На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 429
  • 743
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 166
Сигурно ще задам много тъп въпрос, но какво е D&P? Не ми е познато като бранд или верига магазини. А понеже го коментирате от известно време, ми стана любопитно.
Марка имитациионна парфюмерия

# 481
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Сигурно ще задам много тъп въпрос, но какво е D&P? Не ми е познато като бранд или верига магазини. А понеже го коментирате от известно време, ми стана любопитно.
Парфюмерия.
Venel82, писали сме заедно.
Краве масло гледах в BIM за 32 лири/кг., т.е. 8,20 лв. по курса на моята банка, но не посмях да си купя. Яла съм такова в един от хотелите, в който сме почивали и беше хубаво. На границата съжалих, че не си го купих. Само ни питаха дали носим цигари.

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 00:30 от viki_1974

# 482
  • Пловдив
  • Мнения: 1
Изчетох всичко от ходилите в Одрин. Не срещнах информация за това, което искам да си купя. Ще ходя на 06. септември. Видяхте ли някъде чанти от естествена кожа? Аз специално се интересувам от бизнес-чанти за документи. В краен случай мога да си купя и от плат, ако няма кожени.

# 483
  • До морето
  • Мнения: 7 071
Здравейте, започнах да чета темата, но не виждам да сте писали  за по- скъпи марки - Replay, Guess, GStar, Calvin Klein? Има ли такива магазини в Одрин или в Чорлу? Благодара предварително.

# 484
  • гр. Бургас
  • Мнения: 522
lulumba, D&P това са много трайни турски парфюми, реплика на всички маркови парфюми.
Благодаря на radost georgieva за отговора, къде са магазините за парфюми!!!

Последна редакция: вт, 04 сеп 2018, 08:55 от bubanka

# 485
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
D&P са в центъра и на Одрин и на Лозенград. По главните търговски улици. Наистина са много трайни и сполучливи. В мола не съм видяла да има обаче. 35л лири са 50 мл, тоест под 10 лв. А в България са 21 лв.

# 486
  • Мнения: 98
Здравейте , имате ли представа каква е актуалната цена на златото в момента в Одрин и от къде е най изгодно да се купува ?

# 487
  • Мнения: 4 246
Здравейте, могат ли да се намерят лири някъде?

# 488
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Здравейте, започнах да чета темата, но не виждам да сте писали  за по- скъпи марки - Replay, Guess, GStar, Calvin Klein? Има ли такива магазини в Одрин или в Чорлу? Благодара предварително.

Това и мен ме интересува. Бях питала за други марки и доколкото разбрах, няма Томи Хилфигър.
Благодаря за отговорите за D&P. Ясно, няма да го търся, извън интересите ми е.

# 489
  • Мнения: 276
Аз с един тъп въпрос към всички вас.
Моловете в Одрин са: Ераста и Марги аутлет, нали?
Кипа и Мигрос са хипермаркети,нали така?

# 490
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Да, правилно.

# 491
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте на всички,
дойде време и аз да попитам Simple Smile Планираме пътуване на 14 септември Пловдив - Одрин.
1. На връщане дали няма да хванем всички нашенци прибиращи се в последния момент за първия учебен ден?
2. Някой виждал ли е в Одрин механизъм за падащо легло? Или поне магазин за мебелен обков. Текзен , или както се казваше магазина , ще проверя пръв.

# 492
  • Мнения: 276
А къде са магазините са елеците от естествен пух, тази мистерия още не мога да разгадая....?

# 493
  • Пловдив
  • Мнения: 1 375
hastybg,в Одрин има и други магазини за мебели-EVKUR,BELONA.

# 494
  • Burgas
  • Мнения: 201
Благодаря за чуедсната тема! Вчера и ние направихме първата си разходка с децата до Одрин и Лозенград! На границата на Малко Търново минахме веднага. Беше супер спокойно, не отне повече от 5-10 мин. и на отиване(10.30 сутринта) и на връщане(към 19 часа). Марги аутлет ми хареса, Ераста не ме впечатли. Не намерихме маратонки, който да се харесат на девойките. С ММ си купихме по някоя дрешка от Марги аутлет. За децата... по 2 LOL Surprise(откога ги искаха тези куклички:). Малката отнесе едно Барби с ходещо куче. Тук е 55лв., а от там излезе 24лв.  Може би по натам ще заредят есенна стока и ще отидем отново. По пазара не искаха да се разхождат, беше доста топло, а децата бяха уморени. Пазарувахме от Кипа в Лозенград, взехме чудесно сладко от кестени Kestane sekeri. Не бях опитвала такова. След като видя цените в Кипа, ММ каза, че повече в Метро няма да стъпи:)) За следващото пътуване ще се подготвя по-добре, но определено ще отидем отново, вече без децата:)))

Общи условия

Активация на акаунт