Предстои ми инсеминация - Тема No 26

  • 52 782
  • 799
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 178
Здравейте момичета, нова съм в групата, но да разкажа накратко...над 2 години опити, съответно направихме всички стандартни изследвания и всичко е ок, аз съм на 27г.,мъжа ми на 30г.и не става и не става, както и да е, на 28.01 направих първа инсеминация на ЕЦ в Майчин дом при д-р Вакрилов, каза на 14-ти ден след това тест. Имам два въпроса: 1.Има ли някой тук с лични впечатления от този д-р и 2. На кой ден след инсе най-рано може да отчете кръвен тест?

# 286
  • Мнения: 211
2. На кой ден след инсе най-рано може да отчете кръвен тест?
Моят положителен е бил на 12 ден, като този на инсеминацията не го броя.

# 287
  • Мнения: 592
Здравейте момичета, нова съм в групата, но да разкажа накратко...над 2 години опити, съответно направихме всички стандартни изследвания и всичко е ок, аз съм на 27г.,мъжа ми на 30г.и не става и не става, както и да е, на 28.01 направих първа инсеминация на ЕЦ в Майчин дом при д-р Вакрилов, каза на 14-ти ден след това тест. Имам два въпроса: 1.Има ли някой тук с лични впечатления от този д-р и 2. На кой ден след инсе най-рано може да отчете кръвен тест?

Аз имам -мил и отзивчив и добър лекар, но според мен МД не е правилното място за репродуктивни проблеми и процедури, нямат нужния капацитет, опит и човешки ресурс. На нас ни казаха, че сме за ИКСИ, заради лоша СП на ММ, а се оказа, че изследването е било недостоверно. Не ни посъветваха примерно да повторим на друго място , не знам...

# 288
  • Мнения: X
аз имах положителен уринарен и кръвен на 11ти ден след инсеминация.Повторих кръвния на 14ти ден.

# 289
  • Мнения: 91
аз имах положителен уринарен и кръвен на 11ти ден след инсеминация.Повторих кръвния на 14ти ден.
От кой опит се случиха нещата при вас

# 290
  • Мнения: X
Правихме една на естествен цикъл неуспешна и втората беше успешна, но стимулирана с Menopur 150.
Назад в темата съм описала целия опит, ако не го откриеш, мога да го копирам отново.

# 291
  • Мнения: 91
Правихме една на естествен цикъл неуспешна и втората беше успешна, но стимулирана с Menopur 150.
Назад в темата съм описала целия опит, ако не го откриеш, мога да го копирам отново.
Ще съм благодорна да го сопираш

# 292
  • Мнения: 91
Благодоларя ти доста обнадеждяващо.Аз имам един мисет и след него вече 2,5 не мога да забременея.На първата спермограма резултата беше тератозооспермия с морфология 2% а втората (в друга клитика) много добра.Лекаря ни посаветва да изчакаме 6 м. и ако не се получи инсемитация...е ммомента дойде.
Пожелавам ти лека бременност и един прекрасен резултат.Blush

# 293
  • Мнения: X
Благодаря!
Успех и късмет и на теб!  Flowers Four Leaf Clover
П.с не знам успеха ми на какво се дължи, но си бях взела 5 дни болничен и си почивах покрай и след инсето. Бях чела, че спортът вреди и го бях спряла, тъй като активно спортувах. Докато на първата си ходех на работа и ми беше натоварено.

# 294
  • Мнения: 102
Здравейте, момичета мислех да почивам този месец, но в крайна сметка решихме да оставим почивката за другия месец, та ми предстои трето инсе. За разлика от предните два пъти сега стимулацията ще ми бъде с Мариоферт 150,първия беше с Менупур 75 направих 3 фоликула, втория с Мероиферт 75 направих 4, а сега ще видиме какво ще бъде. Попитах док за витамините тя каза, че категорично отказва да се занимава с това за нея лабораториите така печелили, но като искам да си направя и да се консултирам с друг доктор не акушер-генеколог(каза ми някакво име от нейната болница), но определено не беше очарована че питам.

# 295
  • Пловдив
  • Мнения: 1 081
Здравейте , аз ходя при Д-р Вакрилов от миналата година.
Страхотен и мил човек , не те гледа в ръцете как да ти обере парите  и винаги ми е казвал да не се отчайвам.
На 45 години съм , имам дете на 7 , но искаме второ.
За сега овулация си правя , но никой не знае фоликулите с какво качество са. На целия хал имаме проблем с мъжки фактор. Правихме една инсеминация октомври месец, при която имаше само 2 000 000млн сперматозоиди. Беше ясно ,че няма да стане . Но не сме се отказали. Утре сме пак , днес се видя на УЗИ фоликул 19мм и лигавица 13,5мм. Така че действаме ! Исках да кажа , че не ме интересува лукса на болници като Надежда и Щерев , къдете ме погледнаха като бабичка , ценя качествените ХОРА, макар и обстановката в която работят да е мизерна- са 2 пъти по ценни !

# 296
  • Мнения: 178
Момичета, малко тъп въпрос, но рано ли е да се прави тест за бременност на 10-ти ден след инсе?

# 297
  • Мнения: 211
Момичета, малко тъп въпрос, но рано ли е да се прави тест за бременност на 10-ти ден след инсе?
Рано е. Изчакай до 12 поне без да броиш деня на инсеминацията и направи кръвен. Успех 👍

# 298
  • Мнения: 200
Здравейте , аз ходя при Д-р Вакрилов от миналата година.
Страхотен и мил човек , не те гледа в ръцете как да ти обере парите  и винаги ми е казвал да не се отчайвам.
На 45 години съм , имам дете на 7 , но искаме второ.
За сега овулация си правя , но никой не знае фоликулите с какво качество са. На целия хал имаме проблем с мъжки фактор. Правихме една инсеминация октомври месец, при която имаше само 2 000 000млн сперматозоиди. Беше ясно ,че няма да стане . Но не сме се отказали. Утре сме пак , днес се видя на УЗИ фоликул 19мм и лигавица 13,5мм. Така че действаме ! Исках да кажа , че не ме интересува лукса на болници като Надежда и Щерев , къдете ме погледнаха като бабичка , ценя качествените ХОРА, макар и обстановката в която работят да е мизерна- са 2 пъти по ценни !

Casablanka, за съжаление не мога да се съглася с теб  относно Надежда. Там има страхотни специалисти, който не мисля, че не отделят внимание на пациентите си. Аз бях там, имам много мой познати, който благодарение на тях забременяха,и на всичко от горе парите, който са ми взимали за преглед(първичен-50лв, а всеки следващ 20 лв.) са нищо на фона на парите,които са ми вземали на други места. Даже смея да кажа,че там са най-добрите в Бг.

# 299
  • Мнения: 178
Момичета, малко тъп въпрос, но рано ли е да се прави тест за бременност на 10-ти ден след инсе?
Рано е. Изчакай до 12 поне без да броиш деня на инсеминацията и направи кръвен. Успех 👍

Ок, значи направо ще си чакам лелката, пък да видим, 2 години все си идва и някак си и сега съм с това усещане.

Общи условия

Активация на акаунт