В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 759
  • 756
  •   1
Отговори
# 420
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Има ли в града заведение с жива музика, където не се пуши? В Боляри как е положението?

# 421
  • Мнения: 11 571
Пуши се навсякъде.

За ясла- препоръчвам " Слънце".

# 422
  • Мнения: 14 342
На Света гора не се пуши и поне преди имаше жива музика в петък и събота.

# 423
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 788
Здравейте, моля за съвет при кой педиатър да отида. Малката е с кашлица от Коледа. Уж нищо й нямаше само лек вирус...преди 2.седмици ходих в спешния кабинет и й направиха снимка и кръвни изследвания - оказа се бронхит. Искаха дс ни вкарат в болница, но личната ни изписа Зинат и още куп неща и до сега се лекуваме. Като издишва обаче има хъркорене като хрипове, днес пак ходихме на преглед...ами по-добре била. Искам да ида и за друго мнение.
При Кьорчева съм ходила, ама с тия хомеопатии има да се лекуваме 3 месеца, моля за съвет. /от Горна сме/.

# 424
  • Велико Търново/Latitude: 43 ° 32 '47 "North - Longitude: 6 ° 56' 17" East
  • Мнения: 1 222
Д-р Диана Полендакова - специалист "Детски болести"
0882 902 426
Детско отделение на МБАЛ Стефан Черкезов

# 425
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 715
Д-Р Валентин Точков препоръчвам аз. Завеждащ е на детското отделение в болницата и преглежда и в частен кабинет ( в общи линии по всяко време).

# 426
  • При децата ми
  • Мнения: 6 113
С две ръце съм за д-р Полендакова и аз.

# 427
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Скоро и аз водих при Точков и съм доволна.

# 428
  • Мнения: 1 784
При детски пулмолог - д-р Кьолиева.

# 429
  • Мнения: 65
Здравейте, скоро писах в темата но все още нямам отговор. Бихте ли ми казали как стоят нещата относно кандидатстването в ясла в града- целогодишен ли е приемът,има ли някакви критерии като настоящ адрес,месторабота и др.? Бихте ли споделили от кои ясли сте доволни? Благодаря предварително!
Аз май и в друга тема ти бях отговорила, ама вече нямам спомен. Приемът за ясла е в годината на приемане, но аз например подадох документи през март 2018 , за да съм по-напред в списъка на септември 2019. Попълва се заявление, където се вписва работно място, но не мисля ,че има значение. За ясла няма значение и адресът. Иначе си мисля, че и да закъснеете с кандидатстването, стига да няма твърде много места , ще приемат детенцето.
Благодаря ви, а знаете ли кой са най  добрите ясли в града?

# 430
  • В.Търново
  • Мнения: 6 701
Аз съм с две ръце Срещу Полендакова!!!!
По-добре при д-р Точков.Добри отзиви съм чувала и за д-р Игнатова.

# 431
  • Г. О.
  • Мнения: 1 731
Имам нужда от човек, който е учил Механика, отдава му се чертането и може да обясни някои неща на студент срещу заплащане. Изобщо не виждам къде в града мога да намеря такъв човек, затова се надявам тук да имате познати-инженери, които се занимават с машинна механика. Пишете ми, ще съм много, много благодарна.

# 432
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Д-р Диана Полендакова - специалист "Детски болести"
0882 902 426
Детско отделение на МБАЛ Стефан Черкезов

Децата ми друг лекар освен нея и  баба им не ги е преглеждал. Невероятен специалист е!

# 433
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 550
Аз съм с две ръце Срещу Полендакова!!!!
По-добре при д-р Точков.Добри отзиви съм чувала и за д-р Игнатова.

Нищо лично срещу теб, но ще може ли да се обосновеш Simple SmileЗащото аз съм видяла хиляди рецепти и лечения от всички известни и безизвестни педиатри.

# 434
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 402
Здравейте, скоро писах в темата но все още нямам отговор. Бихте ли ми казали как стоят нещата относно кандидатстването в ясла в града- целогодишен ли е приемът,има ли някакви критерии като настоящ адрес,месторабота и др.? Бихте ли споделили от кои ясли сте доволни? Благодаря предварително!
Аз май и в друга тема ти бях отговорила, ама вече нямам спомен. Приемът за ясла е в годината на приемане, но аз например подадох документи през март 2018 , за да съм по-напред в списъка на септември 2019. Попълва се заявление, където се вписва работно място, но не мисля ,че има значение. За ясла няма значение и адресът. Иначе си мисля, че и да закъснеете с кандидатстването, стига да няма твърде много места , ще приемат детенцето.
Благодаря ви, а знаете ли кой са най  добрите ясли в града?
Мое мнение е, че тази тема е необятна.... зависи както от претенциите на родителите,така и пък всяка група си е за себе си. Аз например към момента чувам най-вече "ама Еди коя си група не е ок", така че не е до ясла.

Общи условия

Активация на акаунт