Февруарче все по-бързо расте и бърза ритничета да раздаде !

  • 34 973
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 333
....момичета, срам ме е ама ще попитам..покрай тия 'мокри' сънища съвсем откачих иии накратко да речем че имах лек оргазъм без проникване... не ми се стегна корема, нищо, нямам оплаквания освен болки в кръста и мноого често пишкане...та мислите ли, че може нещо лошо  може да се е случило с бебка...пак се филмирах и едвам ще издържа до сряда на преглед. Надявам се да не се смеете много...Blush Иначе ходих за бенката, оказа се безобидна гооляма брадавица.. Успех на всички утре на прегледите.
Ако имаше проблем вярвам, че щеше да разбереш. Щом дори стягане не си усетила..предполагам, че всичко си е наред. В крайна сметка секс/оргазъм не се препоръчва при проблемна бременност, а нали при теб нещата с бебчето са ок? И браво за бенката, поне ще си спокойна.

# 661
  • Мнения: 139
Момичета, доста сме утре на преглед. Аз съм при др.Чачева в Надежда... ако някой друг е утре при нея пишете. Може да се засечем.

Здравей, аз съм при Чачева утре в 11:00😁

# 662
  • Мнения: 621
....момичета, срам ме е ама ще попитам..покрай тия 'мокри' сънища съвсем откачих иии накратко да речем че имах лек оргазъм без проникване... не ми се стегна корема, нищо, нямам оплаквания освен болки в кръста и мноого често пишкане...та мислите ли, че може нещо лошо  може да се е случило с бебка...пак се филмирах и едвам ще издържа до сряда на преглед. Надявам се да не се смеете много...Blush Иначе ходих за бенката, оказа се безобидна гооляма брадавица.. Успех на всички утре на прегледите.
Не мисля,че може нещо да се случи. Ние си правим нормално секс и си свършвам нормално.

# 663
  • София
  • Мнения: 628
И аз съм в Надежда утре, но при Панайотова от 18 часа.
Карина,  не мисля че има за какво да се притесняваш. Това няма как да го контролираш, а и щом нямаш оплаквания като стягане или болки, значи всичко е наред.
За дрешките аз бях взела за бъдещата кака 50 размер и си ги носи. Роди се 3360 и 52 см. Сантиметрите после бавно ги увеличаваше за сметка на грамчетата. 😀 Сега се чудя и аз какво да взимам и има ли нужда. Полезна ми е информацията и на мен за зимните бебета, че каката се роди юни.

# 664
  • Мнения: 422
Успех утре, момичета! Много вълнуваща тази втора ФМ, особено за тези от нас, които не знаем все още пола.

# 665
  • Мнения: 845
В коя седмица ви правят втората фм? Simple Smile

# 666
  • София
  • Мнения: 321
Моята е за 22г.с.

# 667
  • Мнения: 422
20+2дни е моята

# 668
# 669
  • Мнения: 1 333
21+ ден-два е моята. Малко се обърках вече с броенето.

# 670
  • Мнения: 139
Утре ми е ранна фетална в 18г.с, след това имам фетална в 23 гс.

# 671
  • София
  • Мнения: 287
Моята утре ще е в 21гс

# 672
  • Мнения: 845
Благодаря за отговорите. Аз на 19 съм при моят АГ. Сигурно ще ми припомни да звънна за час за ФМ. 🙂 Тогава се надяваме с моят да му дадат ден отпуск. До сега не е имал възможност да присъства, а това ще си е най-якия преглед. Ще чакам вие утре да се хвалите след прегледите.

# 673
  • Мнения: 1 333
Включвам се веднага след прегледа. За съжаление при мен си има притеснения отново. Чудя се някога нещо ще бъде ли наред изобщо?! Плацентата се е вдигнала, вече не е ниска, човечето растяло много добре и продължава да си върви леко напред - 462гр. Коремът ми е нарастнал с 5см., както и височината на матката (мисля, че така се казва). Уж били много добре като размер, но аз самата съм качила 2кг от миналия месец и док ми се скара. Каза, че за моето телосложение е много и да огранича малко въглехидратите - сладко, картофи, ориз, тесто. А аз ям само и единствено това...особено това пусто тесто! Първо свалих 2кг, а след това съм качила общо 3кг (в 21г.с.+3 съм), което като общо тегло не звучи много, но явно 2кг за месец не й харесаха. Накара ми се и за това, че не ям месо и яйца (виновна). Пуснаха ми и кръв и урина. Дотук добрите новини, така да го кажем. Идва и притеснението ми. Още на предния преглед е видяла малко образувание в главичката на бебето (кистичка), за която нищо не е казала, за да не ме тревожи. Но към днешна дата все още е там, а не трябва. Не е увеличила размера си, което било добре, но ме вика точно в 26с., за да види дали още я има. Според док ще изчезне, но ако не, щяла да ме праща в София. Не ми обясни какво точно следва там, но и мен ме беше страх да попитам, защото ми стана много притеснено. Почти сигурна е, че ще изчезне, но тези 4с. ще ми се видят като цяла вечност Persevere Повече няма да взимам мм с мен на прегледи. Последния път, когато дойде беше отдавна и тогава док каза, че не е затворена коремната стена. Отново чакане, но слава богу тогава всичко се нареди както трябва. Сега пак...дойде и хоп лоша новина. Ами това е от моя преглед. Не знам какво да правя, просто да чакам или да ходя и при друг лекар за мнение?! Макар че док ми показа "кистата", там си е, какво ли по-различно би ми казал друг. Успех на всички други, които са на прегледи и дано да чувате само хубави новини!

# 674
  • Мнения: 1 221
M0n17, на моя приятелка бебето също беше с киста в мозъчето и наистина изчезна с напредването на бремеността. Много рев изрева и много притеснения изживя, но лекарката се оказа права и кистата просто изчезна в един момент, ако не ме лъже паметта дори беше към 28 седмица. Сега се радва на едно прекрасно здраве мъжле без никакви проблеми.
Кураж миличка, лекарите са видяли повече от нас и знаят че такива неща се случват и в повечето случаи отминават.
Ти в коя седмица си сега че бебчо е толкова голям? На мен в 19 ми ги измериха по 250 грама и помете с всеки ден корема ми тежи все повече се чудех за колко време успяват да дръпнат толкова.
Иначе за диетата, аз бях на такава, ама ела да ме видиш сега, само тесто ми се яде Sad

Общи условия

Активация на акаунт