Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте! Счупих глезен - бималеоларна фрактура преди 60 дни. Все още не мога да ходя без двете патерици и чувствам скованост, която ме ограничава във движенията. Сутрин кракът ми е спокоен, но в продължението на деня отича и вечер вече е с голям оток. Ако някой е преживял такова счупване може ли да сподели информация за проведена успешна рехабилитация? За всякакъв съвет или насока към правилно раздвижване ще съм благодарна!

# 1
  • Мнения: 433
На мен ми правиха ток + магнит и масажи.

# 2
  • Мнения: 492
Здравейте! Счупих глезен - бималеоларна фрактура преди 60 дни. Все още не мога да ходя без двете патерици и чувствам скованост, която ме ограничава във движенията. Сутрин кракът ми е спокоен, но в продължението на деня отича и вечер вече е с голям оток. Ако някой е преживял такова счупване може ли да сподели информация за проведена успешна рехабилитация? За всякакъв съвет или насока към правилно раздвижване ще съм благодарна!
Оперираха ли ви?

Общи условия

Активация на акаунт