За бебета и деца от 0+ месеца: Бързи въпроси и отговори, съвети - 68

  • 36 561
  • 754
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 35 110
Моя има едно пиано от този си период. Много се забавлява с него. Но иначе всякакви дрънкалки да му интересни

# 466
  • Мнения: 3 998
Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.
Кой е казал че в чужбина няма баячки или хора с мистични възможности... винаги е имало и ще има..

# 467
  • София
  • Мнения: 3 050
Някой давал ли е Вомитусхил? По колко капки? Моля, спешно ми е?

# 468
  • Мнения: 3 191
Елдорадо - на Борис 17 кг, 2,5 години давам по 6-7 капки. Може след 2-3 часа да повториш ако се налага.

# 469
  • София
  • Мнения: 3 050
Мерси Фокси! Моето момиче е на 8 месеца, 7600 гр. Педито каза по 10 капки, ама много ми се виждат, дадох 4

# 470
  • Мнения: X
По скоро внимание иска от колкото играчки. Моя син много се забавлява да търкаляме топка, по скоро аз търкалям. Вече стои седнал де, на 8 месеца е. Отдавна махнах активната гимнастика, че не стоеше на нея.

На какво може да си играем, като още не може да сяда? Всичко й омръзва много бързо...

# 471
  • Мнения: 13 082
Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.
Кой е казал че в чужбина няма баячки или хора с мистични възможности... винаги е имало и ще има..

Аа и ние сме били в чужбина, а и не съм чула от никой познат живеещ на запад да си води детето по баячки. За мен тия неща са пълни глупотевини, сорЕ ✌🏻Да държиш последен модел Айфон в ръка, хладилника да те поздравява, ама да вярваш, че баба Пенка като каже две приказки всичко ти минава.

# 472
  • Мнения: X
И аз мога да бая..на бебе.
Гледах как се прави в ютуб и успешно го прилагам. Взимам салфетка и галя бебето по лицето и тихичко му шушкам нещо(бая) и то се успокоява и мигом заспива.

# 473
  • Мнения: 610
    Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.
    Кой е казал че в чужбина няма баячки или хора с мистични възможности... винаги е имало и ще има..

    Аа и ние сме били в чужбина, а и не съм чула от никой познат живеещ на запад да си води детето по баячки. За мен тия неща са пълни глупотевини, сорЕ ✌🏻Да държиш последен модел Айфон в ръка, хладилника да те поздравява, ама да вярваш, че баба Пенка като каже две приказки всичко ти минава.

    Живели сте в чужбина,  но живеехте ли с тях т.е. чужденците бяха ли в обкръжение то ви? Аз мисля , че навсякъде има "уроки" , само че някъде ще ги наричат лоши очи , а другаде отрицателна енергия.

    # 474
    • Мнения: 442
     Здравейте, записах се да следя темата, тъй като скоро чакам бебока да се появи. За уроките да ви кажа аз вярвам, имам брат на 6 години и когато отида на гости и му се радвам и почва да плаче и нерви без причина и като се обадя на баба ми да му бае пет минути и всичко му е минало. Не го правя умишлено,просто му се радвам, ноо.. Бяха ми казали като ходя, да си погледна носа с двете очи да може да не го урочасвам, но всеки път забравям.

    # 475
    • Германия
    • Мнения: 3 431
      Чудно как ли оцеляват хората в чужбина без баячки 🤔 Горките им урочсани деца.
      Кой е казал че в чужбина няма баячки или хора с мистични възможности... винаги е имало и ще има..

      Аа и ние сме били в чужбина, а и не съм чула от никой познат живеещ на запад да си води детето по баячки. За мен тия неща са пълни глупотевини, сорЕ ✌🏻Да държиш последен модел Айфон в ръка, хладилника да те поздравява, ама да вярваш, че баба Пенка като каже две приказки всичко ти минава.

      Живели сте в чужбина,  но живеехте ли с тях т.е. чужденците бяха ли в обкръжение то ви? Аз мисля , че навсякъде има "уроки" , само че някъде ще ги наричат лоши очи , а другаде отрицателна енергия.

      Ами аз живея в чужбина с и сред “чужденците” или т.н. местни обитатели. Ми не съм чула някой да говори за уроки, баене, зли очи и някакви други подобни врелинекипели.
      Аз не се чудя и мая защо бебето е неспокойно и плаче. Плаче, защото е бебе

      # 476
      • Плевен
      • Мнения: 1 222
      По скоро внимание иска от колкото играчки. Моя син много се забавлява да търкаляме топка, по скоро аз търкалям. Вече стои седнал де, на 8 месеца е. Отдавна махнах активната гимнастика, че не стоеше на нея.

      На какво може да си играем, като още не може да сяда? Всичко й омръзва много бързо...
      Ами аз буквално се правя на маймуна. Бръмча, свирукам, плезя се, дрънкам му с играчки, играем на има ли бебе ( крия се с чаршафа и се показвам), дори танцуваме на музика. А бе купон, но какво да се прави. Купи си още няклоко дрънкалки и ги сменяй.

      # 477
      • Велико Търново
      • Мнения: 7 704
      Gerda, защо си опитвала да баеш на бебе?

      # 478
      • Мнения: X
      Бе, аз се шегувам. Но това със салфетката действа.

      # 479
      • Мнения: 1 179
      Уроки, лоши очи и т.н. е простонародното обяснение на силата на мисълта. И, да, има цял раздел от физиката, наречен "Квантова физика", който се занимава с изучаването, че мисълта е енергия - положителна или отрицателна, и оказва влияние върху нас, хората, както всяка една друга енергия. Това, че ние не я виждаме, не означава, че не съществува. Айнщайн също се е занимавал с изучаването на силата на мисълта и много други преди и след него.
      Това, което баячки правят, е просто да изпращат мисли, генериращи положителна енергия.
      Молитвата също представлява мисъл с положителна енергия.
      Който се интересува, има достатъчно книги и информация.
      И на Николай Коперник навремето са се присмивали за твърденията му, но се оказали истина.

      Общи условия

      Активация на акаунт