PANDORA

  • 83 558
  • 708
  •   1
Отговори
# 90
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Съгласна съм, Daylily, само предлагам Simple Smile.

# 91
  • Мнения: 1 530
Искате ли да споделите какво ви накара и как започнахте да носите Пандора, откога я познавате марката като цяло? И колко още гривни или бижута искате да имате?
Аз ще почна, преди доста години още ми направи впечатление марката, тогава ми се строри уникална, сега има от всичко и по много. Преди исках, но цените мк се струваха прекалено високи, мои приятелки имат от няколко години и ме вдъхновиха доста. Миналата година се сетих за тях и получих като подарък първата ми гривна, оттам като се почна, талисмани, пръстени, още гривни и им се кефя все така. Все пак ако бяха по дпстъпни като цени нямаше да е лошо.. но стандарт, моите приятелки в Сащ си ги вземат като семки Simple Smile

# 92
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Харесва ми концепцията за създаване на спомени, не само за притежание на бижута. Освен това има и колекционерски привкус. Аз си падам по такива неща (като малка колекционирах салфетки Stuck Out Tongue Winking Eye). Имам 1 бр. гривна, няколко чифта обеци и пръстен. Най - много нося обеците и обичам да си ги сменям. Харесват ми и колиетата им, но не нося много такъв тип бижута и много се колебая дали да си купя.

# 93
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Ето, това е от вчера.
 Murano-то са от новата колекция, която излезе преди няколко седмици, сърцата в средата са от дъщеря ми (тя ги плати)




По темата, дъщеря ми (скоро става на 18) харесва бижутата им от около 3-4 години, до скоро аз и баща и аз бяхме основен източник на средства за Пандора. Непрекъснато ме държи в течение, кога и какво излиза. Покрай нея напоследък и аз станах почитател.
Тя има гривни, обеци и верижки, аз, от своя страна, харесвам само гривните.

# 94
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Ето, това е от вчера.
 Murano-то са от новата колекция, която излезе преди няколко седмици, сърцата в средата са от дъщеря ми (тя ги плати)




По темата, дъщеря ми (скоро става на 18) харесва бижутата им от около 3-4 години, до скоро аз и баща и аз бяхме основен източник на средства за Пандора. Непрекъснато ме държи в течение, кога и какво излиза. Покрай нея напоследък и аз станах почитател.
Тя има гривни, обеци и верижки, аз, от своя страна, харесвам само гривните.
Страхотна е! Аз също съм почитател на гривните Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 6 025
Аз също се възползвах от прИмоцията и от днес притежавам първата си гривна и талисман. Всъщност от утре, защото мъжът ми ми я купи за рождения ми ден, който е утре. Simple Smile

# 96
  • Down south
  • Мнения: 7 678
Преди исках, но цените мк се струваха прекалено високи, мои приятелки имат от няколко години и ме вдъхновиха доста. Миналата година се сетих за тях и получих като подарък първата ми гривна, оттам като се почна, талисмани, пръстени, още гривни и им се кефя все така. Все пак ако бяха по дпстъпни като цени нямаше да е лошо.. но стандарт, моите приятелки в Сащ си ги вземат като семки Simple Smile
Завидях на приятелките ти, аз, лично не мога да ги купувам, като семки, все пак не са по няколко долара.

Сега погледнах цените и в България са по-високи Crazy  явно "закръглят" нагоре

в България, това което купих вчера е 119 лв. (по-горе на снимката)
https://www.pandora.net/bg-bg/products/charms/pandora-shine/767647



тук е $65, разликата не е драстична, но все пак е видна
https://us.pandora.net/en/golden-faceted-murano-glass-charm/7676 … charm_charms_type

# 97
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
Дидка-бандитка, добре дошла в клуба и честито!



Daylily, много е красива! Simple Smile

# 98
  • Лайпциг / Перник / София
  • Мнения: 1 036
Аз също се възползвах от прИмоцията и от днес притежавам първата си гривна и талисман. Всъщност от утре, защото мъжът ми ми я купи за рождения ми ден, който е утре. Simple Smile
Честита да е и от мен, а за утре - честит рожден ден Simple Smile

# 99
  • Мнения: 2 405
Аз към момента имам 1 гривна(любов, класическа) и верижка. Талисман ще ми донесе лелята на мм, тя живее в Англия. Там също са доста по-евтини нещата на марката, всъщност правят хубави промоции и в аутлета им цените са наистина многооо намалени.

Аз харесах гривните съвсем наскоро.Чисто визуално ме грабнаха.Нямам намерение да "окичвам" гривната си с много талисмани(цялата да е в талисмани), не ми харесва като визия.
Планувала съм 2,3 талисмана и искам клипсове. Всичко е план, ще видим дали ще остане така или ще търпи промени.
Този талисман съм поръчала.

# 100
  • Мнения: 1 530
Аз когато си купих втората ми гривна направо летях от щастие Simple Smile Консултантката ми разказа за нейна клиентка, която има 9 гривни и викам леле тая е луда, пък и има явно пари да харчи, ей ся аз съм с 10 гривна и искам още няколко даже. Започнеш ли веднъж и ти носи удоволствие, край. Онзи ден пък ми разказа за един мъж, който редовно купувал на жена си талисмани, гривни, златни, събуди се и отивя да й избира, иска да я зарадва човека. Всякакви хора харесват марката, то си е емоция всяко бижу за мен.
Добре де, другите страни се оплакват от ценовата политика, ами ние с нашия мижав стандарт какво да кажем, мураното обърнато в бг лев е 109 лв, не стига че там заплатите са хиляди долари, ами и по евтина стойност..какво се оплакват нз.

# 101
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
То в Бг с всичко е така - има разлика в цените на едни и същи стоки и услуги на една и съща верига тук и в чужбина. Мисля, че се дължи на това, че се водим рискова икономика и с по - ниска покупателна възможност.

# 102
  • Down south
  • Мнения: 7 678

@ passionbiojuniper,
Защо така с рогата напред. Вероятно визираш мен. Никой не се оплаква, още по-малко аз.  Изразих изненада, че в България е по-скъпо, а не би трябвало.

Колко гривни има човек, едва ли има значение, по-скоро е важно какъв стил има човек и комбинациите, които прави.
Виждала съм жени с накичени, де що има под слънцето charms. И какво от това?
Просто  количество.
За мен е важна възможността за комбинации и креативност. Това дава възможност всеки ден да имаш различна гривна, което е и идеята на Пандора.

# 103
  • Мнения: 1 530

@ passionbiojuniper,
Защо така с рогата напред. Вероятно визираш мен. Никой не се оплаква, още по-малко аз.  Изразих изненада, че в България е по-скъпо, а не би трябвало.

Колко гривни има човек, едва ли има значение, по-скоро е важно какъв стил има човек и комбинациите, които прави.
Виждала съм жени с накичени, де що има под слънцето charms. И какво от това?
Просто  количество.
За мен е важна възможността за комбинации и креативност. Това дава възможност всеки ден да имаш различна гривна, което е и идеята на Пандора.


Изобщо не съм визирала никой камо ли да се оправдавам за нещо, няма написано с лоши намерения в поста ми горе, даже се учудвам на реакцията! Не визирам теб за цените, нали следя в чуждите блогове какво пишат, и чужденците не са доволни от цените, та ние какво да кажем, спрямо нашия стандарт са си високи, който иска купува и т.н.
За комбинациите нищо не съм казала, точно това е готиното, всеки ден да си изфантазираш нещо ново. За така накичени жени аз не съм имала честта да видя, но ще ми е интересно все пак. В Италия е модерно да си слагат всички гривни, по няколко на ръка и стои елегантно дори, когато са с малко на тях или без чармчета.

# 104
  • Мнения: X
Харесах на детето едни страхотни обеци, дали при намаления пускат и тях ? Предполагам чармовете им са най-продавани, наред с гривните. За дизайна на обеците не съм обръщала внимание дали е патентован по някакъв начин.

Общи условия

Активация на акаунт