ОС/AFK Чаатай Улусой, Хазал Кая, проекти и колеги - тема 497

  • 33 930
  • 735
  •   1
Отговори
# 360
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Аз моя вариант съм го казвала много пъти, той е един - Ча в Холивуд само в ролята на някой красив труп. Евентуално към 5 минути преди да се трупяса да поиграе като терорист, нещо такова.... Или в пълнежа на някое фунтъзи, но накрая пак труп... Толкова за Холивуд.

Тъкмо щях да слагам влюбеният Баръш, когато ми попадна съпоставка на влюбените Емир и Аман надвесени над любимите си и направо сЪ шокирах Shocked Даже няма да коментирам Rolling Eyes

# 361
  • Мнения: 27 633
За Холивуд  и трупа знаем Joy Тази  красотичка  терорист  .Я съблазни   амерИканка ще и се подкосят колената ще види звезди посред бял ден дето има един лаф. Ммм турският Джеймс Бонд.
 
Аман е на светлинни години от Емир    романтиката на Ямира  трепааач

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 14:41 от femmi2

# 362
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Какво да ти кажа Фемо... Ча е твърде красив за някоя Холивудска история свързана примерно с мигрантите, въпреки изразените скули, хич не прилича на мъж от изтока... Ако един турчин отиде да играе в Холивудски филм, то той ще бъде в ролята на турчин или арабин, а Ча не изглежда нито като едното, нито като другото пък ако ще и брада до кръста да си пусне ooooh! Примерно един Каан Ургандъолу макар и чаровен е рядко грозен и наистина прилича на арабин, ето такъв по-лесно биха взели ...
Както се казва неосведомени няма да останем пък и аз както познавам може да стане някоя голяма изненада Party


Мани, онова горното е един и същ човек- на едната снимка в очите възторг, а на другата пустота ooooh! И никакъв грим не може да оправи това Rolling Eyes
Забравих да сложа Баръш, ето го и него. Тук Ча е хубав но тези бради, залимбени коси и мустаци... Ох мразя космаци Crossing Arms


# 363
  • Мнения: 27 633

 
Запазила съм гифките   от контакта .Марги  спретна    същите  ги изгубих


  репортера напорист  Ча   отговори не дава  Joy



    зверчеее  Crazy

 ХоливудА ако не труп  ще съблазнява  и мАчка   немат  турски  сем там.
 Енгин загатна нещо преди  ако се договорят ще се разбере . Каквото и да играе е постижение .
  
Хазал се говори че се договорили и сега гадаят отделно ли ще снимат или заедно . Сферата на фантастиката американска компания да ги събере.Кой знае живота поднася изненади.

 

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:55 от femmi2

# 364
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
АЙ чИститУ, на Киво сериала в четвъртък, ах бе ФатьОООО, що ти трябваше тоя втори сезон #Cussing out

Не знам дали ще посмеят да сложат мюсюлманин да мачка и съблазнява, пък с такъв готин терорист, ще объркат ценностната система на драгия зрител Mr. Green Ще се чуе Wink

# 365
  • Мнения: 27 633
 Бел как си го казала разсмя ме.Моята система обърка честно казано Mr. Green
Той е машана  кръв нищо ,че се води турски актьор и живее там. Религията  и забулените   Sick
Схватката и аз прочетох за Четвъртък.Лошооо голяма конкуренция  ще е екшъна .Толгахановото в същия ден.Освен  Фокс  и продуцента да сменят деня .Нека да почнат ще видим зрителя какво ще избере да гледа.  

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 22:38 от femmi2

# 366
  • Мнения: 21 201
Влизам и насреща ми влюбен АманкУ, въхххххх. #Shocked

# 367
  • Мнения: 27 633

 Прекрасна  , Очарователна  Heart Eyes Heart Eyes  





 С Джансу се сблъскаха в Езел  .


16  плюс  ограничения на Защитника  предполагам заради кръв и рязани  глави  не за кекс , мекс  Mr. Green   може да има  Хакан    става тати   или  бебето на Евернол да е на друг герой . Rolling Eyes

   Дуда си гризе ноктите,  че замина  като се прибере ще каже бейбиии до тук бяхме

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:26 от femmi2

# 368
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Мамата не ме брои за присъствие ама сефте ooooh!

Така е, в Защитника кекса ще е мираж... Е може да има малко намек, ама  много не ми се вярва...
Дуда не я знам гризе ли си ноктите, ама като гледам Ча с нея и тази вечер като го гледах с Хандето се сетих колко близки бяха с Джейда извън сериала, но нищо повече освен приятелство 33uu В АФК тя е като кукличка, но може би Ча не си пада по Барбита или кифли и която и да е следващата пак няма да ни хареса, защото ще е по-скоро като кака... Та щом е Дуда тя да е, не ми пука, поне свикнах да я чета около името му, само да не ни я показват често. По същия начин свикнах и за Хазал и мишока, само по-рядко да ни го показва и тя  Stop

Наде стряскащ е нали Rolling Eyes Аз тръгнах да слагам Баръш в идентична сцена като горните две от първия и втория сериал, а съм го забравила, толкова се шашнах от вида на Ча Shocked Пълен ужас е там ooooh!

# 369
  • Мнения: 27 633
Стряскащ е Яманко Frowning Ако не знаех какъв е въобще нямаше да  го забележа в Меджезира.Бухна като мекица .Сюжета бозЪ  .

Мишо и Хазал свикнах . Характера е важен .Да не ревнуваш  болезнено .Да разбираш и подкрепяш  човека до теб.

Последна редакция: пн, 10 сеп 2018, 23:55 от femmi2

# 370
  • Мнения: 21 201
Мамата не ме брои за присъствие ама сефте ooooh!

Така е, в Защитника кекса ще е мираж... Е може да има малко намек, ама  много не ми се вярва...
Дуда не я знам гризе ли си ноктите, ама като гледам Ча с нея и тази вечер като го гледах с Хандето се сетих колко близки бяха с Джейда извън сериала, но нищо повече освен приятелство 33uu В АФК тя е като кукличка, но може би Ча не си пада по Барбита или кифли и която и да е следващата пак няма да ни хареса, защото ще е по-скоро като кака... Та щом е Дуда тя да е, не ми пука, поне свикнах да я чета около името му, само да не ни я показват често. По същия начин свикнах и за Хазал и мишока, само по-рядко да ни го показва и тя  Stop

Наде стряскащ е нали Rolling Eyes Аз тръгнах да слагам Баръш в идентична сцена като горните две от първия и втория сериал, а съм го забравила, толкова се шашнах от вида на Ча Shocked Пълен ужас е там ooooh!
Да.
Абе Феми, с тоя Къванч помислих, че съм по погрешка в темата за него, слагай в сполери снимки за актьори/актриси от други сериали, които нямат нищо общо с нашия.

# 371
  • Мнения: 27 633
Наде Киво  по принцип си говорим тук за  него .Колега и приятел на Ча и с Хазал са играли заедно . Сонгюл и Хазал са приятелки  .  Харесвам си я нея .Не обещавам за снимките в спойлер Сори.
Наш патрон   ще чакаме някой се смили  да покаже фото.  Хазал ще е активна  покрай дизито .

# 372
  • Мнения: 21 201
Наде Киво  по принцип си говорим тук за  него .Колега и приятел на Ча и с Хазал са играли заедно . Сонгюл и Хазал са приятелки  .  Харесвам си я нея .Не обещавам за снимките в спойлер Сори.
Наш патрон   ще чакаме някой се смили  да покаже фото.  Хазал ще е активна  покрай дизито .
Stop

Нов актьор в каста на НИ, ще играе дядото на Баръш.
Скрит текст:
#Teammy_Bizim_Hikaye
⚡К касту сериала Наша История присоединился актер Kayhan Yıldızoğlu (Маленький господин, Долина Волков, Обещание, Очередь за нами). Он сыграет дедушку Барыша

# 373
  • Мнения: 27 633
Дядо на Баръш .Чудят се какви пълнежи да вкарат. Мисля си адвоката ще хареса Филиз . Като разбере ,че е женен ще  я разочарова.

Последна редакция: вт, 11 сеп 2018, 00:27 от femmi2

# 374
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 465
Не знам какъв е смисълът от това продължение, бяха казали 39 серии що не си изпълняват обещанията ooooh! С наклона към кримито и без това така объркаха първоначалната концепция за черна комедия или драма с елементи на комедия която привлече зрителя, пък това текучество и разводняване съвсем ще го откаже ooooh! Хазал я разбирам, ама Енгин къде блее ooooh!

Чета и какви очаквания има народа от поредното ходене на Ча до ЛА и все повече се изумявам  newsm09 Едва ли не очакват главна роля в някой блокбастър, приказките за Оскар са отделна история и още и още #Crazy
За мен си е точно такова - поредното му ходене да се види с приятели, да разпусне далеч от следващите го по петите папараци, през което време ще свърши и малко работа- примерно може да мине през някой кастинг в ЛА, което мисля няма да му е за пръв път Whistling

Общи условия

Активация на акаунт