Съвременният българският мъж - какво представлява?

  • 38 180
  • 907
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 24 839
Предпочитам нова тема, защото тоя линк ме праща към някакъв блог и към новата версия само, а аз не я понасям и си карам със старата. Joy
От друга страна, технически сексът е едно и също, отдавна " изнамерено" и единственото, което го прави уникален, е чувството към този, с когото го практикуваш.
Затова, никога не съм разбирала "мръсничкото " любопитство " ама как точно го правиш"?

Последна редакция: ср, 29 авг 2018, 21:31 от absurT

# 511
  • Мнения: 17 410
Ето ти оковите, за които наскоро си приказвахме, луна.

# 512
  • Мнения: 15 619
С пранги ли ме виждаш, ДРенке? /Направо ми е неудобно да превземаме една мъжка тема, да знаеш. Те и без това са стеснителни и притеснителни и се усещат заплашени някак всред една сюрия хищнички/
 

# 513
  • Мнения: 1 297
Не приемам такива старомодни разбирания за нормални. Аз разговарям открито по такива въпроси, и с майка си, и с децата си. Доста често и всички заедно. Не виждам пошлост или нещо нередно.

Определенията за мъжете във форума, са не по-малко гнусни. Ние присъстваме, и ще продължаваме да присъстваме тук, колкото и неприятно да е за някои.

В темата за оргазмите, не прочетох нещо ненормално, похотливо и гнусливо.

Чак такава гнусливост от естествени благинки. Горките мъже на такива жени  hahaha.

И да, темата е за съвременния мъж. Нямам в обкръжението си пошли гнуслявци, с мрежести обувки и шкембета, смърдящи на чесън и пот. Всички сме хай.

Ако реши някой да напуска, чао.

# 514
  • Мнения: 17 410
Не, не теб, луно. Най-общо казано.
Темата не е пошла. Нелепото иде оттам, че народът, иначе спазващ благоприличие се подхлъзва по сухото и няма спирка.
Слагат се граници там, където не трябва и обратно. Това е обективната истина.

# 515
  • Мнения: 15 619
Ква е тая тирада, Ментов? Човек ще рече, че си се обидил от квалификациите, ръсени в темата... Grinning Аз искрено се смях, смях, смях.
Дренке, забравила съм, затова питах.

# 516
  • Мнения: 1 297
Аз не се обиждам, разяснявам просто. За да е ясно. Аз никого не квалифицирам. Да съм казал на някоя, че е изтръпнала, фригидна бабишкера, лягаща си с телените гащи? АбсурТчето си каза, че е соц динозавър, аз комплимент и направих, че изглежда умопомрачително.

# 517
  • Мнения: 15 619
Прав си. Но присъстваш на женска седянка, а какво са жените на теб ли да разяснявам...

# 518
  • Мнения: 9 196
Не приемам такива старомодни разбирания за нормални. Аз разговарям открито по такива въпроси, и с майка си, и с децата си. Доста често и всички заедно. Не виждам пошлост или нещо нередно.

Определенията за мъжете във форума, са не по-малко гнусни. Ние присъстваме, и ще продължаваме да присъстваме тук, колкото и неприятно да е за някои.

В темата за оргазмите, не прочетох нещо ненормално, похотливо и гнусливо.

Чак такава гнусливост от естествени благинки. Горките мъже на такива жени  hahaha.

И да, темата е за съвременния мъж. Нямам в обкръжението си пошли гнуслявци, с мрежести обувки и шкембета, смърдящи на чесън и пот. Всички сме хай.

Ако реши някой да напуска, чао.

Разговаряш с майка си за оргазмите или за съвременния мъж?!

# 519
  • Мнения: 1 297
Майка ми е ерудиран човек, защо да не разговарям? Ма на, питах я за тампони с апликатор, мини размер, за девствени, и тя се опули  Shocked #Crazy Shocked.

# 520
  • Мнения: 9 196
Майка ми е ерудиран човек, защо да не разговарям? Ма на, питах я за тампони с апликатор, мини размер, за девствени, и тя се опули  Shocked #Crazy Shocked.

Аз бих се притеснила доста, ако сина ми ме пита за оргазмите ми и тампони с апликатор. Много е модерно да сме приятели с родителите, но има едни граници, след които вече е гротескно и отблъскващо. Май си ги минал ...

# 521
  • София
  • Мнения: 24 839

Аз бих се притеснила доста, ако сина ми ме пита за оргазмите ми и тампони с апликатор. Много е модерно да сме приятели с родителите, но има едни граници, след които вече е гротескно и отблъскващо. Май си ги минал ...

За оргазмите си  права, не е нормално да те пита.
Но, за апликатора няма проблем.
И за всичко, що се касае до жените- също.

И за прословутия мерак на мъжете, от който жените масово се дърпат, също е нормално да си дадеш мнението. Peace

# 522
  • Мнения: 1 297
Кой знае какво е оргазъм, контракции на тазовите мускули. Чак такава конспирация, хайде мола, на кой свят живеете. Нали трябва да подготвим децата си. фууу, жени.

# 523
  • Мнения: 17 410
Как подготвяте децата си? С дефиниции и алгоритми ли?
Вече накъртваш, да ти кажа.

# 524
  • Мнения: 1 297
Всичко е алгоритъм. С кое ти нагарчам, или услаждам. Дай дефиниция.

Общи условия

Активация на акаунт