Откраднат живот 55: Анатомия на гнева

  • 39 861
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 619
Гледайки снимката на Ирина, да не би да имаме новия Арнолд Шварценегер - износване на бебе от мъж Joy

# 31
  • Мнения: 2 714
Майче, изпревари ме Grinning Тъкмо щях да питам да не го е раждал този на масата, щото тя не изглежда да е като току-що родила Joy

Мириел, благодаря за темата Flowers Tulip

# 32
  • Мнения: 9 619
Това беше първата ми мисъл да не би той да е майката, ще вдигнем левъла по странни случаи Joy

# 33
  • Мнения: 5 846
Олелее, да не е Тасев? Това бебе защо е толкова синьо? Animal Joy Cat
От много хранителни добавки за мускули Joy
замалко да умра.  Дона, със сълзи се хиля😂😂😂😂😂😂

# 34
  • Мнения: 9 619
Захариев, сваляй ръцете от Зорница Joy

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 14:30 от maichetoo0o

# 35
  • Мнения: 9 374
Захариев, сваля ръцете от Зорница Joy

Тъкмо щях да я поствам, изпревари ме. Grinning Нашият Петър награбил грешната Зорница. Joy

# 36
  • Мнения: X
Захариев, сваля ръцете от Зорница Joy

Тъкмо щях да я поствам, изпревари ме. Grinning Нашият Петър награбил грешната Зорница. Joy

Или още по-грешната сестра Мая Joy

# 37
  • Мнения: 9 619
Така ли? Извинявай Grinning
Е ми, то има ли по-грешни от тези двамата? Заедно цялата болницата са минали...... Joy

# 38
  • Мнения: 9 374
Дона, тя даже и цвета на косата почти е докарала. Сестра Мая беше малко по-руса. Joy

# 39
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Ееех, ако на мястото на Захариев беше Ковачев...

# 40
  • Мнения: 12 402
Ееех, ако на мястото на Захариев беше Ковачев...
Ковачев и Огнянова ги пазят като държавна тайна Grinning

# 41
  • Мнения: 2 123
Това бинтованото да не е Ина всъщност. То човек ли е това изобщо?  Animal Joy Cat

Къде виждаш бинтовано нещо?  И аз не мога да се ориентирам в снимката. Виждам Ина с маска, бебе новородино (кукла според мен) и друго не виждам? И Тасев, къде виждате? Аз тъпа ли съм или кьорава?

# 42
  • Мнения: 2 282
Грешница е Зорница. Толкова е хубава, че вкарва всички мъже в грешни помисли. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 43
  • Мнения: 4 059
Грешница е Зорница. Толкова е хубава, че вкарва всички мъже в грешни помисли. Stuck Out Tongue Winking Eye
Не знаем сестра Ася какво си мисли...

# 44
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 789
Тъпо е така. Зори и Марио са гаджета и с репетиция женени. Трябва вече да имат и официална фотосесия заедно.

Общи условия

Активация на акаунт