В*Е*Л*И*К*0 *Т*Ъ*Р*Н*О*В*О - 43

  • 55 904
  • 756
  •   1
Отговори
# 435
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Вече съм го писала назад в темата преди време.Заради лечението на Полендакова, която заместваше нашето джипи сина ми стигна до болница.На всичкото отгоре тогава се оказа, че е превишила почти двойно дозата антибиотик.След два дена антибиотик избиха страшни петна по тялото, наподобяващи люспи на риба, някаква странна алергия, и не спадаше температурата, потърсихме я отново след тези два дена.А тя, хайде да изчакаме още един ден да видим ми вика, а  детето си беше за Урбазон.Потърсих д-р Точков.Веднага през спешното ни вкара в отделението.На влизане вече сина ми колабира и припадна.Веднага поставиха Урбазон , назначиха лечение.Когато казах на д-р Точков колко милилитра е изписала докторката той каза, че е почти двойно това.Изчислила е грешно милилитрите.След време тя пак заместваше нашето джипи, отново изписа рецепта с предозиран антибиотик.Просто не й вярвах вече и звъннах на нашата докторка да й издиктува какво ни е изписала д-р Полендакова.Оказа се, че е сбъркала отново.За мен  тя не е добър лекар.Също така при заместване на друг лекар (д-р Филева), демонстративно си е тръгнала в 17ч зарязвайки болни чакащи деца за преглед, чакащи пред кабинета.Мога още да разказвам за нея.За мен това не е добър професионалист и лекар, и на никой не бих я препоръчала.

# 436
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Rusalka1, благодаря за отзивите! Наистина е полезно да се знаят подобни случай и да се има едно наум за прехвалена лекари. Съжалявам за лошите преживявания, важното е че навреме сте взели мерки и сте потърсили друг лекар.

# 437
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Само да вметна,че и показах на доктор Точков рецептата от д-р Полендакова, за да не излезе,че аз съм сбъркала нещо дозата.Също го казах това и в отделението като ни приемаха.

# 438
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Момичета, благодаря за отговорите. Д-р Точков къде му е кабинета, пише ул. Ален Мак 6а, това е някъде покрай Ависмедика? Частен кабинет ли е? Дсли работи в събота и записва ли часове или се чака на място?

# 439
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Кабинета на д-р Точков се намира след Медицински център Авицена на ул.Ален Мак.Преглежда в частен кабинет, но работи и с направление.Стъклена врата с надпис мисля беше в блока срещу сградата, където е Авицена.Преглеждал ни е и почивни дни след предварително обаждане.
0888561419 д-рТочков Прегледа последно беше 30лв , сега не знам.

# 440
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Намира се отстрани на аптека релакс, т.е. между аптеката и медицински център Авицена. Номера е същия, вдигал ми е и по никое време и е преглеждал сина ми по никое време без да е спешен случай. Имам предвид, че аз съм била притеснена повече отколкото детето болно. Номера е същия.

# 441
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Благодаря ви!
Друг въпрос имам някой посещавал ли е солната стая? Чела съм добри коментари, сега малката освен с кашлица е и със задна хреха, моя позната е ходила 2 пъти и е доволна - задната хрема на малкия била изчезнала.

# 442
  • Мнения: 995
Здравейте,
извинявам се, че така нахлувам в темичката, но след няколко дена ще си направим мини почивка във Велико Търново.
Решили сме да посетим Щастливеца, поради многото добри отзиви.
Искам да помоля тези от вас, които са редовни клиенти да споделят конкретни неща, които са вкусни според тях, приготвят ги добре и си струва да се опитат. Знам, че е индивидуално, но искам да имам ориентир, а не да се чудя като отида. Благодаря предварително. Simple Smile

# 443
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 724
Всичко им е хубаво, според мен Simple Smile
От салатите нямам любима - опитвам всеки път различна сезонна. Пиците - фаворит ми е маргетита, наистина си е точно на вкус както пиците които съм яла в Италия! Като основно любими на ММ са вълчите хапки, а десерта винаги е вариация на бисквитена торта.
Горещо препоръчвам да си поръчате от домашното им вино и разядки домашно приготвени!

# 444
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 800
Здравейте,
извинявам се, че така нахлувам в темичката, но след няколко дена ще си направим мини почивка във Велико Търново.
Решили сме да посетим Щастливеца, поради многото добри отзиви.
Искам да помоля тези от вас, които са редовни клиенти да споделят конкретни неща, които са вкусни според тях, приготвят ги добре и си струва да се опитат. Знам, че е индивидуално, но искам да имам ориентир, а не да се чудя като отида. Благодаря предварително. Simple Smile
Посетете и р-т  Асеневци Simple Smile

# 445
  • Мнения: 995
Благодаря за предложенията, момичета!
Ресторант "Асеневци" да не е към хотела " Асеневци", точно там сме избрали да нощуваме? Simple Smile Конкретни препоръки за ястия?

# 446
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 872
Благодаря за предложенията, момичета!
Ресторант "Асеневци" да не е към хотела " Асеневци", точно там сме избрали да нощуваме? Simple Smile Конкретни препоръки за ястия?

Не, ресторанта е до хотел Етър на път за Конниците и Стамболовия мост.

За Щастливеца - бисквитена торта и разядки разни са ми най-любими.

# 447
  • Мнения: 14 371
Аз в Щастливеца не съм яла нещо, което да не ми хареса Simple Smile Предпочитам им джоланчето Grinning Торта Линд и шоколадов флан Mr. Green

И още един глас за ресторант Асеневци. Кухнята в хотел Асеневци също не е лоша.

# 448
  • Мнения: 1 008
Здравейте! Препоръки за добър адвокат, за подялба на имот? Става въпрос за 2ма собственици, единият от които не иска да продава..

# 449
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 570
Здравейте! Препоръки за добър адвокат, за подялба на имот? Става въпрос за 2ма собственици, единият от които не иска да продава..

Кирил Андреев, Мая Янкова, Ирена Стасинупулу.....много са, адвокати да искаш Simple Smile

Последна редакция: чт, 31 яну 2019, 12:24 от siska79

Общи условия

Активация на акаунт