Нека споделим "бисери" от клиенти

  • 22 550
  • 214
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 231
В магазин за козметика:
-Нали мога да си пръсна, нали е тостера това? (тестер) Simple Smile

-Имате ли парфюма Нош Па? Laughing Ставаше дума за Минг Шу, ама жената така се беше замислила, че... 

Има едни лакове на Голдън Роуз, холографни, ако се сещате...та клиентката влиза и пита:
-Търся си лак на Голдън Роуз от ония халогенните... Simple Smile

# 31
С една приятелка като деца
- Искам една дъвка Huba-Bubba
Продавачът:
-Каква? Зелена, малина, ягода......
- Добре. Зелена малина

# 32
  • виртуално
  • Мнения: 2 865
Продавам части за компютри.
1. Звъни клиент и пробва да ми обясни какъв диск иска да си купи. Питам го:
- Колко голям да е диска (GB)
- 10/5/2 см е отговора
2. Пак звъни телефона.След дълги обяснения така и не може да ми кажи марката на компютъра си.
- Компютърът ви жълт ли е?
- Не, мръсно бял

# 33
  • Мнения: 742
Летата като студентка работех в хотел - администраторка. Хотела пълен с руснаци. Пристига гост на хотела и вдига луд скандал, че преди час и нещо е поръчал румсървис, а поръчката я няма. От ресторанта дотърчава управителя и с извинителен глас: Ама, прощайтесь пожалуйста, келнер чукал, чукал, ама вы не отворил!"...
....

Администрацията на Централни гробища. От стола на хладилния завод, където ходехме да обядваме,  се носят ароматите на обедното меню и най- вече на крем - карамел. С шефа си говорим: Аз: Шефе, днес за десерт ще има крем-карамел. Той: А, не. Днес е четвъртък, горим диабетици Twisted Evil     Голям образ беше той, все такива ги нареждаше Laughing

# 34
  • Мнения: 52
Моя приятелка работи на тел.за услуги 144:)
Задават им страхотни въпроси всеки ден Mr. Green
Клиент се обажда и пита-"Дайте ми телефона на сградата отсреща!"
"Кажете ми тел.код за Бургас.На отговора 056 клиента пита-ами този го знам,дайте ми друг!"
Много често клиенти искали телефон на услуги Sick

# 35
  • Мнения: 14 654
обажда се някакъв човек на секс телефон и момичето отсреща започва да му говори,а той само мълчи . нкрая тя го пита: добре, защо не се обадихте на номера с еротични разкази,щом само ви се слуша? а гласът отсреща : няма нови

# 36
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
Много често клиенти искали телефон на услуги Sick

Аз-редовно-услуги София, Услуги Русе-странно ли им се вижда?

# 37
  • Мнения: 3 457
1.сядаме в едно заведение,идват за поръчката-единприятел поръчва
-"ЕДНА ФАНТА"
-"КАКВА-ПОРТОКАЛ ИЛИ ЛИМОН?"
-'"МАНДАРИНА" Shocked
2.Мъжът ми ме пита:"Скоя антивирусна сме-с КАСПЕРОВСКИ ли сме?"
3.Уча мъжа ми преди време и му казвам "Напиши www......соm",а той докато го улучи писа СОМ,КОМ

# 38
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Аз работех като продавачка и идва една баба и ми иска маргарин със сълама вътре.Казвам и,че няма такъв а пък тя ми вика,че гледала рекламата и иска жената.Чудих се чудих и се сетих,че иска от маргарина с вкус на шунка и и обяснявам.Купи си жената и на другия ден се връща и ми вдига скандал,че съм я излъгала и съм и дала обикновен.Питам я по какво разбра,а тя,че нямало никаква шунка вътре а само маргарин.Ами паднах. Joy

# 39
  • зад парка
  • Мнения: 1 583
В бившата ми фирма от отдел "Маркетинг" правеха проучване по телефона откъде клиентите ни са разбрали за нас:
- Добър ден. Откъде разбрахте за нашата компания преди да закупите от услугите ни?
- От един трамвай...

(човекът имаше предвид реклама на изрисуван трамвай)


# 40
  • София
  • Мнения: 625

Та значи звъня в един голям руски завод,в голям руски град и моля блятката отсреща да ми даде сигнал за факс.Тя каза да пробвам след малко.Пробвам след малко.Тя пак "Абе сега не мога,обади се пак"...

За пращането на факсове най-вече до Украйна, а и не само могат цели книги да се напишат!Девачките много любезно ти казват "факс сигнал ок!" и ти затварят телефона. Ако ще десет пъти се обади все същото!

# 41
  • Анкх-Морпорк
  • Мнения: 3 476
- Добър ден. Ако може да ни отпечатате нови визитни картички, че промениха телефонните ни номера.
- Да, добре, кажете номерата.
- А аз само да питам, неизползваните картички, дето ги отпечатахме предния път, може ли да ги върнем обратно?

******
- Колко струва на корицата да сложите лак срещу пръсти?

******
- От каква програма е този файл?
- От Уиндоус.

# 42
  • Мнения: 533
Като студентка, лятото работех в едно квартално барче. Идват двама клиенти и си поръчват по една бира и питат за нещо за мезе към бирата, аз им предлагам картофени мечета, а те поръчват две порции със сирене  Joy

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 731
В магазин за осветителн итела и лампи
"Колко време ще ми свети"
Пиша му фактура на един и го питам за адреса, и то момчето ми вика ей тука сме на съседната улица.
"Търся лампа ама незнам каква"
Идва едно момченце 10-11 год. и казва слагаме една луминисцентна лампа и гръмна.Как така гръмна не знаело показвам му аз какво трябва да има в тялото и остана озадачено, че не може да върже лампата директно към жиците, а трябва и баласт и т.н
Друг пък иска лампа дето свети  и топли - правил си колата в някакъв гараж и имали прожектор дето като бил близо до него и топлел.

# 44
  • Мнения: 4 546
1, "може ли факс сигнал?"
     "обадете се след малко - трябва да питам шефа"  #Crazy
2. продавах в плод-зеленчук и пакетирани стоки. имаше един дядо, който идваше с едно приспособление за определяне на вълни. иска да си купи примерно 1 пакет ориз. давам му, той държи отгоре му приспособлението. ако не се заклатело - добра енергия имал оризът и го взема. ако се заклати - лоша енергия и иска друг пакет. и така за абсолютно всяко нещо.
3. в същия магазин- 1 клиентка избираше картофите по големина и гладкост. точно за 20 минути избираше половин килограм калтофи - искала да си ги бели лесно.  Rolling Eyes еми аз за 20 мин. сигурно към 2кг картофи ще обеля  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт