Откраднат живот 55: Анатомия на гнева

  • 39 863
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 833
Това бинтованото да не е Ина всъщност. То човек ли е това изобщо?  Animal Joy Cat

Къде виждаш бинтовано нещо?  И аз не мога да се ориентирам в снимката. Виждам Ина с маска, бебе новородино (кукла според мен) и друго не виждам? И Тасев, къде виждате? Аз тъпа ли съм или кьорава?

До бебето, под Ина има манекен - ранен, бинтован, обгърнала му е главата с ръка.

Някой се пошегува дали няма да го ползват в ролята на Тасев 😬😂 иначе него го няма на снимката Wink

# 46
  • Мнения: 2 714
И така до сутринта Simple Smile

# 47
  • Мнения: X
Хич не е зле Wink хубави сцени се очертават Heart Eyes

# 48
  • Мнения: 1 711
Велислав е публикувал това в Инстаграм



Извинявам се, ако снимките се били споделени вече.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 15:42 от ant

# 49
  • Мнения: 2 701
Захариев, сваля ръцете от Зорница Joy

Тъкмо щях да я поствам, изпревари ме. Grinning Нашият Петър награбил грешната Зорница. Joy
Какво ви притеснява? Може в този сезон да се окаже, че Зорито му е дъщеря.

Последна редакция: ср, 22 авг 2018, 15:51 от Monza

# 50
  • Мнения: 9 619
Ние се шегуваме, тъй като на снимката са Диана и Емил, а не Зорница и Петър Simple Smile

Абе, това залез или изгрев е? На мен сякаш на изгрев ми прилича Grinning

# 51
  • Мнения: 4 059
Ние се шегуваме, тъй като на снимката са Диана и Емил, а не Зорница и Петър Simple Smile
Абе, това залез или изгрев е? На мен сякаш на изгрев ми прилича Grinning
Изгрев е според мен.

# 52
  • Мнения: 2 123
Пешко (Емил) доста се състари за няколко години. Виждам пак лимби заформя.

# 53
  • София
  • Мнения: 12 401
На живо си е много свеж даже. Явно в сериала го състаряват.

# 54
  • Мнения: 2 123
Какво му е свежото? Виж какви дълбоки бръчки има. Свеж е от новата боя за коса. Направи сравнение с първите сезони и сега. Разликата е мн.голяма.

# 55
  • Мнения: 9 619
Oууууу, даже фойерверки ще има. На мен ли ми се струва или е във формата на сърце?

# 56
  • Мнения: 780
Ееех, ако на мястото на Захариев беше Ковачев...

Тогава никой нищо нередно нямаше да вижда в поведението му, че и за още щяхме да питаме Wink

# 57
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 790
Хубав Батко в гръб. Ще е романтично Simple Smile

И сега малко промени в първи пост. Mari_Mar Flowers Bouquet ми помогна с оформлението като направи на снимки Монолозите и постановките на актьорите, за да спестим малко знаци Simple Smile Има линкове към първа, 10, 20.... 50-54 тема, отново с цел спестяване на знаци. Това се направи за да могат да бъдат качени линкове към епизодите на сериала.

# 58
  • Мнения: 4 059
Ирина Митева ще участва във фестивал на младите в изкуството - Виа Понтика със спектакъла „Нирвана” на Драматично-куклен театър „Васил Друмев” – Шумен.
https://dariknews.bg/regioni/dobrich/blatechki-urumov-i-bonin-ot … tika-2018-2115690

# 59
  • Мнения: 6 159


И сега малко промени в първи пост. Mari_Mar Flowers Bouquet ми помогна с оформлението като направи на снимки Монолозите и постановките на актьорите, за да спестим малко знаци Simple Smile 
Благодаря и на двете!🌹🌹

Общи условия

Активация на акаунт