31 СУЧЕМ - гимназиален етап

  • 31 184
  • 257
  •   1
Отговори
# 240
  • София
  • Мнения: 2 132
Здравейте, на някои от вашите деца преподава ли г-жа Соня Алексиева?

# 241
  • София
  • Мнения: 965
Здравейте,  виждам, че.темата не е активна от много време, но все пак ще попитам тук. Интересувам  се от английската паралелка в училището  - отзиви за реалното овладяване на езика, не само в 8-ми клас, но и по-нагоре, подготовка по другите предмети, има ли такива, които се изучават на английски?

# 242
  • Мнения: 16
Здравейте, аз се интересувам от същото - но за испанската паралелка . Също така, дали някой може да потвърди, както означава "изпити чрез тест" в балообразуването според сайта на училището:


В указанията от РУО СОФИЯ-ГРАД пише следното: (2 * БЕЛ + 2 * МАТ) + (1 * БЕЛ + 1 * ЧЕз) - дали под тест се има предвид НВОто или допълнителен изпит?

# 243
  • Мнения: 1 138
Да, това имат предвид. Оценките от НВО по бел и мат. Няма допълнителен изпит.

# 244
  • Мнения: 19
Здравейте. И аз се интересувам от паралелката с английски и другата с немски език след 7 клас. Ако някой има отзиви ще се радваме да ги споделите.

# 245
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Здравейте. И аз се интересувам от паралелката с английски и другата с немски език след 7 клас. Ако някой има отзиви ще се радваме да ги споделите.

Забранили сте си съобщенията на лс и не успях да ви отговоря.

# 246
  • Мнения: 1 679
За паралелката с испански език - след 8 клас няма предмет, изучаван на езика. Самото ниво също не е добро, поне с тази учителка, с която сме.

# 247
  • Мнения: 19
Здравейте. И аз се интересувам от паралелката с английски и другата с немски език след 7 клас. Ако някой има отзиви ще се радваме да ги споделите.

Забранили сте си съобщенията на лс и не успях да ви отговоря.

Оправих настройките. Благодаря. Ще се радвам, ако пишете.

# 248
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Здравейте. И аз се интересувам от паралелката с английски и другата с немски език след 7 клас. Ако някой има отзиви ще се радваме да ги споделите.

Забранили сте си съобщенията на лс и не успях да ви отговоря.

Оправих настройките. Благодаря. Ще се радвам, ако пишете.

Ще пиша утре, само да мине матурата.

# 249
  • Мнения: 158
Здравейте. И аз се интересувам от паралелката с английски и другата с немски език след 7 клас. Ако някой има отзиви ще се радваме да ги споделите.

Забранили сте си съобщенията на лс и не успях да ви отговоря.

Оправих настройките. Благодаря. Ще се радвам, ако пишете.

Ще пиша утре, само да мине матурата.

Моля Ви, споделете мнение тук. И аз се интересувам от същите паралелки.

Успех на матурите!

# 250
  • Мнения: 479
Здравейте,

бихте ли ми казали дали в паралелката с английски език учат разказвателни предмети на английски и в кой клас?

Благодаря!

# 251
  • Мнения: 1 679
Здравейте,

бихте ли ми казали дали в паралелката с английски език учат разказвателни предмети на английски и в кой клас?

Благодаря!
История в 10.

# 252
  • Мнения: 6 297
Здравейте, някой с дете прието в училището в паралелка с математика може ли да сподели мнение как е обучението и преподаватилите по МАТ? Гледах резултатите от ДЗИ по МАТ и бяха досна зле според мен. Дали са на деца от математическата паралелка или тя е по-нова? Училището е с ужасна локация за нас, но детето би се жертвало АКО си струва!
Мерси!

# 253
  • Мнения: 479
Аз пак да питам за предметите изучавани на Английски език в паралелката с АЕ.

Само История ли се изучава?

Математика учат ли на английски?

Благодаря!

# 254
  • Мнения: 12
Здравейте, може ли мнение за математическата паралелка с АЕ+НЕ. Преподаватели, ниво, моля.

Общи условия

Активация на акаунт