31 СУЧЕМ - гимназиален етап

  • 31 199
  • 257
  •   1
Отговори
# 150
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Правилно постъпвате с учебниците по език. Обикновено се организира в класа и с намаление. Самите учебници са в няколко части, поне по английски е така.
Дъщеря ми ще е 11 клас. Класната се е пенсионирала и очакваме нова. Чакмаков също бил напуснал.

# 151
  • София
  • Мнения: 1 457
Мама САННЯ, имате ли отзиви за госпожа Албена Йочкова, преподавател по биология?

# 152
  • София
  • Мнения: 888
Тази вечер си направих профил в Школо.
Харесва ми приложението, интуитивно и информативно. На 8г излиза като класен ръководител Румен Куманов. На сайта има и добавени помагалата, ще допоръчваме ....

# 153
  • София
  • Мнения: 254
Аз не успявам да се справя с Школо.Синът ми стои още като ученик в 7 клас в старото му училище.
Р.Куманов  е бил класен на последния випуск ИЕ.и АЕ.,но май нямаме инфо за него...

# 154
  • Мнения: 8
Класен ръководител на 8а (АЕ/НЕ) , според информацията в Школо, е Петя Генова- Цветанова. Довечера ще разберем дали е актуална информацията.

# 155
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Мама САННЯ, имате ли отзиви за госпожа Албена Йочкова, преподавател по биология?
Питах дъщеря ми. На нея не й преподава, но други деца са споделили не добри отзиви. Не знам никакви подробности.

# 156
  • Мнения: 1 680
И при мен още седи в Школо старото училище. АКо не го оправят, в понеделник ще им звъня.

# 157
  • Мнения: 4 915
Заявихте ли достъп в Школо за новото училище?
От Профил/Права за достъп?

# 158
  • София
  • Мнения: 1 457
Мама САННЯ, имате ли отзиви за госпожа Албена Йочкова, преподавател по биология?
Питах дъщеря ми. На нея не й преподава, но други деца са споделили не добри отзиви. Не знам никакви подробности.
Благодаря за информацията, макар и да не звучи успокояващо.

# 159
  • София
  • Мнения: 537
Румен Куманов, ако не ме лъже паметта, е преподавател по ФВС. Едното ми дете беше при него за допълнителния час спорт. Нямам много лични впечатления, но децата го харесваха - симпатичен, ведър човек.  

Петя Цветанова преподаваше по преди 2 години в прогимназиален етап, преди да я преместят в гимназиален. Дъщеря ми я обожаваше - знае много, спокойна и приветлива. Дано си е все такава и децата ви да имат хубави и ползотворни години с нея.

Новият директор, според сайта на училището, е г-жа Велина Георгиева, досега беше зам-директор за гимназиален етап, преди това за прогимназиален. Предполагам, това значи приемственост в ръководството на училището.

На страницата за седмичната програма виждам, че са организирали учениците в потоци, за да не се засичат при влизане/излизане и в междучасията. 7 и 8 клас са в един поток. Това е точно по указанията на министерството и според добрите практики от др държави, аз лично го приветствам. Ще бъдат и на блокова схема, което е просто страхотно, защото ще имат не 6, а до 3 важни предмета на ден, т.е. ще могат да се подготвят спокойно.
https://ivanvazov.com/%d1%81%d0%b5%d0%b4%d0%bc%d0%b8%d1%87%d0%bd … 0%bd%d0%b8%d0%b5/

ДО миналата година беше много добре организирано, всичко беше в Школо и си имаха всички часове по програма. Дано задържат по-дълго на присъствено обучение, разбира се, но чисто административно и огранизационно няма от какво да се притеснявате. По-скоро обучението ще зависи от качеството на преподавателите, които ще се паднат.

Последна редакция: сб, 12 сеп 2020, 17:13 от marmotche

# 160
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Петя Цветанова преподаваше английски в 5 клас на сина ми, след това я изтеглиха в гимназиален етап. Децата много страдаха и буквално плакаха за нея. Разкошен човек и много добър преподавател.

# 161
  • Мнения: 4 915
Много се радвам за споделеното за Петя Цветанова, ще е класна на щерката. Simple Smile

В Школо вече всички имаме профили - и родителите, и дъщерята. Та видях списъка на учениците - имат цели 6 момчета! Доволна съм, можеше и да е по-зле. GrinningJoy

Нищо не са казали за чипове за влизане в училище, поне на нашата родителска, влизало с лична карта (съпругът ми присъства, аз не).
Нещо да са споменали, че искат книги за библиотеката 15ти септември, не цветя?

Учебниците са набавени, английски ще се купува от училище, както и по БЕЛ някакви помагала. И по философия една тетрадка само ни трябва, и сме готови.
Картата за градския транспорт заредена, лична карта набавена. Май остана да й направим сметка във FiBank заради стипендията, да не се реди по опашки. Споменали са, че и в ДСК има безплатни банкови карти за ученици, но не искам там да отварям сметка. Нали не е задължително да е в ДСК, да не сме разбрали грешно?

# 162
  • София
  • Мнения: 254
здравейте, имате ли отзиви за г-жа  Галина Басат? Тази година  е класна на 8 Д клас.

# 163
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 504
Басат преподаваше на дъщеря ми в 8 клас, като втори учител по английски. Казва че била готина, и като преподаване и като човек.

# 164
  • София
  • Мнения: 254
Басат преподаваше на дъщеря ми в 8 клас, като втори учител по английски. Казва че била готина, и като преподаване и като човек.

Благодаря, мама САННЯ!

Общи условия

Активация на акаунт