Съвременният българският мъж - какво представлява?

  • 38 121
  • 907
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 9 196
Кой знае какво е оргазъм, контракции на тазовите мускули. Чак такава конспирация, хайде мола, на кой свят живеете. Нали трябва да подготвим децата си. фууу, жени.

Ти ли ще подготвящ дъщеря си що е оргазъм? Като питаш майка си? Сериозно?!

Накъртяш яко с вулгарните си писания и нездравите ти сексуални фиксации, които се опитваш да маскираш с модерност и широко скроено мислене.

# 526
  • Мнения: X
Кой знае какво е оргазъм, контракции на тазовите мускули. Чак такава конспирация, хайде мола, на кой свят живеете. Нали трябва да подготвим децата си. фууу, жени.

Ти ли ще подготвящ дъщеря си що е оргазъм? Като питаш майка си? Сериозно?!

Накъртяш яко с вулгарните си писания и нездравите ти сексуални фиксации, които се опитваш да маскираш с модерност и широко скроено мислене.
Именно.
Моля потребителя да си пренесе мислите в някой по-подходящ форум!



# 527
  • Мнения: X
Това което виждам по улиците от мъжкия пол е:
3-4 кредита за кола която може би ще блъсне още същия ден докато слуша Азис или Анелия след което ако е останал жив ще изплаща скрап.Любовница и жена а няма пари дори за себе си.Тесни дрешки под които личат тела нахакани със стероиди за да приличат на мачовци а в леглото - няма никой.Всеки месец нов смартфон.Всяка година епилация на гърди и крака а може би и другаде.Мога да продължавам цяла вечност но наистина не си струва усилието за мъже които отговарят на това описание...който желае нека продължи.

# 528
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 700
Това последното изби рибата  Joy Joy Joy

# 529
  • Мнения: X
Това което виждам по улиците от мъжкия пол е:
3-4 кредита за кола която може би ще блъсне още същия ден докато слуша Азис или Анелия след което ако е останал жив ще изплаща скрап.Любовница и жена а няма пари дори за себе си.Тесни дрешки под които личат тела нахакани със стероиди за да приличат на мачовци а в леглото - няма никой.Всеки месец нов смартфон.Всяка година епилация на гърди и крака а може би и другаде.Мога да продължавам цяла вечност но наистина не си струва усилието за мъже които отговарят на това описание...който желае нека продължи.


- часовник тип ,,водомер,, реплика, от легитимен китайски производител
- ,,колата,, 80% е аЛди и мрази тия с БМВ-тата. Мисля че тия с аЛдитата са новите беемвисти. Последните кат че ли се кротнаха
- обсъждат се ,,крупни,, далавери за по 50 лв във фитнеса

Има и една смешна прослойка, джендъри на по 33-38/9 задължително с брада и нова кошница Киа/Хуйдай които стриктно спазват ограниченията но задължително в лявата лента така че да пречат. За тях си те са постигнали максимума, на върха са и се мислят за средната класа, представят си че ще подредят обществото. Смотани и досадни като тия с колелетата

# 530
  • Sk babe
  • Мнения: 194
Това което виждам по улиците от мъжкия пол е:
3-4 кредита за кола която може би ще блъсне още същия ден докато слуша Азис или Анелия след което ако е останал жив ще изплаща скрап.Любовница и жена а няма пари дори за себе си.Тесни дрешки под които личат тела нахакани със стероиди за да приличат на мачовци а в леглото - няма никой.Всеки месец нов смартфон.Всяка година епилация на гърди и крака а може би и другаде.Мога да продължавам цяла вечност но наистина не си струва усилието за мъже които отговарят на това описание...който желае нека продължи.


- часовник тип ,,водомер,, реплика, от легитимен китайски производител
- ,,колата,, 80% е аЛди и мрази тия с БМВ-тата. Мисля че тия с аЛдитата са новите беемвисти. Последните кат че ли се кротнаха
- обсъждат се ,,крупни,, далавери за по 50 лв във фитнеса

Има и една смешна прослойка, джендъри на по 33-38/9 задължително с брада и нова кошница Киа/Хуйдай които стриктно спазват ограниченията но задължително в лявата лента така че да пречат. За тях си те са постигнали максимума, на върха са и се мислят за средната класа, представят си че ще подредят обществото. Смотани и досадни като тия с колелетата

разби ме. какъв "европеец" ще си, ако не си на далавера. Но бога ми, аЛди фен съм виждала - колата мн.хубава, мазна, а той спира пред квартална тенекеджийница, вади от багажника 3 ауспуха и вика на майстора - виж кой ще стане, другите да ги връщам в моргата...

# 531
  • Мнения: 4 808
Преди няколко дни, излизам от кварталния магазин и чувам две момчета на по 14-15 години си говорят. Едното казва на другото: "Брато, дай да направим някоя далавера, че да изкараме кинти". Бъдещите съвременни мъже... Има ли нужда от коментар?!

# 532
  • Мнения: 9 196
Защо, от съвременните настоящи няма такива ли?

# 533
  • Мнения: 3 542
Преди няколко дни, излизам от кварталния магазин и чувам две момчета на по 14-15 години си говорят. Едното казва на другото: "Брато, дай да направим някоя далавера, че да изкараме кинти". Бъдещите съвременни мъже... Има ли нужда от коментар?!

Аз не виждам нещо лошо и млади момчета да си мислят за печелене на пари, просто така се изразяват сега. Не е ли "далавера" номера с ябълката на Рокфелер... той ли беше с това. И ябълката на Apple също, стартирана в гараж?

# 534
  • Мнения: 4 808
Далаверите не ми се струват добър начин за изкарване "на кинти".

# 535
  • Мнения: 3 637
Далаверите не ми се струват добър начин за изкарване "на кинти".
То понякога тийнчетата казват "далавера" и на най-нормална работа с презумпцията да изглеждат печАни и "владеещи до съвършенство" жаргон.

# 536
  • Мнения: 9 196
Това е просто израз. Не ти харесва речника на "младите", или склонноста да са непочтени, или какво точно?

# 537
  • Мнения: X
Снимката на Чоков и сина му ме разби 😆 дядо ми е от село Галиче.Там ми минаваше детството ама тогава още намаше селски мутри.

# 538
  • Мнения: 4 808
Това е просто израз. Не ти харесва речника на "младите", или склонноста да са непочтени, или какво точно?
Може би и двете. Сигурно започвам да остарявам?!

# 539

Общи условия

Активация на акаунт