ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 20

  • 20 435
  • 751
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Някой пази ли я тази снимка да я метне пак да я разгледам по-детайлно?

Давай, чакам- двата силуета най-вдясно?

# 706
  • София
  • Мнения: 9 563
Марио и Зорница са легнали на дюшека и за това не се виждат Wink

# 707
  • Мнения: 12 465
Марио и Зорница са легнали на дюшека и за това не се виждат Wink

Абсолютно Grinning


Ами според мен и най-вдясно това са хора от екипа. Предвид това, че в момента е зарята, се предполага, че заснемат кадър в тоя момент. Щом заснемат кадър, около Марио и Зорница не би трябвало да има никого. А тези всичките са скупчени един до друг и според мен това са хората зад кадър.

# 708
  • Мнения: 9 628
И аз като Моски само по обстановката съдя, че това е при Марио и Зорница. Aко я бяха пуснали цветна нямаше да има чудене при кого са Grinning. Не виждам Диана и Велислав обаче Grinning
А тези отстрани заснемат сцена със сигурност в този момент.

# 709
  • Мнения: X
Тъкмо ми взимаш думите от устата.
Това ми е нов довод (свга го измислих) в подкрепа на тезата, че зарята е за Тони и Албена. Те са на локацията на МиЗ. Ако зарята беше за тях, нямаше да има  хора от екипа там, там щяха да са само актьорите, които играят. Екипът се е отдалечил, за да заснеме зарята по-добре, следователно не снимат МиЗ в момвнта.

# 710
  • Мнения: 12 465
Доне, тоя довод си го изсмука от пръстите Joy Тоя екип твърде вероятно изобщо не заснема зарята в момента, а грейналото лице на Зорница и самодоволната физиономия на Марио Joy

# 711
  • Мнения: X
Доне, тоя довод си го изсмука от пръстите Joy Тоя екип твърде вероятно изобщо не заснема зарята в момента, а грейналото лице на Зорница и самодоволната физиономия на Марио Joy

О нееее! Абсолютно съм сериозна Joy нищо, че пускам засмян емотикон, сдеиозна съм. Значи вървя си по улицата бясно към сладоледаджийницата и в един момент ми просветна!!! "Ами да! То е ясно като бял ден! Няма как да снимат МиЗ, защото те са на тяхното място, вместо тях!" Bulb  И, о, алелуя!!

# 712
  • Мнения: 12 465
Добре де, ти верно ли сериозно? Scream
Целият декор е там, огънят гори, свещите горят, всичко е подредено....за да снимат от другата страна на езерото зарята на Тони?

# 713
  • София
  • Мнения: 9 563
Значи, екипа са зад МиЗ и ги снимат в гръб как Зори е положила глава на рамото на Марио, двамата са се загледали в небето, където се вижда зарята.
Кой я е поръчал и кой я е пуснал са подробноти Wink

Накрая се оказва, че са Банков и Зорница и аз се самоубивам. Марио се вижда, защото ги е проследил, нали има склонност да се самоизмъчва Simple Smile

# 714
  • Мнения: X
Добре де, ти верно ли сериозно? Scream
Целият декор е там, огънят гори, свещите горят, всичко е подредено....за да снимат от другата страна на езерото зарята на Тони?

Еми....еми... Ама защо не пък? В крайна сметка в тази сцена има още една двойка? Не може ли малко романтика за тях? И те да я гледат...положила глава на рамото? Cry
Значи Зорница може да е положила глава на Марио и да се възползват от зарята, но е била поръчана от оня луд, който извади пари дс купи билети до нос Хорн.. Хорн ли беше или Нова надежда? Не беше Калиакра  Joy

# 715
  • София
  • Мнения: 9 563
Ми Доне, Тони беше настанил Албенка на столче и гледаха кино. Така че може сцената да е - Албенка положила глава на рамото на Тони и гледат кино. Не мислиш ли, че ще е тревиално - облегната на рамото му докато гледат кино, после пак същото докато гледат зарята Simple Smile

# 716
  • Мнения: 12 465
Доне, много странни доводи вадиш, на които не знам как да ти отговоря, честна дума Grinning
Дай да почнем отначало. Нямам нищо против всичко това да е организирано от Тони в чест на Албена, той да е направил невероятна заря, с която да ѝ се обясни в любов (кога почна да мечтаеш за това, да се чуди човек Joy ) и т.н., а Марио и Зорница кротко да паразитират. Дет се казва - с чужда пита помен ще правят Joy

Но тук гледаме обективните знаци, които говорят, че е по-вероятно зарята да е за Зорница - зарята е над езерото, до което се намират М и З, снимките са от същото място, виждаме и лодката, а локацията на Тони и Албена е далече от езерото и леко не позволява да се види сърцето от фойерверки.

# 717
  • Мнения: 2 282
Моето мнение по въпроса е,че дървото Марио е решило официално да предлага брак на Зорница. Шампанско,торта,свещи до леглото,заря много е официално за просто изненада.Споделил е преди това намерението си на Тони и той се е втурнал да му помага по рискованата задача, като междувременно ще зарадва и своето момиче.
Имам един въпрос.Приятелят на Хъмбъл е пуснал тази снимка.Палатката ми изглежда като тази на Тони,столовете са същите,но пода не е.Не схващам. Thinking

# 718
  • София
  • Мнения: 9 563
Може ли да ги пуснете пак тези снимки - тази с Тони и Албена и другата с М и З. Не си спомнят тук или в темата на ОЖ бяха пуликувани.

# 719
  • Мнения: X
Офф, много станахте на клона. Почвам ви помред на номерата.
Ми Доне, Тони беше настанил Албенка на столче и гледаха кино. Така че може сцената да е - Албенка положила глава на рамото на Тони и гледат кино. Не мислиш ли, че ще е тревиално - облегната на рамото му докато гледат кино, после пак същото докато гледат зарята Simple Smile
Не. Все пак стане ли дума за Тони, няма нищо тривиално. А и те няма да гледат зарята, облегнати един на друг, а тя ще изригва, докато те....изригват...така да се каже Joy
Доне, много странни доводи вадиш, на които не знам как да ти отговоря, честна дума Grinning
Дай да почнем отначало. Нямам нищо против всичко това да е организирано от Тони в чест на Албена, той да е направил невероятна заря, с която да ѝ се обясни в любов (кога почна да мечтаеш за това, да се чуди човек Joy ) и т.н., а Марио и Зорница кротко да паразитират. Дет се казва - с чужда пита помен ще правят Joy

Но тук гледаме обективните знаци, които говорят, че е по-вероятно зарята да е за Зорница - зарята е над езерото, до което се намират М и З, снимките са от същото място, виждаме и лодката, а локацията на Тони и Албена е далече от езерото и леко не позволява да се види сърцето от фойерверки.

Така
1. Не мечтая Тони да се обяснява в любов на Албена. Искам Тони  да прави хубави неща - като няма друга, и Бенито ще го преживеем.
2. Ами какъв е проблема кротко да попаразитират за една сцена? Стига Тонич  е паразитирал.
3. Емииии не, не е по-вероятно. А и зарята се гледа отдалеч. Не се прави заря само на езерото
4. Абе къде видяхте сърце?
Имам един въпрос.Приятелят на Хъмбъл е пуснал тази снимка.Палатката ми изглежда като тази на Тони,столовете са същите,но пода не е.Не схващам. Thinking


Може да са си негови и да ги е дал колкото да заснемат сцената Joy

Общи условия

Активация на акаунт