На пазар в Лозенград, Одрин и Чорлу - 17

  • 127 413
  • 743
  •   1
Отговори
# 525
  • Varna
  • Мнения: 2 595
MomoJ,
Смея се на глас Joy Joy Joy Благодаря ти bouquet

# 526
  • Мнения: 53
Интресувам се , дали сте купували дрехи от магазина LTB в Одрин .Ако някой е бил скоро на Синия пазар в Одрин виждал ли е бамя и на каква цена ?

# 527
  • Пловдив
  • Мнения: 3 624
То за смях станахме,ама вече очаквам въпрос "Петъчният пазар работи ли в петък?"
Аз пък разглеждам Чорлу и се чудя дали да не отскоча до там.

# 528
  • Мнения: 98
Здравейте , може ли адрес или GPS координати на петъчния пазар ? Какво представлява този пазар ?

Пазара зад МАРГИ само в събота ли беше ?

# 529
  • Мнения: 160
Всеки споделя за колко часа е минал границата и колко е висял да чака, моля споделете какво си купувате и колко струва. Интересува ме колко струва едно яке, анцуг, кожена чанта, дънки... Абе дрехите колко струват?

# 530
  • у нас
  • Мнения: 5 716
То за смях станахме,ама вече очаквам въпрос "Петъчният пазар работи ли в петък?"
Аз пък разглеждам Чорлу и се чудя дали да не отскоча до там.

Охо, такъв въпрос на мен са ми задавали няколко пъти на лични. Joy
Иначе е добре щом жената се пита дали да вземе мъжа си. По-интересно ще е, ако мъжа задава въпроса дали да вземе жена си Kissing HeartStuck Out Tongue Winking EyeJoy

# 531
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Всеки споделя за колко часа е минал границата и колко е висял да чака, моля споделете какво си купувате и колко струва. Интересува ме колко струва едно яке, анцуг, кожена чанта, дънки... Абе дрехите колко струват?
Ами то и това зависи от дрехите, производител, магазин. Аз купувах от Уайкики. Можете да видите цените в турския им сайт. Преди да тръгна разглеждах сайтоветв на Де факто и Котон. Иначе влизах и в Мави на главната. Те там са Мави, Де факто и Уайкики един до друг( ако не се лъжа). В Мави имаше 2 чифта дънки за 100лири. Юни това. Сега може да са по- високи, но колкото и да са вдигнати пак излиза доста по- евтино отколкото тук. Аз ходих, когато лирата беше 0.47лв.

# 532
  • Мнения: 53
Здравейте , може ли адрес или GPS координати на петъчния пазар ? Какво представлява този пазар ?

Пазара зад МАРГИ само в събота ли беше ?
Пазарът зад МАРГИ работи и в сряда !!!..пиша го за трети път 😃😃😃

# 533
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ако трябва да съм честна, въпрос “къде да ям” не би трябвало да звучи неразумно и не мисля, че е за иронизиране. Съдейки по съседна Гърция, винаги може да се добави ново интересно място или да се отбележи спад в качеството на предлаганото в добре позната и уж изпитана кръчма. Така че за гурмани, на които прахът за пране не е цел номер 1, това си е доста важен въпрос, който не е константен във времето.
За останалото съм съгласна.

# 534
  • Пловдив
  • Мнения: 641
===============.Ако някой е бил скоро на Синия пазар в Одрин виждал ли е бамя и на каква цена ?
Цена на хубава бамя 3-4 см. -14 лири . /преди месец/

# 535
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
....Ако някой е бил скоро на Синия пазар в Одрин виждал ли е бамя и на каква цена ?

Бамята беше 15 лири/кг в събота. Дребничка, много хубава.
И да добавя от мен - чушки на чувал - 30 кг за 75 лири. При пазарлък го дадоха на 65. Вътре бяха много хубави, нямаше дребни и криви (както е практика в БГ)

# 536
  • Пловдив
  • Мнения: 641
Значи може да обобщим-цената на зеленчуците зависи главно от деня от седмицата в който се купуват
Или по- точно  Цените в СРЯДА са с ок. 0,26 ст. по-ниски от цените  в  СЪБОТА!
Stuck Out Tongue Winking Eye

# 537
  • Мнения: 91
Започвам да се чудя, някой чете ли написаното  на първата страница! Аз също планирам ходене до Одрин и всеки ден гледам камерите, чета тук написаното и на първа страница, правя си принт скрийн на нещата, които ме интересуват. Благодаря на  Delta   за отделеното време на въпросите ми на лични. Да  ценим времето на всеки  помогнал с насоки!

# 538
  • Мнения: 4 246
А има ли Пандора в Одрин?

# 539
  • Мнения: 69
renydent не се чуди, а направо се разходи до Чорлу. Вярно е, че е на 160 км. от границата, но няма да съжаляваш. Има много фабрики в района, моловете, аутлета. Градът не е лош. Има много магазини. Кипа е голям. Мисля си, че е по-евтино отколкото в Одрин. Просто си заслужава.

Sinara, да взимам ли жената като ходя на шопинг до Турция? 🤔 😉
😃😂😂

Общи условия

Активация на акаунт