Кога започна да ви личи?

  • 3 799
  • 116
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 334
Започна да ми личи към 8 месец.
Много мои познати и роднини въобще неподозираха,че съм бременна.

# 91
  • София
  • Мнения: 154
В края на шестия месец започна много бързо да ми расте корема. Дрехите ми отесняваха буквално с дни.

# 92
  • Мнения: 175
Към края на 5-ти началото на 6-ти и после изведнъж се раздух. Забременях 54 кг., влязох да раждам 70кг., в момента съм 60кг.

# 93
  • Мнения: 73
  bouquetПривет на всички мами в този форум! Имама си син на 13г, и дъщеря на 7г., а аз самата съм на 32г. и решихме да се сдобием с още един член в семейството. При първата ми бременност започна да ми личи едва в началото на 6-ти месец, а при втората около 4-ти.Но сегашната бременност имах корем още в трети месец въпреки, че активно се занимавам със спорт  и никога не съм имала проблеми с теглото.Сега съм в 5-ти месец, а съм надала вече 4 кг. и имам доста голямо коремче... Sick, но това не ме притеснява, защото знам, че след раждането с фитнес и повече търпение нещата са ОК! На всички мами във форума, поздрави от Бургас и лека бременност! Heart Eyes

# 94
  • Мнения: 1 353
в 5-тия месец ми пролича а качих 30.кг.е вече свалих 20.кг. но това е др.тема

# 95
  • Мнения: 268
 Здравей,
 Аз съм студентка и не исках преподавателите и колегите ми да разберат, че чакам бебче.
 Ходих с много широки дрехи и хората разбраха, че съм бременна края на януари,а аз родих средата на март.
 Иначе запозна да ми личи към 6 месец.
 За цялата бременност качих 11 кг, предимного последните два месеца. Първите три месеца дори ослабнах с три кг.

# 96
  • Мнения: 46
Напълнях като цяло, но започна да ми личи чак към 6-ти месец.  bouquet

# 97
  • София
  • Мнения: 626
5-6 месец.  Качих 11кг от тях най-много точно в 5 и 6ти мес.

# 98
аз сега влизам в 5-ят месец и почти не ми личи.Просто нямам вече талия, но корем не се вижда .И се чудя дали е нормално?! newsm12

# 99
  • Мнения: 14 004
Здравейте мили мамчета.
Аз съм от тези дето започва да им личи още в 7-9 г. седмица  ( така че вярвам на всички които казват че почти веднага им се появява закръглено коремче) - невъзможно е да си носиш повече старите си дрехи - не се закопчават имено на талията.
Инъче с дъщеря си напълнях отначало 14 килограма - основно първите 6 месеца а в 8-ми месец отслабнах с два килограма- беше много горещо  така, че сумарно напълнях с 12 килограма. Свалих ги постепенно за 9 месеца основно със тичане на стадиона и диети.
Сега съм отново бременна в 10 г.с. и "вече' имам закръглено коремче, макар заради силната токсикоза да съм отслабнала с 4 килограма.
Пожелания за леко бременеене и здрави усмихнати бебета на всички

# 100
  • Мнения: 35
На мен ми пролича в 5 месец а качих 20 кг. и още немога да ги сваля. #Crazy

# 101
  • София
  • Мнения: 4 966
4-ти месец,в края...

# 102
  • някъде
  • Мнения: 4 961
Всичко е много индивидуално- зависи от структурата. Мен рано започна да ми личи- към 3-ти или 4-ти, а досега /9-ти месец/ съм +13кг.

# 103
  • Мнения: 1 975
На мен започна да ми личи в началото на 5-я месец preggo, до тогава слабеех, защото много повръщах, обаче сега ела ме виж + 14кг., а съм в осми месец, не ми се мисли до края какво ще се получи  #Crazy

# 104
  • Мнения: 1 028
Аз в 3-ия месец изглеждах като повечето в 6,а в 8-ия и 9-ия вече се носеше мълва,че нося близнаци,бях очен балшая,ма и детето беше 4050гр.,те и килата не отстъпваха 28 оки отгоре.

Общи условия

Активация на акаунт