Кауфланд - тема 31

  • 68 927
  • 754
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 393
А тези уреди за почистване на прозорци имат ли дръжки, телескопични например? За да се стигне горния край на прозореца

# 61
  • София
  • Мнения: 3 611
А тези уреди за почистване на прозорци имат ли дръжки, телескопични например? За да се стигне горния край на прозореца
Не, нямат.

# 62
  • Мнения: 4 393
А тези уреди за почистване на прозорци имат ли дръжки, телескопични например? За да се стигне горния край на прозореца
Не, нямат.
Загубих интерес моментално в такъв случай Simple Smile Благодаря за отговора.

# 63
  • София
  • Мнения: 3 167
Не, лидълската няма. Удължители имат по-скъпи и не чак толкова марки. Примерно Leifheit, karcher
ПП Една на оферта в амазон за EUR 29,74

Последна редакция: сб, 25 авг 2018, 21:26 от vanian

# 64
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Ние взехме на баща ми такъв телефон от 25 лева и не се е оплаквал да не работи.

# 65
  • Мнения: 22 867
Ние взехме на баща ми такъв телефон от 25 лева и не се е оплаквал да не работи.

Просто "звездичката" за отключването нещо не сработва, иначе друг кусур засега няма. Натискаш и не отключва, мислех, че майка нещо не го прави както трябва, но не, не ще. Трябва няколко пъти да опитам да отключа, та да стане по някое време, но почти никога от първия път. Иначе го хареса, по-добре се виждат бутоните, звукът е по-силен от този на старата ѝ нокиа, но го закъса с отключването.

# 66
  • shumen
  • Мнения: 18 023
Лабрекс,при баща ми си отключва като натиснеш звездичката без проблем.

# 67
  • София
  • Мнения: 13 151
Ние взехме на баща ми такъв телефон от 25 лева и не се е оплаквал да не работи.

Просто "звездичката" за отключването нещо не сработва, иначе друг кусур засега няма. Натискаш и не отключва, мислех, че майка нещо не го прави както трябва, но не, не ще. Трябва няколко пъти да опитам да отключа, та да стане по някое време, но почти никога от първия път. Иначе го хареса, по-добре се виждат бутоните, звукът е по-силен от този на старата ѝ нокиа, но го закъса с отключването.

Поискай да ти го сменят.

# 68
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Ние взехме на баща ми такъв телефон от 25 лева и не се е оплаквал да не работи.

Просто "звездичката" за отключването нещо не сработва, иначе друг кусур засега няма. Натискаш и не отключва, мислех, че майка нещо не го прави както трябва, но не, не ще. Трябва няколко пъти да опитам да отключа, та да стане по някое време, но почти никога от първия път. Иначе го хареса, по-добре се виждат бутоните, звукът е по-силен от този на старата ѝ нокиа, но го закъса с отключването.
Поискай да ти го сменят.

Да, това ще направя. Peace

# 69
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 595
Да..тази са.. 😊
Икник....благодаря!
Някой с лични впечатления обаче?
Как се обува обувката всъщност....всеки път ли се вади и пъха крайчето?

Тета,видях ,че са ти отговорили за тези "връзки",но и аз да се изкажа.Бях си купила за маратонки ,но ми стегнаха доста маратонката и съответно и  краката и на третото обуване ги разкарах въпреки,че точно това исках-да не се разправям с връзки,които така или иначе не връзвам  ...Нищо не пречи да пробвате де,може да са добре на детето и да няма моите проблеми.

От новата брошура ТХ,биричка и сладолед Галакси  Peace

# 70
  • Мнения: 3 459
Здравейте,
Разгледах брошурата за утре и видях че има доста ученически принадлежности. Искам да попитам някой купувал ли е флумастри или моливи Erich Krause (33 стр в каталога), доста изгодни ми се видяха като цена. Хубави ли са?  Хлапето ще е 1 клас и трябва да се задействам вече Simple Smile

# 71
  • Мнения: 3 961
Аз бих купила другите флумастри 48 броя за 3,99.

# 72
  • Мнения: 3 459
48 цвята за училище надали ще са и необходими. Да не говорим колко място ще заемат. Не мисля че ще използват повече от 12.

# 73
  • Мнения: 2 285
Erich Krause  са добри като качество, имат и интересни продукти (макар че точно техни моливи и флумастри не съм купувала, а други материали за рисуване).

# 74
  • Мнения: 29 371
Взехме цветните химикалки от текущата промоция - 10 бр. за 2 лв. Не, че ще му трябват за училище, де....

Общи условия

Активация на акаунт