Нямам желание

  • 12 399
  • 200
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 3 691
Ще трябва да му дадеш, за да не изневери? Просто не разбирам подобни реакции. А най-грозното от всичко е, че жената след като е родила, няма спокойствие и мило отношение към нея, а е длъжна отново като машина да задоволява прищевките на околните. Че тя не е ли човек, няма ли право да има пет минути за себе си, за възстановяването си, което е не само физически, но и психически. Жалко, че мъжете не могат да го осъзнаят и да се поставят на мястото на жената, а се въртят единствено и само около своите нужди. Има ли значение какво става с човека до теб, или има значение само да задоволиш нагона си?!  
А жената няма ли 5 минути, за да задоволи мъжа си?
Той ръчички няма ли?

Скрит текст:
Стои Пена по втори петли на къра, подпира се на лопатата, радва се на природата и си мисли:
– Всичко съм сколасала. Вода за миене съм наляла. На прасетата – наринато. На кокошките – насипано. Кравите издоени, децата изкърпени, пратени на училище, прането – изпрано, закуската приготвена… Лелеее, Вуте не наебан остана!

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 19:52 от Аниш

# 46
  • София
  • Мнения: 24 839

 А жената няма ли 5 минути, за да задоволи мъжа си?

Може и да ги намери, ако мъжът ѝ се сети как да не я притиска.
Две вечери само да я гушка и гали без очаквания, и да стане вместо нея за детето, ще види как ще ѝ дойде ищаха.

# 47
  • Мнения: 3 724

 А жената няма ли 5 минути, за да задоволи мъжа си?

Може и да ги намери, ако мъжът ѝ се сети как да не я притиска.
Две вечери само да я гушка и гали без очаквания, и да стане вместо нея за детето, ще види как ще ѝ дойде ищаха.
Жената да си каже какво иска и ще си го получи (отмяната, то и другото, де)

# 48
  • Мнения: 46 585
Manekena, минавал ли си някоя тежка коремна операция? След нея отделяше ли време да задоволяваш жена си?
Просто съм без думи... 9 месеца да се разтегнеш до пръсване, накрая да ти разрежат всичко и да нямаш възможност да се възстановиш на спокойствие, защото някой не може да си удари една в банята. Много потентни се извъдихте, ами ако бебето или жена ви са с усложнения в болницата? Ще тичаш там, за да ти отдели 5 мин. ли? Вместо да се радваш, че са живи и здрави, и да гледаш да ѝ е колкото се може по-леко в този период, той ще се цупи като децата в детската градина.

Последна редакция: вт, 21 авг 2018, 20:51 от Не се сърди, човече

# 49
  • Мнения: X
Manekena, минавал ли си някоя тежка коремна операция? След нея отделяше ли време да задоволяваш жена си?
Просто съм без думи... 9 месеца да се разтегнеш до пръсване, накрая да ти разрежат всичко и да нямаш възможност да се възстановиш на спокойствие, защото някой не можеш да си удари една в банята. Много потентни се извъдихте, ами ако бебето или жена ви са с усложнения в болницата? Ще тичаш там, за да ти отдели 5 мин. ли? Вместо да се радваш, че са живи и здрави, и да гледаш да ѝ е колкото се може по-леко в този период, той ще се цупи като децата в детската градина.

Е как? Според някои тук даже и любовница трябва да си хване...Joy

# 50
  • Мнения: 3 724
Manekena, минавал ли си някоя тежка коремна операция? След нея отделяше ли време да задоволяваш жена си?
Просто съм без думи... 9 месеца да се разтегнеш до пръсване, накрая да ти разрежат всичко и да нямаш възможност да се възстановиш на спокойствие, защото някой не можеш да си удари една в банята. Много потентни се извъдихте, ами ако бебето или жена ви са с усложнения в болницата? Ще тичаш там, за да ти отдели 5 мин. ли? Вместо да се радваш, че са живи и здрави, и да гледаш да ѝ е колкото се може по-леко в този период, той ще се цупи като децата в детската градина.
Каквото и да си приказваме, 3 месеца са си много време. Когато съпругата я оперираха от апандисит, на 13-тия ден след операцията правихме секс и нямаше никакъв проблем за нея. Та една операция не е чак толкова страшна, а тук става дума за 3 месеца.

# 51
  • Мнения: X
Операцията от апандисит и раждането на дете (дали секцио дали нормално) нямат нищо общо!!! Тук към чисто физическата болка и дискомфорт можеш да прибавиш хормонална буря, която се случва в женския организъм, огромен стрес от промяна на живота на 360 градуса, безсъние, преумора, следродилна депресия и т.н.
Изобщо не може да става дума за сравнение!

# 52
  • Мнения: 46 585
Каквото и да си приказваме, 3 месеца са си много време. Когато съпругата я оперираха от апандисит, на 13-тия ден след операцията правихме секс и нямаше никакъв проблем за нея. Та една операция не е чак толкова страшна, а тук става дума за 3 месеца.
Първо - апендиситът не е тежка операция, нито тялото е товарено с промени близо година преди това, за да има време от по-дълго в обратната посока. Неслучайно лекарите предупреждават да минат минимум 6 седмици от раждането, което е горе долу достатъчно за физическо възстановяване, и да се прави секс, когато е готова, не треперейки над календара точно колко време е минало. При всяка жена хормоните са различни, не всички действат под строй. Зависи и какво е ежедневието ѝ. Ако е сам родител на това дете и денонощно го гледа, не очаквай да мисли за друго, освен за бебе. В главата ѝ има само това.

И второ - питах за теб след операция, не за жена ти, за нея е ясно, че няма да посмее да каже не на нищо.

# 53
  • София
  • Мнения: 24 839
Няма нужда до го питаш- ако един мъж беше успял да роди, човешкият род щеше да изчезне .

# 54
  • Мнения: 50
Manekena, минавал ли си някоя тежка коремна операция? След нея отделяше ли време да задоволяваш жена си?
Просто съм без думи... 9 месеца да се разтегнеш до пръсване, накрая да ти разрежат всичко и да нямаш възможност да се възстановиш на спокойствие, защото някой не можеш да си удари една в банята. Много потентни се извъдихте, ами ако бебето или жена ви са с усложнения в болницата? Ще тичаш там, за да ти отдели 5 мин. ли? Вместо да се радваш, че са живи и здрави, и да гледаш да ѝ е колкото се може по-леко в този период, той ще се цупи като децата в детската градина.
Каквото и да си приказваме, 3 месеца са си много време. Когато съпругата я оперираха от апандисит, на 13-тия ден след операцията правихме секс и нямаше никакъв проблем за нея. Та една операция не е чак толкова страшна, а тук става дума за 3 месеца.
Апендицитът се премахва лапароскопски, оперира се през разрез от 0,5 см и минава без загуба на кръв. След секциото ми лично с очите си видях , че лекарите имаха кръв до лактите, да не говорим за тази по пода (общо съм изгубила 0,500 ) , а белегът ми е доооста над 0,5см. Недей да сравняваш двете неща, особено след , като не си изпитал нито едно от тях. И не става дума за това да се отделят 5 мин( не че когато си или с бебето или вършиш домакинската работа , имаш 5 мин), а до желанието. Не вярвам да изпитал удоволствие от секса, когато знаеш, че на партньора ти хич не му е до това.

# 55
  • Мнения: 46 585
То не само за раждане, мъжете също си имат болежки, операции, катастрофи, все време, в което човек има нужда от малко спокойствие. Само който никога не е минавал през някаква болест, не може да осъзнае какво е...

# 56
  • София
  • Мнения: 24 839
ОФ топик, ама наистина ми е непонятно.
Защо днес жените масово искат секцио, вместо нормално раждане?
Няма начин всички да са с проблеми, които го изискват.
Някаква мода ли е? newsm78

# 57
  • Мнения: 50
ОФ топик, ама наистина ми е непонятно.
Защо днес жените масово искат секцио, вместо нормално раждане?
Няма начин всички да са с проблеми, които го изискват.
Някаква мода ли е? newsm78
Аз лично не съм го искала, познатите ми със секцио също не са имали друг избор.

# 58
  • Мнения: 46 585
С обратните впечатления съм, на мода е нормалното раждане, при това възможно най-натурално - без окситоцин, упойки и т.н.

# 59
  • Мнения: 39 571
и всички мои познати със секцио не са били без причина. Май не е някаква мода-просто родилките наистина са си проблемни.

Общи условия

Активация на акаунт