Счупен глезен

  • 3 110
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте казвам се Дева от плевен на 20г  не разбирам още неща затова го публикувах тук ...От понеделник съм паднала на едни стълби и ходих на ортопед в окръжна болница снимаха го и ми казаха счупен глезеен :× в сряда трябвало да ме гипсират ок отидох вчера сложиха ми гипс обаче без да направят 2ра снимка да видят как се разви защото мен хич неме болеше вече ... и така гипсираха ме като ботуш цял крак платих си 40 лв за уш нов и по лек гипс бил по лек да ама аз цяла нощ не съм мигнала много го е стегнал дори прастите ми посинаха не можех даже и крачка да направя а имам дете на 3г и иска грижи ... днес отидох в авис медика отново 40лв за един разговор ама аз кво да сторя иди там дет са те гипсирали.. ама аз нали за тва ти платих зада махнеш гипса и да снимаш всичко на ново е изгоряха и тези пари преди малко ходих пак в окръжна и никакво внимание аи тои ортопеда не бил на работа тои направо на криво мее гипсирал махнах преди час гипса с ножица неме боли но е сиво какво да направя помогнете ми казаха че зад 5тия пръст няква малка кост била счупена ... друг казва че можело няякоя кост да се покаже ако не сложа гипс това вярно лие? На кого да вярвам Sad(((

# 1
  • София
  • Мнения: 38 499
Ортопедът те е гипсирал, а ти си си махнала гипса?
Ами не знам.
Намери си друг, който да ти играе по свирката.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 263
Има едни "меки" шини, които струват около 100 лева за глезен, можеш да я сваляш, да се къпеш и пак си я слагаш. Питай ортопеда си. Задължително си изкарай зарастването обездвижена. Ако не можеш да си купиш скъпата шина, поискай да ти сложат противоалергична подложка под гипс - тя е като памучна стелка и с нея по се търпи....
п.с. Глезенната става, зарастне ли накриво, лесно артрозира с годините. Нямаш представа какви болки са това.... не ти трябват!

# 3
  • Мнения: 5
Благодаря ти marisha  в петък ходих в една друга болница на сторгозия при иван иванов снимахме на ново и се оказало леко изкълчен и ме превърза с бинт каза ми да слагам спирт и риванол така до вторник да ида пак ... и free agent да гипсирали са ме и я махнах макар и трудно слава богу се отървах още са ми сини пръстите от тоя гипс беше адцки жестоко стегнат нито ме боли вече само чее едно коколче ми изглежда не на място то си благодаря

# 4
  • София
  • Мнения: 38 499
Добре, че си по-добре вече.

Общи условия

Активация на акаунт