USB връзка между Android и Windows?

  • 916
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
Здравейте,
дали все още е възможна USB връзката за прехвърляне на данни от Android към Windows ?
Ако някой знае как точно става, нека напише подробно.
Благодаря!

# 1
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 100
Да. С кабел.

# 2
  • Мнения: 15
да, обаче телефона ми се зарежда само ..?

# 3
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Трябва да е кабел за данни, а самия телефон трябва да е отключен когато е свързан.

# 4
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 265
Свързвам кабела и от телефона натискам "Прехвъляне на файл" и отдолу избирам "Само веднъж" - това с цел ако следващия път искаш да го зареждаш през компа - моя все така го зареждам

# 5
  • Мнения: 15
Свързвам кабела и от телефона натискам "Прехвъляне на файл" и отдолу избирам "Само веднъж" - това с цел ако следващия път искаш да го зареждаш през компа - моя все така го зареждам
Там е проблема, че не ми излиза вече такава опция да избирам. Просто си го зарежда и това е .. Опитах да търся в настройките обаче не намерих нищо

# 6
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 090
Компютърът вижда ли телефона като устройство? Имаш ли на компютъра приложението Phone Link? Сигурна ли си че кабелът е за данни?

# 7
  • Мнения: 15
Компютърът вижда ли телефона като устройство? Имаш ли на компютъра приложението Phone Link? Сигурна ли си че кабелът е за данни?
Свързвам го по всякакъв начин с компютъра, но с кабел не става! Може би е до самият кабел, не съм сигурен, че е за данни.

# 8
  • София
  • Мнения: 3 951
Кабелът няма никакво значение, пробвай в друго гнездо на компютъра. Ако не, в настройките на компютъра, в devices някъде, би трябвало да има опцията да настроиш като се свърже по този начин устройство, какво действие да извършва.

Общи условия

Активация на акаунт