АПРИЛчето в края на лятото - тема 10

  • 61 172
  • 665
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 391
Нев,стискам палчета и аз! Бързо да оздравявате всички! 🤗
Аз спрях нощните кърмения на мечето за два дни.Плака за по 5 мин,двете нощи и толкова.Сега спи спокойно до 7.Чак не вярвах,че в възможно това 😌 ако се размърда давам водичка и пак си заспива.Благодаря на mrs. queue за съветите!Остана само кърменето преди сън,но него по-натам ще го спираме,не е готов още.
Обаче мечето започна да се държи истерично на моменти и се чудя дали не е заради кърменето?Сутрин като се събуди сяда и започва да подскача на коленете си,да се тръшка,крещи.... Тази нощ се събуди и в просъница пак така 😨 + това,че пробиват 4-те кучешки зъбчета на веднъж.
Сега ме е подгонило едно чувство за вина...сбърках май,че му спрях кърменето нощем толкова набързо 😔
Мечето се държи усжасно!Реве по цял ден за най-малката простотия,тръшка се,мрънка,хвърля... Не иска при други хора,срам го хвана изведнъж 😕 Обожаваше дядо си,а сега не го отразява грам 😐 каква е тази рязка промяна??? Не е моето дете това 😲
Вашите дребосъци правят ли такива циркове?Взех да се замислям,аз ли греша някъде?Период ли е?Нормално ли е?

# 271
  • София
  • Мнения: 4 011
Оги също е станал страшен дивак. Тръшкане, отказва да яде, става и започва да мрънка още от сутринта. Абе общо взето страшен цирк. Има и моменти нормални, но промяната е много рязка. Пък той се орби още преди годинката. Та не е свързано с това поне при нас със сигурност. Сега от известно време насам има леко подобрение, но имаше един ужасен период. Сега проблема е, че отказва да ляга в леглото, ако не смв легнали и тримата. А през деня отказва да ляга да спи. Заспива от умора по пода и тогава се пренасяме ...това чудо от къде се взе просто не знам. Но здраве да е и това ще мине. Аз и без това в 8'30 вече съм умряла за сън, а и баща му е бая уморен тия дни, та поне се наспиваме добре.

# 272
  • Мнения: 235
Мече, по-скоро ще е от зъбите . И мойто момче прави такива неща. Бързо се ядосва за глупости, инат проявява и претенции. Чак на моменти го избива на агресия и посяга да ме удря Grinning

# 273
  • Враца
  • Мнения: 1 425
И наща е същата, тръшка се и реве като не е на нейното, пищи глези се, аз го отдавам на никнещите кучешки зъби.

# 274
  • Мнения: 581
При нас имаше подобни прояви преди около 2 седмици (но не го отдавам на зъби, понеже вече сме със 16)...мисля, че си беше просто крив период от няколко дни 😁

# 275
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Момичета проблем. Тази вечер по време на баня усетих нещо под пръстчетата на едното краче на малката. След като я изтрих видях, че и е обелена кожата под пръстчетата Cry за първи път ни се случва. Това гъбички ли са какво е, какво да правя, намазах го със судо крем, но не вярвам да мине.

# 276
  • София
  • Мнения: 18 679
Гъбички - надали. По-скоро е контактна алергия. Да е ходила боса по под, мит с нещо, съдържащо белина? Да си сменяла перилен препарат, омекотител? Или да й се потят краката в обувки, които не са със стелки от естествен материал? В пантофи? Нови чорапи да си купувала, които не са само памук?
Ще мине, не се притеснявай чак толкова! Случвало ми се е с големия, когато беше в градинска възраст.

# 277
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Ами боса не, но вкъщи ходи с топлинки и не знам стелките дали са естествени. И аз си помислих, че може да и се потят крачетата в тея топлинки, тя постоянно е с тях Sad

# 278
  • София
  • Мнения: 18 679
Махни ги. Остави я по по-дебели чорапки само и ще се оправи. или, ако подът ви е лед студен и непременно трябва да е с нещо, вземи отворени за вкъщи, като сандал.

# 279
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Белинда, благодаря, така и ще направя. За сега мажа със судо крем, но ще трябва да звънна и на личната да видим тя какво ще каже.

# 280
  • Мнения: 785
Обикновена бебешка пудра помага,аз съм имала такова нещо,не са гъбички,а е подсечено от изпотяване.

# 281
  • Враца
  • Мнения: 1 425
Благодаря Нев, пудра нямам, никога не съм ползвала, но ако трябва ще взема.

Друго да питам мамите, които давате вода нощно време, как я затопляте, тоест затопляте ли я? Защото температурата на стаята при нас е около 22-23 градуса ( така показва термометъра на печката ни) но ми се струва, че водата е студена в шишето.

# 282
  • София
  • Мнения: 4 011
Температурата при нас е около 19-20 нощем. Не я затоплям нито денем нито нощем, от чешмата сипвам директно. А и нощем пие от биберон, няма как да глътне толкова голяма глътка, че да му е ледена.

Последна редакция: нд, 11 ное 2018, 16:38 от ditmade

# 283
  • София
  • Мнения: 18 679
И какво като е студена Joy Ти топла вода ли пиеш? Стига бе, хора, това сериозно ли?! Децата ни гонят двете годинки, не са на два месеца, не че на два месеца съм му давала затоплена вода де Rolling Eyes Гърлото, като всичко друго, трябва да се калява. Иначе стигаме до варианта на съквартиранта на един приятел от студентските години, който си подгряваше таратора на котлонче Laughing

# 284
  • Мнения: 1 341
И аз не топля водата. Стои в шишето нощем, и колкото е студена толкова. Но тя като цяло не пие топло. Дори фреша не го харесва ако не е хладен.
Подсетете ме пт къде са и поръчам яке? Не се сещам за сайтове, а няма да мога да ходя по магазини, искам да поръчам.

Общи условия

Активация на акаунт