка. Оф, Албената, ама айде, ако...., може Grinning

Ахахахах, Зайко! Точно това си помислих и аз, че е като Искаме си Банков Joy

Обаче усещаш ли как с тия нашите желания за съвместни цигари, скоро ще ни отлъчат Joy

# 25
  • Мнения: X
Доне това е Супер Марио! Той може да вземе под крилото си всички. Не ми разваляй кефа да го гледам как пафка с Банков на покрива. Ди, звучиш ми като Искаме си Банков! Joy
С всеки да, с бившия на Прекрасната - не! Какъв кеф е това, това в живо наказание. Още малко и ще си го приберат да спи в стаята на Тони. Вместо да мислиш глупости, я ми харесвай един аватар Wink
Доне, ти мина първата фаза - на отрицанието, сега си на втората - на пазарлъка. Оф, Албената, ама айде, ако...., може Grinning
Моляяя??? Scream

# 26
  • Мнения: 2 714
А, и аз съм за съвместни цигари, но и за черната коса Stuck Out Tongue Winking Eye , може и някои други работи, но ще видим Simple Smile
Засега най-вероятно е да получим това с цигарите Joy

# 27
  • Мнения: X
А, и аз съм за съвместни цигари, но и за черната коса Stuck Out Tongue Winking Eye , може и някои други работи, но ще видим Simple Smile
Засега най-вероятно е да получим това с цигарите Joy

Съвместна жена?

# 28
  • Мнения: 12 406
Е, айде сега, няма нужда да си стават чааак толкова близки. Но все пак са си баджанаци, редно е да се уважават Joy

Сериозно погледнато през този сезон Банков така като гледам, ще му разкажат играта, а не виждам кой друг, освен Марио би могъл да се навърта около него. Нито Тасев, нито Мазов, нито Захариев ги виждам в тази роля, Тони - също, за Владов и Пенев да не говорим. И му остава сал един Марио Grinning

# 29
  • Мнения: X
Ще му дам аз едно уважение на него:



Много бързо омекна към Банков, а на Тонич преди месец чак каза, че си му "простила"

Добре, че я запазих тая снимка в телефона. Ще е от полза.

Общи условия

Активация на акаунт