PANDORA

  • 83 693
  • 708
  •   1
Отговори
# 615
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Да, аз съм очарована и приятно изненадана от твърдата отворена гривна! Когато купувах първата си мека гривна, попитах консултантката за твърдите гривни (като цяло за мнение) и тя каза, че изобщо не са удобно и беше много категорична (сега се замислям, че може би е имала в предвид целите, а не отворените твърди гривни). Затова аз изобщо не пробвах твърда, а директно купих мека. Честно казано съжалявам, че по-скоро не се сдобих с твърда гривна (отворена)! Много е красива (поне в моите очи Grinning ) и има наистина много плюсове. Може да се носи по два различни начина, има 2 стопера, които си вървят с нея и наистина кръглите накрайници могат да се сменят, а Пандора предлагат няколко много красиви модела (с цирконии). Лично аз съм много доволна и щастлива! Simple Smile
Ето 2та варианта за носене:

# 616
  • Мнения: 14 637
Готина е!Аз лично нямам проблем с твърди гривни.Имам доста,не са ''Пандора'',но си нося по 5-6бр.спокойно.Ох,покрай тази тема,трябва да си намеря втора работа.
DayLily благодаря,дано! Praynig Heart Eyes

Последна редакция: сб, 08 дек 2018, 13:16 от Silverstone

# 617
  • Down south
  • Мнения: 7 692
Комбинацията от трите гривни е красива, харесва ми.
Радвам се за тези, от вас, които могат да носят твърдите гривни. Моят опит беше еднократен и сравнително кратък.
Някак си системно я удрях в клавиатурата и не се получи.

Ето моята коледна гривна, снимката е лоша, но се добива представа



# 618
  • Мнения: 1 534
Да, аз съм очарована и приятно изненадана от твърдата отворена гривна! Когато купувах първата си мека гривна, попитах консултантката за твърдите гривни (като цяло за мнение) и тя каза, че изобщо не са удобно и беше много категорична (сега се замислям, че може би е имала в предвид целите, а не отворените твърди гривни). Затова аз изобщо не пробвах твърда, а директно купих мека. Честно казано съжалявам, че по-скоро не се сдобих с твърда гривна (отворена)! Много е красива (поне в моите очи Grinning ) и има наистина много плюсове. Може да се носи по два различни начина, има 2 стопера, които си вървят с нея и наистина кръглите накрайници могат да се сменят, а Пандора предлагат няколко много красиви модела (с цирконии). Лично аз съм много доволна и щастлива! Simple Smile
Ето 2та варианта за носене:


Страхотни са 😍🤩😍Направо се влюбих ...

# 619
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Момичета, споделям с вас едно интересно видео за Пандора Simple Smile
https://youtu.be/jur4v04A5iM

# 620
  • Мнения: 102
Момичета знаете ли дали този сайт наистина е на Пандора.https://www.pandorauashops.com

# 621
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
На мен дори не ми се отваря този сайт!
Съмнявам се да е надежден!

# 622
  • София
  • Мнения: 39 776
Аз го отворих, но не вярвам да е "истински".

Смятам февруари да направя подарък на щерката. До сега е носила само мека гривна (имитация).

# 623
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
AnMary, страхотно!!! Сигурна съм, че ще е страшно щастлива! Simple Smile

# 624
  • Мнения: 3 917
Момичета знаете ли дали този сайт наистина е на Пандора.https://www.pandorauashops.com


Мисля, че това беше сайта от който се оплака наскоро съфорумка. Дръпнали около 500 лв от картата, а получила китайски ментета! Разгледайте в темата!

Лично за мен е абсурд това да са оригинални бижута!

# 625
  • София
  • Мнения: 39 776
AnMary, страхотно!!! Сигурна съм, че ще е страшно щастлива! Simple Smile
Ще поживеем, ще видим Simple Smile
Аз още от сега съм казала на ММ какъв подарък ще ѝ взимаме и да развързва картата си Simple Smile

# 626
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
И мойта дъщеря е луднала по Пандора, но не пази и губи бижута, затова ще и взема имитация. Препоръчайте от къде?

# 627
  • Мнения: 120
Момичета,направих поръчка от silvercort,но не ми е отчело безплатна доставка,начислена ми е в общата сума за плащане.Има ли някакви условия ?

# 628
  • Down south
  • Мнения: 7 692
Аз го отворих, но не вярвам да е "истински".
Смятам февруари да направя подарък на щерката. До сега е носила само мека гривна (имитация).
Не са, имитации са.
На какво си се спряла?

@ Angelaaaa,
много приятно филмче, благодаря!

ПП Да добавя, че твърдата гривна, за която ходихме онзи ден ме води дъщеря ми, тази със снежинката закопчалка, е голяма дрънкалка  Crazy При всеки жест дрънка, въпреки, че е накичена подобаващо. Ужас.

# 629
  • София
  • Мнения: 39 776
На какво си се спряла?
На нищо конкретно. Сама ще я избира.

Общи условия

Активация на акаунт