ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 497

  • 33 965
  • 735
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 27 830
Каубой ще е яко да го видим .А ,дано!
Сега няма да се подготвя за роля ще си почива .Визията я променя спрямо какво ще играе.За проекти нови пълна мъгла.Чака да види как ще се възприеме фантастиката. Втори сезон направиха  .Имат му доверие  не се притесняват за дрънканиците около делото .Като го споменах какво стана с него?  Замина  плати си глобата  и кой като него.
Брадища не обичам  косата го искам късо оформена както си е в момента.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 13:55 от femmi2

# 346
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553

# 347
  • Мнения: 21 201
Привет Ви. Party
Значи да разчитаме на кака Лорка Laughing за инфо около Ча докато е в Америка, докъде я докарахме. Joy

# 348
  • Мнения: 27 830
Минал  е през друг  вход  пак  са го набарали  феновете. С един сак на рамо  малко  багаж .
На него не му трябват купища дрехи и обувки. Парфюма задължително  го земИ  Crazy Joy


тренера по бокс се разписа  Чачи и Енгин му занесли подарък .
 
Енгин Йозтюрг  станал съсед на колегите си в Зекиркьой . Купил си имот .
 

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 22:28 от femmi2

# 349
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Ако си има дом в САЩ и раницата на гърба му е достатъчна Peace Липсващото ще си го набави с един тур в някой мол...

Радва ме срешата с тренера, може би няма да бухне този път Wink

Heart Eyes

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 15:54 от Беллора

# 350
  • Мнения: 27 830
Дали ще иде на парти на Габаната ?
За дом  има по това което се тиражира. Под наем или негов е загадка. Енгин ходи често  в Америка сигурно има жилище не  спи по хотелите  . Така и не разбрах кво диреше в АФК   или Илкнур ги е запознала с Ча?
ГолЕма съм блейка ся видях и зацепих подаръка на тренира е тениска със знамето на Турция.

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 21:57 от femmi2

# 351
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Гинчо според мен се появява към края на втория сезон... Със сигурност е на сета на ПЕ, има 1-2 снимки на които се вижда, а и излизаха писания че Ча често в почивките е в компанията на един нисък брадат мъж, просто си мълчали заедно и пиели кафе. Има го в компанията на Ча на някакви вечерни излизания с екипа и Джан, че даже и се вижда усмихнат, което си е рядкост. Може да са се познавали и доста преди това, защото  Ча изглеждаше блзък с Илка, а тя е на сета от средата или края на първия сезон.... Едва ли ще разберем след толкова време какво е работил там. Това което се сещам че дори го бяха писали за брат на Илка, не знам защо бяха решили така, може би заради фамилията... Знам също че е учил в САЩ, някакво икономическо образование, но преди години бях го чела не си спомням какво точно беше 33uu

# 352
  • Мнения: 27 830

Днес  е ден лято отбелязват летните приключения на Ча .  Назад  в страницата  съм сложила кадри от лято 2017  - 2018. Това лято ни загорчЕ  от новото - старо чифте .

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 22:00 от femmi2

# 353
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Щом е лято да сложим от най хубавите....











# 354
  • Мнения: 27 830
  Тялото с червените шорти    е за припадък  smile3544  Хубав , атлетичен  и мокричък ...







 лятното рибарчИ   с рибата меч

 
https://vk.com/teammy?w=wall-58199741_691093
музиката към Протектора  Peace

Последна редакция: нд, 09 сеп 2018, 23:02 от femmi2

# 355
  • Мнения: 21 201
ХаканчУУУУУУ мяркахме на сета, сега музичка от Защитника чухме, само де няма трей. Laughing

# 356
  • Мнения: 27 830
Забравихме лято 2014  харесвам  го там .Утре ще  ги добавя сега съм през телефона.
Пак ще напиша  това ,което  ми се върти . Първият сезон ако го пуснат есента как ще стане презентацията и купона без главният герой ??  Затова си  мислех, че ще стои в Туркиш .  Ще пуснат прословутия Хакан зимата не знам.
 


Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 14:44 от femmi2

# 357
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 109
На Гинчо образованието е здравен мениджмънт.  Peace

Да ви подшушна, благодарение на нашата Петрова, че някой е превел НИ и епизодите ги имало в Датата.  Peace  Нямам идея как да ги намеря там.   Crazy

# 358
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Профче и тука ги имало, но до 16-та серия. Групата е с ограничен достъп и аз не мога да вляза, а откак правиха някакви префасонации на Датата и там нямам достъп ама и не съм се и опитвала де...
https://vk.com/club139981426

Напоследък нищо не гледам, щях да започвам Тайният живот на манекенките, но още не съм...
 
Какво сладко Хазалче миналата година по това време Heart Eyes


Всъщност гледам по ДФ Фазилет, но като се знам няма да е задълго Rolling Eyes

# 359
  • Мнения: 27 830
Успешна  позитивна   нова седмица !
  Нищо не гледам по тв - то нашия сериал когато мога по фемилито .Искрите с Киво няма си го причинявам . Това не е моят сериал! Филми се каня да гледам но кога ли не знам .Толгахановото ще го загледам да видим как ще тръгне.
Пресата отрази заминаването ще покорява Холивуд.Нищо не казахте за вариантите   какво мислите ?  
Днес е Баръшов дей .Един път съм го гледала не е кой знае какво .Ча ме кефи като думка на барабаните  Crazy

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 14:45 от femmi2

Общи условия

Активация на акаунт