Самотна майка на 20

  • 8 911
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 749
И какво общо имат жените, дето дават хиляди левове и не могат да забременеят, със случая? Естествено, че има случаи, в които абортът по желание е най-разумния изход.

# 31
  • Варна
  • Мнения: 36 603
Ми а де, и аз искам да знам какво общо имат.

# 32
  • Мнения: 25 739
Грам не ме вълнува майка ти, че да ме известяваш кога те е родила. Както теб не те вълнувам нито аз нито други с моето мнение. Гледай твоята дъщеря да не дойде още на 17-18 и да ти каже, че е бременна от разпасан. Че крайно несъобразително размахваш назидателно пръста. По широкият свят има много камбанарии и твоята не е единствена. Когато някои хора дават десетки хиляди пари да имат деца, мислиш ли, че съвета за аборт ПО ЖЕЛАНИЕ е опция? Мислиш... много баби хилаво бебе са казали, че и твоята работа. 
Майка ми почина, и да, моята камбанария не е единствена. Ако дъщеря ми дойде на "17-18 бременна от разпасан" няма да я тупам по рамото, щото имало жени които дават десетки да имат деца. Има си време кога да се ражда, кога да се учи, кога да се работи. Като нямаш образование и 5 лева да се прекръстиш, НЕ Е време за раждане.
Жените които дават десетки  за инвитро не са на по 20г.
Човек си пати от главата си, ама ти това го знаеш нали.

# 33
  • Мнения: 2 214
аз бих направила аборт
на 20 животът е пред теб и ще имаш дете , когато се реализираш и осъзнаваш отговорността да си родител
казвам го като жена-правила аборт и то на 33 при първа бременност
след това забременях, така че нищо трагично няма

# 34
  • Мнения: 1 030
Грам не ме вълнува майка ти, че да ме известяваш кога те е родила. Както теб не те вълнувам нито аз нито други с моето мнение. Гледай твоята дъщеря да не дойде още на 17-18 и да ти каже, че е бременна от разпасан. Че крайно несъобразително размахваш назидателно пръста. По широкият свят има много камбанарии и твоята не е единствена. Когато някои хора дават десетки хиляди пари да имат деца, мислиш ли, че съвета за аборт ПО ЖЕЛАНИЕ е опция? Мислиш... много баби хилаво бебе са казали, че и твоята работа. 
Майка ми почина, и да, моята камбанария не е единствена. Ако дъщеря ми дойде на "17-18 бременна от разпасан" няма да я тупам по рамото, щото имало жени които дават десетки да имат деца. Има си време кога да се ражда, кога да се учи, кога да се работи. Като нямаш образование и 5 лева да се прекръстиш, НЕ Е време за раждане.
Жените които дават десетки  за инвитро не са на по 20г.
Човек си пати от главата си, ама ти това го знаеш нали.
Не и обръщай внимание и не и се обяснявай.

# 35
  • Мнения: 1 030
Не мога да си позволя да те съветвам да правиш аборт или да раждаш.
Но си помисли добре, до колко си готова да се справиш. Детето е отговорност, от която ти все още нямаш понятие.
И много често се получава така, че децата да страдат от необмислените постъпки на родителите.
Въпреки че , като гледам в коя седмица си, за аборт по желание вече не може да се мисли.

# 36
  • Мнения: 39 304
Отново да попитам-какъв  аборт в четвърти месец?

# 37
  • Мнения: 25 739
Отново да попитам-какъв  аборт в четвърти месец?
На черно, какъв...то за това и има опасност да я окепазят, ама  като бляла когато е било време да мисли.

# 38
  • Мнения: 39 304
Не мисля. Това не е едно време да се правят нелегални аборти в мазета.

# 39
  • Мнения: 25 739
Не мисля. Това не е едно време да се правят нелегални аборти в мазета.
Сега е времето на кеша, но не е там въпроса.

# 40
  • Мнения: 39 304
За  двеста, триста лева- не знам колко точно струва никой лекар няма да си сложи главата в торбата да махне вече оформено човече с всички органи, защото майка му досега си е чешала  главата

# 41
  • Мнения: 25 739
За  двеста, триста лева- не знам колко точно струва никой лекар няма да си сложи главата в торбата да махне вече оформено човече с всички органи, защото майка му досега си е чешала  главата
Сигме, фалшивицират се документи че плода е с висок риск на синдром или нещо тежко и в частна болница, ще "оправят" нещата. Те лекарите у нас не са много човеци, преди 2 дена убиха една здрава родилка и осакатиха бебето.

# 42
  • Мнения: 868
За каквото и да говорим става дума за  “криминален”аборт.
Щом медицината е установила, че аборт се прави до 12 г.с. значи
нещата не са просто приказки.
Това от медицинска гледна точка.
За раждане и отглеждане на детето не мога да си позволя да дам съвет.

# 43
  • Мнения: 2 214
в 13 г с се прави аборт, но те съветвам да го направиш в частна клиника , да си платиш , а не в някоя поликлиника за 100лв
с упойка, няма да усетиш нищо, пият се АБ  две седмици и съответно се въздържай от полови контакти
в 13 г с плодът още не е човече, не драматизирайте чак толкова и не плашете момичето
тя самата е дете още, как ще гледа дете е по - уместният въпрос в случая и то сама
какво ще предложи на това дете, като тя тепърва трябва да учи, да работи и чак след поне 7- 8 години да мисли за семейство и деца
няма да й избягат

# 44
  • Мнения: 1 030
А имате ли представа какво може да причини аборт в 13 седмица, на това нераждало 20 -годишно момиче?

Общи условия

Активация на акаунт