"Лятото отмина,есента дойде,време е да видим ний чертички две"- Бъдещи мами 35+

  • 56 952
  • 730
  •   1
Отговори
# 435
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Не няма значение.

# 436
  • София
  • Мнения: 1 832
Честито, Монтал! Да ви е жива и здрава  девойката! Да има късмет и щастие! Бързо възстановяване на теб!

# 437
  • Мнения: 882
Монтал, честито вълшебство! Пожелавам на Амина да расте здрава, игрива и много щастлива! Нека вярва в себе си и в околните, да е благословена с живот в мир и любов!

# 438
  • Мнения: 683
Монталче, честита да е Амина! Да ви е много здрава,тиха и благословена!
Много сте тихи момичета!
Честито Рождество Христово!
Весело посрещане на новата година! Да е мирна ,щастлива и плодотворна !

Последна редакция: вт, 25 дек 2018, 22:45 от didka-moni

# 439
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Честита Коледа прекрасни момичета! Бъдете много здрави и щастливи, вие и семействата ви! Щастлива съм, че "познавам" всяка една от вас, защото сте наистина добри и топли хора! Топли и весели празници! 🎄🎁❤

# 440
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Много весели празници и от мен !
Здраве и щастие !

# 441
# 442
  • гр.София
  • Мнения: 2 755
Момичета, днес ми е 3 ден закъснение. Трябваше да ми дойде на 24.12, и тъй като беше празник исках да зарадвам мм и си направих тест. Беше от тези които слагат в кутиите за О. Пише че трябва да се потопи в урината за минимум 30 сек, е да ама детето се разплака и някъде на 5-6 сек.го извадих, за да видя защо плаче. Беше се ударил с някаква играчка. После като видях теста имаше някаква сянка, но го сметнах за отрицателен, понеже на датата за Ц трябва да е поне малко по-видима.
Днес имам това

Обаче не съм оптимистично настроена, много е бледа. Не съм засичала О този месец, но последния контакт когато е възможно да е станало е на 12.12. После мм го нямаше 7дни....и така. Лошото е че бях мн.болна от 23.12 с 3 дни висока темп.и може това да доведе до неуспешен край Cry

# 443
  • Пловдив
  • Мнения: 40 960
Мимчеее,стискам палци да е вярна втората черта и всичко да е наред  Hug
Изчакай ден,два и пак направи тест.

# 444
  • Мнения: 278
Момичета, днес ми е 3 ден закъснение. Трябваше да ми дойде на 24.12, и тъй като беше празник исках да зарадвам мм и си направих тест. Беше от тези които слагат в кутиите за О. Пише че трябва да се потопи в урината за минимум 30 сек, е да ама детето се разплака и някъде на 5-6 сек.го извадих, за да видя защо плаче. Беше се ударил с някаква играчка. После като видях теста имаше някаква сянка, но го сметнах за отрицателен, понеже на датата за Ц трябва да е поне малко по-видима.
Днес имам това

Обаче не съм оптимистично настроена, много е бледа. Не съм засичала О този месец, но последния контакт когато е възможно да е станало е на 12.12. После мм го нямаше 7дни....и така. Лошото е че бях мн.болна от 23.12 с 3 дни висока темп.и може това да доведе до неуспешен край Cry

Честито, Мария!!! Дано да видим и ние положителен тест! Страхотен коледен подарък!

# 445
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Малеееее, бързо бягай до някоя лаборатория за ЧХГ...
Ох, че якоооо. Как ме усмихна само.

# 446
  • София
  • Мнения: 6 810
Положителен е. Честито! Simple Smile

# 447
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Честито Рождество Христово! Здраве и благоденствие на всички.
А на Мария - честито и успешна до края!

# 448
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Мария честито много се радвам !
Лека и безпроблемна до края !

# 449
  • Мнения: 13 965
Мария, честито, подкрепям Кали, не се занимавай с тестове а тичай до някоя лаборатория 🤗

Общи условия

Активация на акаунт