ВЕЛИСЛАВ ПАВЛОВ*ДИМИТЪР ЗАХАРИЕВ*ДИАНА ДИМИТРОВА* ТЕМА 20

  • 20 441
  • 751
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 9 563
Хъмбъл. Ми то в разказа не остава ли само един мъж в селото. От къде ще му намерят втори, освен да го докарат от съседното село Simple Smile.
А Велислав май не казва колко голяма ще е ролята му. Дано да се появи за повече от 5 минути.

# 736
  • Мнения: 2 656

Актьор с лоша дикция, пък го канят да чете в операта.
Тцтцтцтцтцт...
Що тъй ?

# 737
  • Мнения: X

Актьор с лоша дикция, пък го канят да чете в операта.
Тцтцтцтцтцт...
Що тъй ?
Щото е връзкар. Само некадърници се уреждат в тая държава...тояне поредния

# 738
  • Мнения: 2 282
Да и намерих, че е участвал в радиопиеса.Тези хора дето го избират да се допитват до някои ФБ светила първо.Малко по-сериозно,ако може.

# 739
  • Мнения: 9 628
То хубаво снимат, ама както казах и преди дали широката публика ще го види е главният въпрос. Забелязвам, че тези които са продуцирани от Нова или БТВ излизат по кината, останалите НЕ или ако има те са някакво изключение, което е супер жалко най-малкото заради това, че много от тези филми са финансирани от държавен бюджет, а не ги виждаме за да ги оценим по достойнство и ако не се интересуваш даже няма да знаеш за тях.

# 740
  • Мнения: 5 846
Хъмбъл. Ми то в разказа не остава ли само един мъж в селото. От къде ще му намерят втори, освен да го докарат от съседното село Simple Smile.
А Велислав май не казва колко голяма ще е ролята му. Дано да се появи за повече от 5 минути.
не помня да съм чела Хайтов. Четях основно руска фантастика😁

# 741
# 742
  • Мнения: X

Яйдяяяяя, масови припадъци усещам. Как ще ви свестявам?

# 743
  • Мнения: 12 476
Ти да вземеш да ни приготвиш нова тема, м? Пък ние ще устискаме да не припаднем Grinning

# 744
  • Мнения: X
Ти да вземеш да ни приготвиш нова тема, м? Пък ние ще устискаме да не припаднем Grinning

Ееее, че и с претенции. Joy нова тема искала нашата Joy
Вашето желание е заповед за мен - правя я в момента  :
Kissing Heart

# 745
  • Мнения: 2 282
Ама вие не я ли знаете?Аз си мислех,че сте я видели,затова не съм я качила. Joy

# 746
  • Мнения: 12 476
Ама вие не я ли знаете?Аз си мислех,че сте я видели,затова не съм я качила. Joy
Зайко, така не се прави! Като се намери нещо, се пуска, пък и да я знаем, няма да те набием. Виж, ако не я знаем и не си я пуснала, може и да изядеш някой тупаник Joy

# 747
  • Мнения: 3 269
Моето мнение по въпроса е,че дървото Марио е решило официално да предлага брак на Зорница. Шампанско,торта,свещи до леглото,заря много е официално за просто изненада.Споделил е преди това намерението си на Тони и той се е втурнал да му помага по рискованата задача, като междувременно ще зарадва и своето момиче.

И аз съм на това мнение.

Моски, това с въжето около врата ме уби Hug Десет минути се хиля, добре че няма никой наоколо да се чуди тая лудата на себе си ли се смее Joy Ако този момент е втора част, кой ще да е първа Laughing

# 748
  • Мнения: 5 846

Яйдяяяяя, масови припадъци усещам. Как ще ви свестявам?
😐няма видео, не ме бройте🙄

# 749
  • Мнения: 2 282
Бягам да се крия тогава да не ме погнете. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт